Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodiena skolā bija diezgan nogurdinoša - 8 stundas, no kurām 6 bija besīgas, uzrakstīju 3 kontroldarbus. Pēc skolas tjipa vajadzēja iet pasirot un pameklēt drēbes, bet bija tāds besis, ka nekur negāju un pa taisno braucu uz mājām.

Kopš vakardienas sāku mācīties un beidzu laist muļķi (kā nekā 12. klase). Tagad, kā tāds nerds, sāku pildīt mājasdarbus :fsckinsad: Ja ne pildīt, tad vismaz uzmest aci vai saprotu :)

Tikko novilku Need for Speed Pro soundtrackus. Teikšu kā ir - tas ir viens fucking great albums! Spēle gan solās būt sūkājoša, jo būs tendēta uz timing - drags, riepu svilināšana etc. Nebūs pat citu mašīnu brauciena laikā, izņemot pretinieku :( Gaidu arī, kad iznāks cs Pro mod, lai saprastu, ka viņš smird un 1.6 ftw.

Pašlaik runājos ar reāli smuku čiksu, tik žēl, ka viņa ir no Liepājas :ermm: Tomēr gabaliņš ir..

Tas arī pagaidām viss.

Stay tuned..

EDIT: Bļāviens, jaunākā Simpsonu sērija ir rēcīgākā, ko atceros! :D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

pa tv troshka tagad iet viens ahuena labais gabals par diviem sākusmkolas vecuma bērniem. Vienam nesen nomirusi māte, tāpēc viņš (aizveda tēvs) aizbrauca laikam, pie viņa tantes, kura ir otra tēla māte. Nu, vopšem, tas otrs, pie kura bārenis atbrauca, ir galīgi nojūdzies.

To nojūgušos bērnu tēlo tas džeks no "Viens pat mājās" pirmajās daļās. ā, nosaukums- Labais dēls. Jau redzēts gabals, tomēr ir vērts noskatīties vēlreiz :)

Link to comment
Share on other sites

Sodien noskatijos filmu "SUPERBAD" iedzeram kinitii Bonapartu pasmejamies par veceni kura reca ka dzeks un pa visu zaali. :) Bija jautri.

Filma tiesam laba, iesaku visiem.

Link to comment
Share on other sites

:(

IDEĀLA SPĒLE!!!

Visvairāk man visos need for speed kretinē tā satiksme, kas vienmēr no visādiem līkumiem izlien tur, kur nevajag (pirmajos undergroundos jau zināju kurā brīdī no kura stūra kas brauks ārā :) )

Un mans mīļākais events - drags, kurš nebija carbonā.

Tos abus savienojot sanāk labākā NFS daļa kādu var gaidīt :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, esmu adgriezies, bet nejau Counter-Strike 1.6 bet gan Counter-strike Source

Daudz es vinu nespeleju bet pamazam saku atistit skill`u.

Pastastisu par sodien, biju pie zobarsta vajadzeja raut zobu izrava zobu izgaju no slimnicas un pieturu pieliku visu ar aseinim, jo no izrauta zoba naca aseinis, nakamaja pietura kur izkapu to ari pieliku ar aseinim, un vel pie mates izlietni darba pieliku ar aseinim neslikta diena. ;)

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

:lol:

A ko tur redzet :D Tur ir jajuut, jeb jasajuut izturiiba :thumbsup:

Diena vnk aizraujoshi garlaciiga, darbs, pusdienas darbs, cels majas pa korkiem un atkal miegs :) Nu ko riitdiena solaas buut veel sliktaaka :evilmad: NAv ko gudri dirst, jaiet guleet.

Un runajot par to NFS jauno, tas es domaju varetu buut labakais, ko vinji ir izveidosjushi(redzees vai parsitiis porsche)

Link to comment
Share on other sites

NFS:PS , iskatas ceriigs , tik zeel , ka menti nebuus :)

Diezvai parspees - Need For Speed 3:Hot pursuit. :thumbsup:

Diena ,saliidzinosi ar pareejam dienam ir visai izdevusies, vienigi matematikas u4ene nosauca mani par truukum cieteju un itka es zogu vinas nodoklus :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...