Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es dzīvs :)

Esmu skatījies un taustījis paraugus Logitech un vēl citus, bet Mad Catz Pro X nekur neesmu redzējis. Un esmu pieradis pie rat 9 un ir ļoti ērta. Labākā pele, kas man ir bijusi līdz šim. pelei 3 gadi un ik pa laikam gļuči, tāpēc gribu nomainīt. Un jā patīk tas PRO X unpskatos neko sliktu neesmu atradis. Pierasts pie tā ērtā kiborg dizaina

Link to comment
Share on other sites

Ņem manējās :lol:

Bet ja realtalk, tad visas no tām transformeru pelem ir pilnīgi garām, iesaku skatīties uz Steelseries, Logitech, Zowie, Finalmouse etc, neredzu nekādu iemeslu ņemt tos transformerus jo viņi cenšās nopelnīt uz "izskatu" kas piesaista daudz sīkos, pieņemu ka sensors viņām ir sūdīgs un kvalitāte arī tāda paša.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Spēlēju World of tanks, Rust un pa retam cs

Yeyrazz esi lietojis Mad Catz, ka saki pilnīgs suuds?

Lietoju Rat 9 jau 3 gadus un esmu starā. Probleemas pirms meenesha tik saakaas. Kvalitaate ar super, nekas pat nodilis nav ja neskaita gumijas uzlikni zem plaukstas, kas ir tik nedaudz nodilis. Un tavas es panjemt nevaru, jo nedzīvoju Latvijaa

Link to comment
Share on other sites

Nesaku jau ka pilnīgs sūds, bet 130€ es par tādu brīnumu nekad nemaksātu, uzskatu ka ir pieejamas labākas peles daudz lētāk, protams bez transformeru stila. Neesmu nekad izmantojis bet dzirdēts vairāk slikts nekā labs, laser sensors (manuprāt optiskie ir labāki it īpaši priekš gaminga), smaga pat neizmantojot nevienu no papildus "svariņiem", iebūvēts acceleration, Izmanto twin eye sensoru kurš slikti trackojas uz dažiem mousepadiem, slikta uzbūves kvalitāte lasot amazones reviews. IMO kāda no jaunajām Logitech, Zowie, finalmouse pelēm būs gan labāka pēc specifikācijas, gan arī kvalitātes, bet nu katram sava gaume :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...