Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tad nu tā - atkal ir sakrājies šis tas pastāstāms :)

Pirmākrt gribēju pateikt, ka esmu slims :fsckinsad: Sāp galva, krata drebulis un drošvien, ka ir temperatūra. Pofig, iedzēru Thera Flu un rīt atkal uz skolu.

Šodien klasē uzradās jauniņais vārdā Dairis Bertāns. Ja ne1 nezin tādu putnu, tad varu pačukstēt, ka viņš spēlē basi U-18 un ASK Rīga. Mums parādījās jaunas cerības Domes kausā :D Šodien nemaz nesanāca tā īsti aprunāties, jo bija tikai uz pāris stundām, bet rīt to vajadzēs labot :)

Tikko novilku jauno Britnijas albumu "Blackout". Nu mēsls, kas mēsls. Šī pēdējā laikā arī tāda veselīgi apvēlusies palikuse.

Skaidri zinu, ka gribēju k-ko vēl rakstīt, bet galīgi no prāta izskrēja. Labi, ka biksēs neieskrēja (muhahhahaha, esmu tik asprātīgs, ka pašam prieks :clap: ). Gan jau atcerēšos un tad vēl iespamošu :thumbsup:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad viņš arī atnāca no 45. vsk. Mūsu diriķis (Andris Priekulis) ir baigais sporta fans un tāpēc arī Bertāns laikam ir parādījies pie mums. Vismaz šeit viņu neizmetīs, jo skolā, labi ja, viņš parādīsies 1 dienu nedēļā.

P.S. bencik, kas tieši rulezz? :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. bencik, kas tieši rulezz? :)

Cash apskaties tos simbolus kurus es uzliku tjipa ^$ , un apskaties pie kadiem cipariem vinji atrodaas :D MUzhahahaha esmu baigi viltigais, zinu zinu :) Paldies :D

SHovakat atspelejos boulingu sakumaa baigi ,apiit, bet peec paris partijaam pirksti saak kaut ko chakareties visu laiku jalauzh araa :D

Link to comment
Share on other sites

Šodien kārtējo reizi, gājām pīpēt pie viena čoma.

Kr4 sametāmies udenspīpei, tgd jau no septembra sākuma katru brīvo laiciņu mēdzam uzkurīt, tad nu šodien es atskārtu kad tieši no udenspīpes man vienmēr pamatīgi sāpēja galva, xz kāpēc, izrādas vajadzēja tikkai ik pa brītiņam iziet uz balkona un ieelpot svaigu gaisu, tā arī izdariju šodien un pirmo reizi, mājas atnāktdams, neielēcu gultā, bet tieši otrādi pamatīgi pieēdos un sāku močīt cs!!!yeaa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...