Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Runa šeit it par to, ka tu runā tā, ka pa muti gribās iezvelt. nepazīstot cilvēkus brauc augumā tā , it kā esi šeit uz teiksim "vienlīdzīgām tiesībām"...

Viņam palika 16, tad jau palika wannabe gangsta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos.

Kam es braucu augumā?

Es tev neiešu tagad meklēt pa contentu konkrētos postus. Ja pats to neapzinies, tad man ir sliktas ziņas. Kādreiz nāksies iet no internetā ārā un tur par nepareizo vārdu var atlidot stilīgs hooks.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds dikti cepās, tik dikti, ka jau warnus mētā, uhuhuhu... Visi old-fagi baigi ieskābuši un šis teksts vispār klase - "it kā esi šeit uz teiksim "vienlīdzīgām tiesībām"... " , neredzu īsti, kurā vietā būtu rakstīts, ka tev ir tiesības ievemt te kaut ko vairāk, kā man, vai otrādi.

Ja acīm redzami esi tizls un paliec dusmīgs, lasot interneta komentārus, tad par tevi vienmēr iezviegs, samierinies :mIm:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tev un pārējiem newfaggotiem vajadzētu saprast pašsaprotamu lietu - te nav kaut kāda ieskrietuve vai ziņu portāla komentāru sadaļa, bet daudzu gadu garumā izveidojusies komūna, kuras vidi jūs acīm redzot nejūtat. Tāpēc nav ko ņaudēt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es tev neiešu tagad meklēt pa contentu konkrētos postus. Ja pats to neapzinies, tad man ir sliktas ziņas. Kādreiz nāksies iet no internetā ārā un tur par nepareizo vārdu var atlidot stilīgs hooks.

Ja tu, apmelo mani, tā teikt, ka es kādam braucu augumā, un pats nevari atrast konkrēto postu, tad nahuj vispār par ko tādu ieminējies?

Link to comment
Share on other sites

Visi sitie pedeja laika stridi kaut ko drusku pieriebusies. Abam pusem ir sava taisniba...

Jaunajiem ir gruti te ienakt, jo sava publika pieradusi pie saviem tekstiem/zemtekstiem. Jaunos uzreiz noliek lidz ar zemi.

Vecajiem patik te ienakt un palasit sev zinamu personu sarakstitos sudus (pa retam ir kas pratigs), un vecie pa siem gadiem ir izgajusi tik daudz jaunajiem (mazajiem) pamulkiem cauri, ja negribas aukleties ar ne vienu, pat neskatoties uz to ka varbut konkreta persona ir tiesam sakariga.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...