Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

operācija bija pirms kādiem 6 gadiem pie Lūkina. nedaudz ir pasliktinājusies jo daudz pavadu pie datora, un ari reti atputinu acis, daudz darbu putekļos, tapec ari nebrinos ka nedaudz ir pasliktinājusies, bet ta sūdzibu nav,

un atbildot uz tom jautājumu, pašam Lūkinam ir veikta šāda operācija,,,

Link to comment
Share on other sites

lietoju lattelecom internetu 7+ gadus, ar pingu euw league of legends serverī problēmas nav bijušas ne reizi. septembra sākumā pings bez kompleksiem no defaultā 50 (ar tādu esmu spēlējis league vienmēr, 5+ gadi) pacēlās uz 90. no sākuma domāju, ka tā ir paša lol vaina, bet, izrādās, ka draugiem ir tā pati problēma. pacēlies no nekā pings. (3+ cilvēkiem, lieto arī lattelecom. esmu jautājis arī dažiem cilvēkiem @cs vai pings nav dīvaini uzkāpis pēdējā laikā, un jā, dažiem ir tā pati problēma) pat optikas internetam. ok, uzrakstīju supportam, šamie man atsūta pinga testus, viss viņu pusē kārtībā. problēma bija manā internetā. @csgo pings arī ir palicis augstāks. esmu uzlicis max ping 50, bet atrod serverus, kur pings man ir 85 minimums. es ņeferštein, kā? max 50 un atrod tādus, kur ir 85. pirms septembra meklēja serverus ar 50 pingu, visus. pēc septembra šis. tagad @cs tā ir laimes spēle - vienreiz atradīs tādu, kur man ir 40, otrreiz atradīs tādu, kur man ir 85. pēc šī visa secinot, lattelecom kaut ko ir mainījis līnijās. serveri, kas atrodas rietumeiropā, vairs nav ar tādu pingu, kādu bija. piemēram, @faceit serveri: Francija vai UK - pings 85, paņemam Zviedrijas - 40. pirms septembra visos bija +/- vienāds. (40-60)

rakstīju lattelecom, viņi protams atbild ar parasto versiju, ka jārestartē rūteris, modems un jāpaosta pirksts. to visu protams izdaru, jo bez tā viņi tālāk neko nebaudīs. aizsūtīju ping testus no lol supporta lattelekomam, lai viņi skatās un domā.

ja kādam ir līdzīga problēma, lūgšu uzrakstīt lattelecomam, lai viņi skatās un labo.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Vakar biju uz hoķi LV-JAPOŠAS... Lielāko daļas spēles īsti neatceros, bet nu briesmīgi mēs spēlējām!!! Bija kaut kāda recepte priekš pohām! ķipa tomatu sula, jela ola, pipari, sals kaut kas vel tur bija jaliek klat un tad jasablenderee.. Need HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

Ķīmijas skolotāja pamatskolā vēl teica, ka kkas banānos palīdz pret pohām. Gan jau, ka brīnumlīdzeklis nav, bet ja taisies visu virtuvi mest iekšā blenderī, piemet arī banānus. :D

Edited by xZbits
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar biju uz hoķi LV-JAPOŠAS... Lielāko daļas spēles īsti neatceros, bet nu briesmīgi mēs spēlējām!!! Bija kaut kāda recepte priekš pohām! ķipa tomatu sula, jela ola, pipari, sals kaut kas vel tur bija jaliek klat un tad jasablenderee.. Need HELP!!!

pirms gulētiešanas iepis ūdeni un nebūs tik traka fūga

Link to comment
Share on other sites

viens no teroristiem Parīzē dzīvojis desmit gadus + pilsonība. plānoja šo teroraktu labu laiku. varbūt pārējie teroristi bija nesen ieceļojušie? kas to lai zina.

tagad varam sākt domāt cik tādu debilo ir, kas dzīvos piecus+ gadus attiecīgā valstī un plānos teroraktus.

es domāju, ka Junkers ar jauniem bēgļu dalīšanas plāniem varēs iet ieskrieties.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Ar jautājumu kā ārstēt paģiras labāk vērsties pie Gūdmena.

Tā kā viņš ir dzērājs eksperts, viņš noteikti zinās kā cīnīties ar šādu slimību.

Vismaz es personīgi retu reizi esmu manījis, ka viņš forumā sūdzētos par paģirām, bet dzer tak gandrīz vai katru dienu. B)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...