Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es pat apstulbu, kad man pie durvīm zvanīt kāds sāka, domāju, ka kaimiņs atkal par muziku kautko dirsīs, bet tad padomāju, ka kopš reizes, kad piesoliju pa galvu viņš nav nācis. Un diezvai nāks, nu okey eju taisu vaļā durvis a tur kautkādi mošķi mani nobiedē :D Pavisam biju aizmirsis, ka šodien ir tie helovīni, un vēljovairāk nedomāju, ka kāds nāks un prasīs saldumus :)

Protams mazos ķiparus bešā neatstāju un iedevu divas saujas konfekšu(ledeņu), kas man stāv jau ļoti ilgi un kuras pats vairs neēdu :)

Link to comment
Share on other sites

man ar tas pats tieši bija. zvana kāds pie durvīm, nevaru saprast, kurš tas varētu būt, it kā nevienu negaidu mājās. pieeju klāt un priekšā kaut kādi mazgadīgi tirliņi (bet pietam tīri normāli pārģērbušies, seju nevienam neredzēja, viens bija kaut kāds skeletons ar visu overcoutu un vēl kaut kāda ragana un kaut kas tamlīdzīgs). vilinājums bija jau liels, lai viņi izmēģina savu "threatu", bet atradu arī virtuvē vecas, gan jau ka sakaltušas ledenes, kuras neviens neēd, un iesmērēju viņiem. pat paldies pateica!

Link to comment
Share on other sites

A man ne1 pie durvīm nezvana :ermm: Un labi vien ir, jo es fucking ienīstu Helovīnu. Kārtējā debīlā ievazātā tradīcija, kura nah nav vajadzīga.

P.S. Šodien pieteicos autoskolā Gross, ko tagad atzīmēju dzerot alu un ēdot grauzdiņus ;)

Link to comment
Share on other sites

Man atkal nekad mājas nepaliks kādas liekas ledenes or somth, nevaru to iedomāties vienmēr visas izrītas uzreiz pēc atvešanas mājas, pie manīm neviens nenāk jo visi vietējie zin ka esmu nikns krievs, lab lab vienkārši nenāk (sad.gif)

Link to comment
Share on other sites

Man te tāds jautājums - Kas jums visiem ir ar to Tf2? Viens ielika signaturē un avatarā bildes no tf2 un tagad jau pus forums ir ar tām bildēm... Vai tas jums tiešām liekas kruti? Līdzīgi ir ar citas krāsas burtiem, pašlaik krutais, gandrīz jau esmu es, jo rakstu ar parastiem burtiem un bez nekādiem sūdiem :)

Link to comment
Share on other sites

Ali, tā pat jau bija arī, kad tu ieliki to beibi sigā. Pēc tam uzradās vēl pāris čalīši, kuri izdarīja to pašu.

Nez, es laikam esmu galīgi nestilīgs, jo man arī nav ne TF2 sigā, ne jancīgi burti (kurus lasot var izmežģīt acis) :(

Link to comment
Share on other sites

Nu ko laikam arī man beidzot šeit jāieraksta. Visas nedēļas vienādas, sāk besīt. Pamazām sāku bastot stundas, jo jaunā skola ir naturāli piebesijusi, var teikt, ka baigais POHUJS uz visu un uz visiem... Rīt saskarsmē notiks filmēšana, kur jārunā 1 min., bet tā ka man viss ir pohuj, tad es noiešu priekšā nosaukšu savu vārdu uzvārdu un dabūšu 4. Tā kā man iepriekšējās 2 atdzīmes ir 8 un 9 , tad 7 mani apmierinās.

Visas dziesmas jau noklausītas līdz riebumam, tagad skan Praata Veetra - Rudens. Es biju Tavs meistars un Tuuuu mana Margri..oi sorry, aizsapņojos. Jau ilgu laiku nav sanācis nearvienu aprunāties, vismaz forši ka rīt jau piektdiena un varēšu iet uz halli spēlēt basi, Tā pagaidām ir vienīgā lieta kas man patīk un protams aplūkot meiteni, kas man simpatizē..

Nevaru sagaidīt savus 18, kad dabūšu mašīnu un tiesības un varēšu aizbraukt tālu tālu no visa un visiem ar Bon Jovi dziesmām skanot..

Link to comment
Share on other sites

Skolā tikai četras stundas notika, tām paejot, izdomājām, ka pie Jāņa varētu nedaudz pasēdēt, iedzert, relaksēties un paklausīties kādu foršu mūziku... kas, protams, no nelielās pasēdēšanas un iedzeršanas, dažam labam, pārvērtās visai cienīgā tusofkā un vienīgās piektdienas nedēļā - svinēšanas, pat iecienītā un tradicionālā vannas pievemšana neizpalika. Nu ko, ap četriem (jā, četriem PADIENU!!1) visi sāka izklīst un tādos jautros prātos, alkoholu sarijušies, devāmies mājup. Atceros, ka kādam no mūsējajiem nepatika pretīm nakošā stāva izskats (vai iespējams kāds konkrēts apģērba gabals, da čort viņ zin, kas viņu neapmierināja), tad nu drosmi sarijies un alkohola raisītā sentimenta uzplūdā šamais izdomāja, ka šī šaušelīgā nepatika būs jānovērš, ziniet, līdzīgi, kā tad, kad ir saplīsusi kāda mīļa rotaļlieta, ar līmi, skoču un citām noderīgām sadzīves lietām, tā ir jāsalabo, tad nu lūk, nebija ne līmes, ne skoča ar kā palīdzību varētu ko darīt lietas labā, vienīgi gar sāniem esošās, piecpirkstainās rokas un smagnējās, necilās kājeles, no kurām vien jau varēja lasīt, ka šā individā smadzenēm (?) pietrūkst skābekļa, un pašas šūnas strauji noārdās, nu tad kā argumentāciju pret nepatiku, viņš abus šos štrumentus lika lietā. Patīkami, ka viss beidzās ar vāju sitienu un belzienu apmaiņu, kā arī kāju dunoņu sišanos pret asfaltu - upura promskriešanas periodā, kā nekā mēs tur bijām krietns neizglītotu tirliņu bars.

Atvelkoties mājās, manāmi izpaudās koordināciju pārskaitļošanās, loģiskuma un skaidru domātspēju trūkums. Vispār, patīkama kondīcīja, iesaku ik pa reizei tādā pabūt. Vai nav fienkārši vantastiski, kad pasaules rūpes un kataklizmas ir nieki. Tavs ego pazūd, itkā tā nekad nav bijis, Tu jūties brīvs, pacilāts.

Ko nu es te vairs vēl pa ego, kas grib vairāk palasīt, lūdzu, ļoti interesants raksts, noteikti izlasiet.

Tā kā īsti neatceros, cik sita pulkstenis, kad atlūzu, šī stāsta daļa izpaliks. Piecēlos es pirms kādas stundas, da varbūt divām. Austiņās skan In Flames - Dawn Of A New Day, nafig katra vārda pirmais burts ir lielais burts, nesaprotu, bet dziesma ideālā šā brīža kondīcijai. Nu ko, izskatās, ka beigšu rakstīt, aiziešu uz virtuvi ko apēst, pēcāk palasīšu kādus interneta resursus.

edit: aaā, pavisam aizmirsu, tā kā nesen sāku lasīt Peļevinu, gribēju takš iemest vienu, tīri feinu citātu:

"Dievs man atgādina nešpetnu pesteļnieku, kam sagribējies pamocīt kaķēnus. Viņš ielien pēc iespējas tumšākā pagrabā, no māliem izlipina kaķēnu, iedveš tajā dzīvību, bet pēc tam ? blaukts! ? ar galvu pret sienu. Un tā katru brīvdienu, kādus simt gabalus. Bet, lai no pagraba neatskanētu ņaudēšana, viņš iemācījis kaķēnus stoiski domāt ? tu esi pīšļi, un pie pīšļiem tev būs atgriezties. Un piespieda sevi pielūgt tās dažas sekundes, kamēr kaķēni dzīvo."

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...