Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:D Tu kuraa klasiitee ej, mazais ? >.<

FO SHOO, mani nēģeru draugi, FO SHOO.

Nē nu kā - klasei bija baigās idejas - Liepājas cietums, paintbols, vēl kaut kādi bunkuri, laivu brauciens utt. Bet nu nez kāpēc es nebrīnos, ka mēs rīt dodamies uz Zoodārzu. No vienas puses tīri simboliski - 5. klasē pirmā ekskursija ar šito skolotāju uz Zoodārzu bija, tagad 12. klasē pēdējā ekskursija arī. No otras puses - KAMON BĻAĢ, MAN NAV 12 GADI. Bet īstenībā varētu rītdienu izmantot lai izgulētos beidzot.

Link to comment
Share on other sites

Šodiena sākās ļoti agri kā visas citas dienas - 7.10. Nepaspēju paēst brokastis, iztīrīt zobus utt. Tālāk izrādās, ka no mana kursa šodien ir jāspēlē basis, "ūberlielajā - krutajā", tehnikuma zālē. Tiekam vaļā ātrāk no LV, kur negaidīti norāvu 8. Tātad basīša spēle bija mans - 1.T kurss vs 3.T(kuri itkā esot skolas monstri basī). Spēli, pārliecinoši vinnējām par 8 punktiem un diena iesākusies, labi. Vēlāk ātri atbraucu mājās iekožu un atkal laižu uz basīša trenniņu ķeizarmežā, kurā ne īpaši labi gāja. trenniņš beidzās nomazgājos utt. Brīnumainā kārtā izrādās kad esmu uzspējis uz 48 autobusu, kurš pēdējā laikā iet ļoti reti. Un ir vakars un esmu mājās, ļoti vienmuļa, ikdienišķa darba dienu scenārijs, izņemot piektdienas ;)

ARLBABUNAKTI! :)

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Vakar bija ekskursija. Paintbols poļube ruļit. Jāsaka, ka nekāds dižais snaipers es nebiju, jo nespēju īsti nokoncentrēties, lai kaut kur precīzi notēmētu. Uz beigām gan vienam čalim skaisti starp acīm iešāvu :) mīnuss bija tas, ka es biju vienīgais rušers ja tā varētu teikt un pats pirmais uzreiz skrēju lejā, lai būtu kaut cik tuvāk un būtu ērtāka šaušana, un lieta tā, ka tur bija pretīgi dubļi, kuros man kājas ne reizi vien līdz potītēm iestiga. Tagad saprotu, ka ir krietni grūtāk nekā sākumā liekās un, ka nav tik sāpīgi tikt sašautam, kā sākumā liekās! :) Domāju, ka varētu arī uz gign nākamo paintbola pasākumu aizlaist. Par šodienu nav īpaši ko teikt - skola, chills, dēlis. Turās!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...