Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Radniecibas nav, nav deklareti tajos ipasumos. Ipasums tikai 2 un 3 gadus ipasuma.

Cik es lasot sapratu, vieglak butu ja 5 gadi butu ipasuma no kuriem 1 deklarets un nekada saimnieciska darbiba tur.

Nu ja gribi letak, jaiemacas pasam.

Ja es sadomatu, majas elektribu parvilkt. Doma sauktu elektriki ??

Nop nemtu gramatu, internetu, forumu un meginatu step by step.

Pietam virietim jabut majas master na vse ruki. Protams - tas iet lenak un gala rezultats nevienmer ir gaidams, ka sakuma ieplanots.

Link to comment
Share on other sites

Rembo, ļoti silti iesaku pašam nekādus līgumus nerakstīt. Ir tā vērts visu līgumu sastādīt kopā ar juristiem. Tavs "draugs" tevi appisīs kā maziņo.

Tur savadak. Persona X un persona Y grib samainit, rezeknes 3 istabu pret 1 istabas riga pirvciema. Persona X prasija personu Z jeb mani sastadit ligumu, lai letak. Faktiski es ka tads nekur papiros nefigureju.

Link to comment
Share on other sites

Tur savadak. Persona X un persona Y grib samainit, rezeknes 3 istabu pret 1 istabas riga pirvciema. Persona X prasija personu Z jeb mani sastadit ligumu, lai letak. Faktiski es ka tads nekur papiros nefigureju.

A tu kā persona Z , liec personai A , kuram viss poh*j sastādīt ,lai X un Y atrastos uz koordinātu plaknes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...