Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man jau viņš ir čipots.

Paskaties parametrus dzinējiem un griezi. Varbūt Tev ir cerības, ja ir manuāls un brauksi bez veiksminieku degvielas.

http://youtu.be/t4S43IGFBmM

Bet varam kkad noskaidrot :)

Kā tik daudziem var skaust, haha =D

Davaj Krī, uzčipo savu 3d un nobraucam tos 400m =p

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Lai mani tagad dabūtu pie ručkas ikdienā.. laikam grūti. ir tik pāris auto modeļi kuriem ručku vajag. Betnu sāk jau atkal perversas domas nākt galvā :D

LAVRx, rudenī uztaisīju vienu hūniju, ka vajadzēja Kaross'a palīdzību, kad šis bij pie manis, atcerējās, ka šo ir čipojis :D pieregulēja pa jaunam un viss zuper.

p.s. mācība, nepiepīpēt mašīnas pie/caur akb klemmēm. Savādāk ceļojums var beigties šādi: krdiuamld17j5j3p78.jpg

:xd3:

Link to comment
Share on other sites

Lai mani tagad dabūtu pie ručkas ikdienā.. laikam grūti. ir tik pāris auto modeļi kuriem ručku vajag. Betnu sāk jau atkal perversas domas nākt galvā :D

LAVRx, rudenī uztaisīju vienu hūniju, ka vajadzēja Kaross'a palīdzību, kad šis bij pie manis, atcerējās, ka šo ir čipojis :D pieregulēja pa jaunam un viss zuper.

p.s. mācība, nepiepīpēt mašīnas pie/caur akb klemmēm. Savādāk ceļojums var beigties šādi: krdiuamld17j5j3p78.jpg

:xd3:

Nu tiii duraak :) Kas aizlidoja? Cerams ne visa elektronika

Link to comment
Share on other sites

Atrisināji jautājumu kādēļ sākotnēji neleca? Es arī nočakarējos ar to ka mīnusos nevarēju pielaist - aķi nomainīju, kvēlsveces nomainīju utt. Beigās relejs kvēlsvecēm bija pizdohen - pat neslēdza viņas iekšā. Tagad pie -30 uz otro griezienu aidā :)

Kas ir AKB klemmes? Ja realjno nje v kurse - parasti piepīpēju kak popala :D

Link to comment
Share on other sites

Es jau pērkot zināju, ka tas relejs ir miris (tā ir bmw klasiska kaite), bet ziema uznāca oktobra sākumā (laukos bij -10) tad nepaspēju nomainīt. Tāds ar rezultāts :D

Pēc nomaiņas visu ziemu ar pie -30 leca nu pusītes.

akb = akumulators

piepīpēt sevi drīkst tik caur motortelpas + un -. Citus labāk vispār izvairīties piepīpēt. Pie akumulatora vispār nelīst.

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku nevienam braukt ceļa posmu Alūksne-Liepna.

Pirmo reizi braucu pa tik drausmīgu ceļu. Tīrāka mašīnas laušana. Žēl tos cilvēkus kuriem tas ceļš ir ikdiena :D

Tu runā par mani? :D

3x nedēļā apmeram sanāk... Bet tur viens ceļs no Liepnas uz Zaicevu ir vēl ievērojami trakāks, arī tur braukāju :D

Link to comment
Share on other sites

Tu runā par mani? :D

3x nedēļā apmeram sanāk... Bet tur viens ceļs no Liepnas uz Zaicevu ir vēl ievērojami trakāks, arī tur braukāju :D

Nu es tur kādas 7x esmu braucis, un vienmēr cenšos iebraukt pēc iespējas mazāk bedrēs nekā tur ir..

Nu es tikai līdz Liepnai, tālāk neesmu devies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...