Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakar sanāca tāda diezgan darbīga diena. Ar čomu iztīrījām mūsu faking unreal indoor skeitparku ar visnotaļ oriģinālo nosaukumu - ghetto. :D Darba bija daudz, bet iznākums ir labs. Pašiem prieks. Tagad pa ziemu varēs norm katāties. Žēl, ka pēc tam atnāca apsargs un vajadzēja iet lapas grābt... bet tā jau var teikt ikdiena, ja tur vēlas braukāties. Galu galā privātīpašums[un vēl kāds... ^____^]. Dabūju jaunu dīvāniņu. Tik forši izgulējos mmm... Tagad ir doma uzraut pubā pēc ilgiem laikiem! :)

skan - Pointer Sisters - I'm so excited

Link to comment
Share on other sites

tapa izietas visas 19 standarta portal kartes. jīah ! Tajā geimā ir ko padomāt, lai gan nekas megasarežģīts tur nava. Tagad jāpamuķījas ar advanced levels. Ir plāns noskatīties kādu filmu. Starp citu vakar noskatījos pēdējo poteriādi. Nu kamoon, tā vairs nav bērnu filma kā tas bija sākumā. Īpašā sajūsmā par šo poteru nebiju. Tas tā, par šodienu.

Bet tagad garaius rezumē par pēdējām dienām.

Ceturdien - Pēc trešdienas vakara raidījuma - Kas notiek Latvijā, un vdienas lielā aizcinājuma,devos uz protestu. Protams to iepriekš paziņoju skolas direktorei, jo tieši pie viņas bija 2 stundas piketa laikā. Par piketu - pēc idejas līdzinās hokeja fanošanai, jo visi kliedz un ir ieradušies viena un tā paša iemesla dēļ. Saukļi un plakāti bija MEGAFORŠI, piemēram : Kalvīti uz īriju ! Kalvīti uz Abreni ! Padzīt saimu ! Nost ar Kalvīti !(tie bij saukļi) TP - Tautas posts, RUK RUK Pārsvītrots. Tajā piketa būšanā nepēra tikai viena lieta - lietus, jo kad es atvru lietussargu (lielu un garāku par standarta + pats esmu 1,89m) visi ar atvēra lietussargus un sanāca tā, ka apkārtējo lietussargi atradās ar pusi zem manējā. Līdz ar to viss, kas notecēja no mana lietussarga uz apkārtsāvošo zonķikiem tātad viss, kas bija uz viņu zonķikiem satecēja uz manis. Pēc tam devos uz skolu, padalījos ar iespaidiem. Vēlāk svaru zālē atmociju savas rokas.

Piektdiena - FUKŠI ! Sākumā parasta skolas diena. Sporta stundā kpājām 4vs3 strībolu, mana komanda (tie 3) vnk izdrāza otru komandu, lai arī viņiem nebija sūdīgs teams, bet man bija 1, kurš stealoja labi un blokus lika :D un otrs kaut kāds idiņš. Tad nu pienāca vakars. Es, kā jau kārtīgs 12klasnieks, ar čomu taisīju telpu, kurā pēc smaržas jānosauc, kas tas ir. Salikām visādu stuffu : jogurts, šokolādē, ķiploki, mani tāsdienas sporta sieriņi, pipari, tējas utt. Protams visiem desmitajiem bija aizsietas acis. Man paspīdēja super ideja: dodu smažot šņabi, fuksis pasaka, ka šņabis, es fiksi apmainu glāzītes un saku dzer ārā! protams ir 2 varianti : nē, negribu, nedzeršu, kur uzdzeramais vai arī - O , davai dod tik šurp. Jebkurā gadījumā tās aplauztās sejas ir vienkārši lieliskas :D Pēc fukšu pasākuma devāmies pie klasesbiedrenes forši pačillot ar alu. Pa dienas starpu tika nopiurkts Orange Box un lejupielādēts Portāls un TF2.

Sestdiena - Fulltime chill pie datora. Noskatījos pēdējo poteriādi un uzkapāju Portālu un tf2.

Link to comment
Share on other sites

jaa, par to moby mulju ar snabi es recu lidz asaram :) vispar fukshi bija riktigi labie, par spiti visiem si gada aizliegumiem. reali visu nokontrolet nevareja, ta ka neiztika bez roku bashanas jelas vistas un citam jautribam. but par fuksetaju rulle :)

Link to comment
Share on other sites

:) vispar fukshi bija riktigi labie, par spiti visiem si gada aizliegumiem. reali visu nokontrolet nevareja, ta ka neiztika bez roku bashanas jelas vistas un citam jautribam. but par fuksetaju rulle :)

FUkshi ir labakais partijs, lai gan pats savejo universitaatee izlaidu, tachu atceros, kas skolaa visiem dzekiem es noskuvu kaajas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

sodien es un mani 16 kolegi pabeidzam labot dienas konkursa "kas notiek?" anketas. esu baigi apmierinats, jo laboju jau 5to gadu pec kartas un nekad neesmu redzejis, ka mes tik atri pabeidzam visu :) tagad sezhu ar savu tirpstoso lupu, jo zobarste sacakareja kko ar anesteziju :/

Link to comment
Share on other sites

Vakar bija tuss pie čoma Saulkrastos. Normāli atlaidām. No rīta pabrīnījos, ka piecēlos bez pohām un galvassāpēm, jo vakar tapa pīpēts viss, kas bija pīpējams un dzerts viss, kas bija dzerams. Vienīgie sūdi bija tādi, ka naktī aptrūkās paika, kas reāli sūkāja dirsu.

Tagad sēžu mājās un k-ko besos. Iespējams, tāpēc, ka neesmu normāli gulējis 2 dienas un tagad prātā nāk visādas negatīvas lietas.

P.S. Jāpiesakās beidzot autoskolā! Drošvien uz Credo iešu..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tagad sēžu mājās un k-ko besos. Iespējams, tāpēc, ka neesmu normāli gulējis 2 dienas un tagad prātā nāk visādas negatīvas lietas.

P.S. Jāpiesakās beidzot autoskolā! Drošvien uz Credo iešu..

Blin man depresiju dzen tas kad es (slinks buudams citreiz), nevaru to autoskolu pabeigt....

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros no klbiedra teiktā tur piš ārā uz askolas teorijas ekšiem + tur daudz jautājumi esot tajā eksī un par katru eksi jāmaksā! Iesaku vanagu no savas pieredzes. teorijas ieskaite(kad beidzas teorijas kurss) 45jaut 3-4 kļūdas(hujņa karoče), var likt kamēr noliec un nav jamaksā. Skolas teorijas eksis (kad braukšanas iensturktors laiž uz eksi) 45 jaut 2 kļūdas pieļaujamas, par katru eksi 3 ls, var likt 5 reizes. NAV braukšanas eksāmena. Varu iedot sava ekstraforšā braukšanas instruktora nr.

HAHA, beciks SALĀTS :D Cik labi, ka man JAU IR TIESĪBAS, bet SALĀTAM - bencikam vēl jāizmokas cauri tam visam :D

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

moby, cik es esmu runājis ar cilvēkiem, tad katrs saka k-ko citu. Katram viņa skola esot labākā. Tā, ka es vairs ne1 neticu.

Jāpaskatās, kur man visizdevīgāk mācīties (vieta, laiks) un tur arī pieteikšos. Labi, paskatīšos kas tur ir ar to Vanagu.

Viens čoms arī pabeidza Vanagu un teica, ka iedošot k-kāda baigi forša instruktora mob. nr. Maybe tas ir viens un tas pats.. :)

EDITs: Vanagā uz Marijas ielas rīt ir pirmā nodarbība. Cerēsim, ka atradīsies vēl viena brīva vietiņa man :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

HAHA, beciks SALĀTS :D Cik labi, ka man JAU IR TIESĪBAS, bet SALĀTAM - bencikam vēl jāizmokas cauri tam visam :D

Es gribu kaa redzeet, kaa tu noliktu 60 jautajumi 2 kludas, un tie jautajumi instruktoram nav parsti tur ir no visa, ta ka aizmirsti taadu varbutibu, gan jau man exsii tas netrapiisies :D Karoche zb zb zb man jau taa autoskola, es vartu nolikt majas gan teoriju gan uz ielas braukshanu, varu, bet ir viens faking sherslis... ;(

Link to comment
Share on other sites

Muļķības. Credo ir eksāmens ar 30 jautājumiem, drīkst būt 1 kļūda, ja nokārto ar 2 vai 3 kļūdām, tad vari pārkārtot bez maksas. Ja 4 vai vairāk kļūdas - tad pārkārto un jāmaksā 5 Ls.

Pats tagad Credo mācos, nu ok, pasniedzējs ir diezgan garlaicīgs, bet visu izskaidro un pastāsta. Vismaz pagaidām esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

:wacko: un ljoooti gribaas sniegu :rolleyes:

Man līdzīgs variants. Tikai sasitu speciāli, aiz neko darīt, sēdēju uz soliņa un vnk sāku to sist, ne no visa spēka, bet toties visu laiku vienā ritmā un kādas 10 min no vietas, rezultātā apskrāpēta āda. ( es tā iedomājos, ja jau japāņi tā var, nu ķip ar baigo koncentrēšanos pārvar sāpes utt, tad kāpēc lai es nevarētu) :D Zinu, izklausos pēc idiota, bet tiešām nebija ko darīt.

Starp citu, kā brīvdienas jaunieši? Es visu nedēļu strādāju, nevar izgulēties :| bet toties kko nopelnīšu saviem tēriņēim.

Ārā sāk palikt aukstās un sāku nēsāt ziemas cepuri.

Iečekoju vienu bass testu, tas gan vairāk ir ausu tests, jo tas atskaņo frekvenci no 20 khz līdz 20 hz, bet skaitās bass tests. Kam ir tumbas ar subi, vispār vari arī bez tā, tie var iečekot pie attačmenta.

Bass_Test___Bass__20khz_to_20hz.mp3

Ja gadījumā attačments nestrādā tad spied: šeit lai testu lejuplādētu. :)

Link to comment
Share on other sites

:D Zinu, izklausos pēc idiota, bet tiešām nebija ko darīt.

Starp citu, kā brīvdienas jaunieši? Es visu nedēļu strādāju, nevar izgulēties :| bet toties kko nopelnīšu saviem tēriņēim.

Ārā sāk palikt aukstās un sāku nēsāt ziemas cepuri.

es tiiri aiz dariit nav ko diez vai pakljautu savu (vienalga kaadu) kjermenja dalju saapeem :thumbsup: bet nu taa gadiijaas :huh: un vakar gadiijaas veel :( uzsitu veenu un notika reakcija, kaa rezultaatu vareetu nodefineet - zilums (asins izpluudums, zem aadas).. laikam jaabuut uzmaniigaakai :D

Briivlaika nav :( taa vietaa ir darbs :)

mjaa un aaraa jau labu laiku juutos kaa ziemaa, domaaju ka sniegs tikai visu padariitu gaishaaku :) un tad jau vareetu saakt gaidiiit ZZsveetkus B)

Link to comment
Share on other sites

Vakar satikos ar vienu džeku - vajadzēja parunāties. Tas, protams, beidzās kā parasti - ar dzeršanu. Kopumā izdzēru kādus 3 L pussijdrinka a.k.a. džina. Faking iegaršojās tas ar greipfrūtu garšu <_< Tik sūdīgi, ka viņu var izdzert ļoti daudz, kas manāmi ietekmē maka biezumu :ermm:

Jāatrod kāda forša pleijliste, jāaiziet pēc aliņa & grauzdiņiem bļin, man šodien galīgi nerakstās.. un visa diena jāpavada pie PC - jāpiesakās autoskolā, jāatrod matemātikas kursi, jāparunājas ar 1 meiteni un jāsāk ņemt priekšā wikipēdiju par mašīnas uzbūvi.

P.S. Arrg, es šodien neko nevaru uzrakstīt.. Labi, pietiks!

EDIT: A es jau sen esmu "w00t wr1t3r" ? :D Čota nebiju tam piegriezis vērību..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

uzrakstīšu jums savu vakardienu! :)

vakardien biju onyx kocī sapņu fabrikā, tas bija k-kas vājprātīgs. sajūta bija kā meča koncī, jo bija masveida kustības pa labi pa kreisi uz priekšu un atpakaļ, stāvēju es vai nu uz vienas kājas vai uz abām, bet tādā gadijumā kāds stāvēja uz manām kājām (botiņas izskatās, kā ar dubļiem nomestas), vai arī es stāvēju uz citu kājām, pēc pirmajās konča minūtes es biju pilnībā sasvīdis un tā turpināju visu stundu, kas beigās deva rezultātu- slapjš man bija viss, kas bija mugurā un kājās (apenes, bikses, krekls, džemis, zeķes maika).. lai saprastu kas tika darīts un kāpēc man bija nenormālākais besis varu salīdzināt to visu kā mēģinājumu 1,5h stumt ziloni, jo bļe visu laiku bija pilnīgākais haoss, grūstīšanās, lekāšana masveida utt.. es bļe pēc koncerta domāju, ka tas bija nerēlākais, kur man bija nācies būt. onyx ir tie nēģeri, kas pieprot ieksutināt masas, pa abiem kopā viņi skatītājos ielēca 5 reizes. bet ar manu besi salīdzināt apsargu besi laikam nevarēs, jo tie nabadziņi (kopskaitā 9) turēja visu konci sētu, kas norobežoja mūs no skatuves, ja tas netiktu darīts, tad kādi 200 cilvēki brutāli pielaustos pie skatuves un priekšējā rinda, kur stāvēja mans čalis tiktu iznīcināta, jo viņš teica, ka priekšā lielāko daļu laika viņš vienkārši drāza sētu. es biju vienu cilvēku aiz 1. rindas un bļe, lai paceltu rokas vajadzēja pacensties, bet kad dabūji rokas ārā, tad neko citu kā vicināties un turēt citam čalim uz plenca nevarēja. te vēl varētu arī piebilst, ka balss man bija nobļauta maksimāli..

onyx izteicās, ka būšot arī kocerta ierakst atrodams youtube.com un vēl k-kur, plus viņu stadijā esošajam kocert dvd. es domāju, ka tur būs ko redzēt. pagaidām joutube ir ielikts no skatītājiem viens īss video pašā konča sākumā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...