Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kārtējā diena, kad mutē kaktusus var audzēt. Pohas ir neizturamas. Es nesaprotu, kaut kādi japāņi tur izgudro, es nezinu, staigājošas piena pakas, bet nevar izgudrot zāles pret pohām. Nē, nu noteikti ir tādas zāles kaut kur tur Mozambikā, bet šeit tādas nav redzētas. Ok, ir vienas zāles - vēl alkohols. Karoče jāturpina dzert. Bye.

Link to comment
Share on other sites

acido.. jūtos tāpat.. vakar norm uguņus nodevu, šodien mirstu vai nost :fsckinsad:

Ps. Ir antipohmēlius - dažos veikalos pārdod (parasti Super Netto) pa Ls 1,70 tādu - "Alko stop" dzērienu.

Izdzēru un pēc stundas jau jutos kā vakar nemaz nebūtu dzēris.

Link to comment
Share on other sites

Yo!

KKur ap 18:00 aizgāju pagulēt,tad māsa piecēla mani, tad Es jutos kā piekauts,tad atkal piekauts,un tad atkal piekauts.Viss sāpēja,galva,kājas,viss!Tad viņa teica ka es varu nākt spēlēt cs'u.Iegāju Gignā,slikti gāja,aizgāju prom,bik pasērfoju i-netā.Jutos daudz labāk.Tad iegāju atkal gignā un nospēlēju 3h..

Lab ar labu nakti,es eju gulēt..

EDITZZ: Tikko izgriezu jaunu fragu mūvijam ^_^

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

4h laikā piedzēros spēlējot cs. sen nebiju tā darijis, proti, konekējis botu serveriem un parotaļājies.. :)

šonakt sajutu vajadzību pēc xmap, jo krāni mēdz nerubīt ka dust2 pulkstens 2os neder spēlēt 4x5.. :D

YEEEEEEEEEEEEEE

Link to comment
Share on other sites

Neliels review par pēdējām dienām:

5diena

Skolā nekas special nenotika. Vienīgi pārsteidza salīdzinoši labā vēstures kontroldarba atzīme. Biju rēķinājies ar k-ko sūdīgāku.

Pēc skolas atbraucu mājās, paēdu, pagulēju un tad braucu pie glud!naTaja uz nelielu tusiņu. Viss jau bija ok, vienīgi vakara galvenais topiks bija metāls (mošpits, labākās LV grupas etc.) :ermm: Paskatījāmies Family Guy, parēcām par Braienu. Hey Dad, I got new shoes. Old are in the box and they smell! :D Krč labāk kā sēdēt mājas vienam pie PC jau bija :thumbsup:

6diena

Mājās atbraucu k-kur ap 7. Pagulēju līdz kādiem 12, piecēlos, paēdu, noskatījos pāris vakar nenoskatītas filmas (Nesaprotu, ko visi ir tādā starā par Green Street Hooligans? :blink: Ir redzētas arī daudz labākas filmas..) un tad braucu uz centru lūkoties jaunas drēbes. Ņihuja neatradu un braucu mājas.

7diena

Piecēlos atkal ap 12. Noskatījos AFV, pasēdēju pie PC un tad braucu uz Alfu jaunas klozītes lūkoties. Arī tur ņihuja neatradu stfu Vienīgi jaunas kurpes pa lēto nopirku. Hz cik ilgi izvilks, bet vismaz nebūs žēl iztērēto 18 latu. Tjipa atlaides bija, bet nu figviņzin.. BĻAD, LATVIJAS VEIKALI SŪKĀ!! It kā gaume man nav dirsā parauta, bet neko piemērotu nevaru atrast. Ja arī atrodu, tad tas maksā tik daudz, ka spalvas uz muguras saceļas. (Neesmu arī bomzis, bet pirkt džemperi pa 49.95 Ls un kurpes pa 98.99 ??)

Dažas nepieminētas lietas, tjipa P.S.:

  • Silts alus 6dienas vakarā padara depresīvu.
  • Redzēju alus bāru "4 Promiles" :D
  • Alfas Hesburgā ir nesalīdzināmi ņammīgāk kā Vecrīgas Hesīti un visos Mc` Donaldos kopā :thumbsup:
Paldies par uzmanību!

Jūsu $ cashy $

EDIT: Paskat, kāds smuks pousts sanāca! Pašam prieks par sevi :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:D

EDIT: Paskat, kāds smuks pousts sanāca! Pašam prieks par sevi :)

esmu pat bijis tajaas 4 promilees, nu teiksim taa vieta reaali ierulee, alus leets snabis suuds, urlas daudz, pa muti noraut elementari. Biju 10 min, jo vnk blakus LNT studijai nekas cits nebija valaa :thumbsup:

Pashlaik seezhu pie pc in da airport un domajau, ko eest pusdienas, vai nu neko, vai neko :(

Link to comment
Share on other sites

Tagad sēžu pie kompja, ēdu nakts sieriņus, un klausos Clothes Off remixu.. Arlabunakti

Beidzot MegaPiile ir keekss.. :superlol::lol:

Vakardien ar draugiem iesākām jaunu video apstrādes projektu.Domājam attīstīt visu uz priekšu,un ganjua kādu dienu paveiksies,un forums būs pieprasīts.Tagad visur ir jāreklamē,jāspamo daudzos forumos lai sāk interesēties pa šo saitu..Pats jūtos diezgan labi,šodien uz otro stundu.par skoku runajot,vakar amatenē dabūju 7. :P

MegaPiile-mums tika atvēlētas 3.mācību stundas lai ar smilšpapīru/vīlēm smuki apstrādātu darbu!Ai,jāiet uz skolu.Tagad būs sports.

BB all,lai jums veiksmīga šī diena!

Link to comment
Share on other sites

vakar sausmigi iepatikas 05 Steve Angello and Laidback Luke - Be (Original Mix).

sapratu, ka pec viena no trakakajiem vikendiem muzha smadzenes nemaz nav ta atrofejusas, ka sakuma likas

tagad kalu galva puskina dzejolus un paraleli lasu gramatu "Process"

aaa un man jaunas superigas diesel kurpes, kuras senchi nopirka spanija(varbut tiesi tapec nevareju vinas atrast diesel majas lapa :) )

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, šī diena kā parasta diena. Palikām pēc stundām spēlēt futbolu ar paralēlklasi un salikām kārtīgi. Šī bija tāda iesildīšanās gaidāmajam skolas turnīram. Bija pretīgs laiks, ar draugu gājām uz staciju un izdomājām, ka varētu sākt skeitot. Sakrāšu normālam dēlim, sapirkšu visu trekus un deckus, bet šis tik uz pavasari, kur ta tagad paskeitosi, ziema nāk, ne? Tagad sēžu viens mājās, rakstu jums šo, zīmēju zīmējumus un klausos veco The Game - Let's Ride. Vārdi ir vienkārši dievīgi :) Domāju par brīvdienām, vēl tik 1. diena, kapē ne 2. ? Izdomāju, ka piektdien neiešu uz skolu, jo tikai baseins būs un vilkties uz Rīgu negribās, jo dzīvoju Carnikavā. Katru rītu tāda braukāšana vien sanāk. :), bet tagad jau sāka atkal skanēt Clothes Off remix. (paskatās manu postu biku atpakaļ, tur bija šī dziesma pieminēta). Tagad arī izdomāju, ka sākšu šajā topikā normāli visu rakstīt, nevis vienu teikumu un viss.

Tad nu Big GL un rīt pēc skolas uzrakstīšu, cik priecīgs esu, ka brīvdienas sākušās. :) Bye

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Da mans stasts i galiga pakala... 16.10.07 vakara ar pliko,spankyz dzeram... tad capoju pa pilsetu,kur viens ~40 gadigs muziks(alk0h0ls reibuma) sak kasities klat reaali... ko man darit... es sim izvelku gazeni un teicu lai iet savu celu... Te mes aizejam lidz pilsetas parkam,kur mani sadabon roka KRiminalie... Un Taga izradijas ka esmu draudejis "Sirmgalvim" +man atnema gazeni un uzliks REALu sodu !!!

P.S. lielaka fgna bija tada , ka man pasam bija 1.97 promiles !!! :(

Link to comment
Share on other sites

Sveiki atkal. Tagad rakstiishu ar shaadiem burtiem, jo papisu LV valodu.. Hrochen diena kaa diena. Shoriit bija stress par vilciena nokaveeshanu, jo knapi paspeeju nopirkt biljeti (taa kuce pusstundu to cheku tur taisiiija). Aizbraucu uz skolu un izraadijaas, ka shodien nenotiek Latvieshu valoda un literatuura, taapeec tikai 5 stundas :thumbsup: Braucu veelaak uz treninju, un protams es nesagjeerbos laikaa uz treninju un bljed peec treninja bija jaaskrien 3km.. Tiko atbraucu maajaas un kas nochakareejaas ar iTunes un tiko padirsu.. Skatos iTunes peekshnji uzradaas.. Tagad klausos atkal oldschool hiitu - Green Day - American Idiot. Atkal eedu nakts sierinju, taapeec viss kaa vienmeer :thumbsup:. Un protams, man jau shodien saakaas briivdienas, muuahahaa.. riit baseins, taapeec negribaas vilkties uz Riigu.. Naakoshnedeelj tik un taa treninji, taapec labi, ja viena diena buus tikai briiva :( Nekaadas iistaas briivdienas nebuus.. :( Vispaar tiko atcerejos, ka shodien riktiigi paarsitu degunu, asinis pluuda, tagad saap pieskaroties.. Dabuuju ar elkoni :( Labi, ka nav lauzts. :) Deguns taads uzpampis kaa klaunam :lol:. Okey, ko nu te vairs rakstiit GL visiem briivdienaas un shajaa vakaraa.. Nepaardzeriet pa daudz jeegu.. Bye

Link to comment
Share on other sites

palasot formumu, shodien iekrita aciis baigi tas, ka dazhi indiviidi raksta savus postus ar "krutaakiem burtiem" nekaa citi, kas peec manaam domaam ir shausmiigi stuulbi...nepietiek ar to, ka taa jau te forumaa, lielaakaa dalja ciinaas ar postiem kursh krutaaks utt. veel dazh labs censhas izcelties...:(baigi stulbais iespaids vispaar....dr.pain ir iznjeemums, jo vinjsh taa ir dariijis kopsh pashiem pirmssaakumiem...un tas bija forshi, ka vinjsh vieniigais taads...tagad citi, kam laikam ir uzmaniibas truukums, arii grib buut kruti...JUMS NESANAAK!!!11!!!!1!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

tularomor, Jd, smirnof, beigaas alus, noliktas slapjas vaaveres...viikends izdevies...ja nebuuutu mokoshaas pohas...starpcitu, dzeks man darbaa shodien prasiija:"kapeec nevar jaukt 614 ar topmax(arguments bija, virnlaikus tiira un dezinficee) es paprasiiju vai kjiimajas stubdaas daudz esi bijis??? uz ko sekoja klusums...tad paprasiiju, kaapeec graadiigajaam dziraam neliek klaat asperiinu??? uz ko sekoja apgrishanaas un straadaashana taalaak....taa jau nepatiik buut atbildiigam par visu shift'u veel jaamaaca dzeki, kas straadaa tur iilgaak nekaa es...:( japrasa buus tiimliidera loma, jo vinja pienaakumus daljeeji jau tagad daru, par taadu pashu samaksu kaa visiem...tas noziimee papildus atbildiibu, jo pashlaik viiri uz noteikumiem neskataas iipashi, kas man uzliek papildus izskaidroshanu, ja gadiijumaa kaads piekjer(dzeki nerunaa angliski)...tas vienaa zinjaa shausmiigi tracina, KAAPEC MAN TAS BUUTU JAADARA????

ps:latvieshiem shausmiigi pretuuga iipashiipa-egoisms....:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...