Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ehh dabuuju savu jauno suni !!! Blin vins 2 meneshos ir vnk milzeni tas ir pizdec, kaads vins buus kad izaugs, visiem riikles raus :D

Nu sheku reku neliela bildiite :thumbsup:

hugoei8.jpg

Aaa starp citu bernes ganu suns :khehehe: Tjipa baigi elitie kalnu sunji :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

bencik, buus labs sargs, jau tagad ir taads nopietns skatiens(visu jau nocheko, kur kaads var ieliist utt.) Tikai taa buuda neies liidzi sunim kad vinjs ies pastaigaaties ? ;)

Laikam kaut kas te bija jaauzraksta (blogs)

Mani nepamet doma ko vareetu apeest? It kaa jau nesen paaeedu...

Link to comment
Share on other sites

Tagad skatisos 1 dalu un rit 2

Divaini vai ne? :)

Ne tikai dīvaini, arī mazliet stulbi.

Iepriekšējās 2 nedēļas sanāca tā, ka otrdienās mums nenotika 2 sporti pēc kārtas. Tad nu es ar diviem klasesbiedriem gājām pie manis skatīties jaunās Prison Break sērijas. Viens no viņiem bija redzējis visu 1.sezonu, bet no otrās ne sēriju. Tagad sanāk, ka viņš skatās 2.sezonu un paralēli vēl trešo. Forši ne ?

Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējās 2 nedēļas sanāca tā, ka otrdienās mums nenotika 2 sporti pēc kārtas. Tad nu es ar diviem klasesbiedriem gājām pie manis skatīties jaunās Prison Break sērijas. Viens no viņiem bija redzējis visu 1.sezonu, bet no otrās ne sēriju. Tagad sanāk, ka viņš skatās 2.sezonu un paralēli vēl trešo. Forši ne ?

Ne tikai forši, arī mazliet stulbi.

Rīt jāiet iestāties autoskolā, brumm brumm braukšu ar mašīnu :) Tikai ar naudu problēmas, bet gan jau kaut kā. Anyway, šodien nodevu visus literatūras un latviešu valodas parādus. Jūtos samērā atvieglināts. Rīt debīlas stundas un kontroldarbs ģeometrijā. Nice, man patīk, ka učenītei galvenais ir paskaidrojumi, kaut gan viss tāpat ir loģiski saprotams un mani toč neinteresē mācīties kaut kādas smirdīgas teorēmas no galvas. STULBI NE?

Link to comment
Share on other sites

Rīt jāiet iestāties autoskolā, brumm brumm braukšu ar mašīnu :) Tikai ar naudu problēmas, bet gan jau kaut kā. Anyway, šodien nodevu visus literatūras un latviešu valodas parādus. Jūtos samērā atvieglināts. Rīt debīlas stundas un kontroldarbs ģeometrijā. Nice, man patīk, ka učenītei galvenais ir paskaidrojumi, kaut gan viss tāpat ir loģiski saprotams un mani toč neinteresē mācīties kaut kādas smirdīgas teorēmas no galvas. STULBI NE?

Nevis stulbi bet reaali stulbi :) Un tiesiibas tapat nedabuusi :D Pats labakaais, kad vakar sanaca at;uust priekshistabaa kopaa ar suni :) Pats labakais, kad vins piedirsa 3 vietaas kameer es guleeju :D Stulbi ne?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Man gan piezīme izskatijās šādi: "Traucē stundu"

Par šodienu-vispār totāls murgs,astoņas stundas bija.Tas ir vnk murgs,tā izbesija mācīties. :fsckinsad:

Tagad jāiet iemācīties ģeogrāfijā par siltuma joslām. :khehehe:

Jūtos noguris,vēlāk treniņš futbolā.

Link to comment
Share on other sites

Šodien vakarā tā kā apslimis sajutos (baigi sāpēja galva + nelielas iesnas & klepus), bet tad iedzēru Coldrex un esmu atpakaļ uz strīpas. Iespējams tas tāpēc, ka šodien lietū nogaidīju kādas 20 min (nežēlīgs korķis bija uz Akmens tilta) smirdīgo troļļuku, lai aizbrauktu pie drauga iečekot viņa lieldatoru. Beidzās ar to, ka izbesījos un aizbraucu mājās.

Šodien rakstīju kontriķi ģeometrijā ( :fsckinsad: ) un izrādas, ka izmantoju 1 nepareizu formulu un tāpēc viss darbs būs pa pieskari :ermm: Ai, skola vispār smird! Esmu iekavējis un tagad vajadzēs saraut.

Pa dzīvi iet visādi, ir bijuši arī labāki laiki.. Vakar pārņēma ļoti spēcīga vēlme aizbraukt k-kur tālu prom uz mēnesi - prom no foršās Latvijas ar foršo valdību, foršajiem iedzīvotājiem, kā arī savām un citu problēmām (kuras pēdējā laikā ir savairojušās kā sēnes pēc lietus).

Krč cīnos :)

Arlabunakti!

P.S. Atkal sāku klausīties oldskool roku - Slade, Deep Purple, Garry Glitter, Scorpions, Beach Boys. Rīt tb šodien būs jāsakčā daudz viņu albumi un jāklausās :)

Whoa, black betty (bam-BA-lam)

Whoa, black betty (bam-BA-lam)

She's from birmingham (bam-BA-lam)

Way down in alabam' (bam-BA-lam)

Well' shes shakin' that thing (bam-BA-lam)

Boy she makes me sing (bam-BA-lam)

Whoa, black betty (bam-BA-lam)

Whoa, black betty

BAM-BA-LAM

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...