Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Visu spēkavīru, da jebkādu sportistu treneri ir tādi paši kā viņi? Viens zina kā darīt - otrs dara. Es sapratu, ka tas bija vairāk mazāk jociņš, bet nu šā vai tā! :D

Link to comment
Share on other sites

Tak jomajo ko jūs ņematies - katrs trenējās kā jūtās labāk. Esmu trenējies dažādi - Mugura+kājas, krūtis+bicis,prese, pleci+tricis, trapece VAI krūtis +bicis,tricis; Kājas+pleci, trapece; mugura+tricis, prese. Vēl senāk vispār gāju piecas vai četras reizes nedēļa un tad vienkārši vienu no šīm dienām atkārtoju.

Personīgi es nejutu atšķirību starp šīm programām. Ja mauc normāli tāpat ir grūti.

Ja tu gribi kļūt par afigeno bodybilderu ar to, ka ej uz zāli intensīvi trenējies un rij proteīnu būs nedaudz par īsu.

Noteikti par Kardio nevar aizmirsti...

Link to comment
Share on other sites

krūtis, triceps, pleci (side, front daļas) Mugura, biceps, pleci (rear) un trešajā treniņā ņem kājas :) Presi vari piešaut pēc treniņa patiešām pēc pašsajūtas, kad vēlies un vēl paliek pāri trapece, kuru teorētiski varētu trenēt kopā ar kājām, jo citur diezgan sablīvēti treniņi jau tā sanāk, laigan var samainīt ar pleciem muguras treniņā droši ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

divītim kompis pipec, pats divīts pa pasauli plosās, joJO^ rij kā mežonis, pārējie arī dulli, uz grilla gaļa cepjās, notiek... pie velna, kas te notiek?

Link to comment
Share on other sites

divītim kompis pipec, pats divīts pa pasauli plosās, joJO^ rij kā mežonis, pārējie arī dulli, uz grilla gaļa cepjās, notiek... pie velna, kas te notiek?

Teletūbijs pats nav pālī, bet es esmu piedzēries. Ko man tagad darīt? :D

Link to comment
Share on other sites

Dodos prom uz Čukču zemi. Ja pareizi sapratu, tad naudas ievākšana uz gign balli norisinās līdz 29. Tad jau es uz vietas spotā nodošu piķi. Kāds varētu kādu lieku gign kreklu paķert priekš manis. Edžum, startē no Liepājas, par benzīnu norēķināsimies. Izskatās, ka Analgīns nestūrē. Liepājā šogad šokējoši maza aktivitāte :/

Link to comment
Share on other sites

Dodos prom uz Čukču zemi. Ja pareizi sapratu, tad naudas ievākšana uz gign balli norisinās līdz 29. Tad jau es uz vietas spotā nodošu piķi. Kāds varētu kādu lieku gign kreklu paķert priekš manis. Edžum, startē no Liepājas, par benzīnu norēķināsimies. Izskatās, ka Analgīns nestūrē. Liepājā šogad šokējoši maza aktivitāte :/

Tu debīls paliec, es braukšu 170km uz Liepāju un tad braukšu atpakaļ uz Bausku? :D

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! :D Sabiedriskais nav tas labākais, bet ja citu variantu nebūs, tad būs līdz Rīgai jābrauc ar sabiedrisko un jārunā ar kādu par manis līdzi ņemšanu... Vai arī pa taisno uz Bausku mošk... Nu to es pa šo nedēļu semku un laķeņu rodinā vēl izdomāšu. See ya next week.

Link to comment
Share on other sites

tu to huiņu vislaik raksti tāpēc lai viss forums saprastu ka tusē ar divīti?

Ja,es domaju,ka vins jutas tapec labak,ka tuse ar Diviti,jo visi kuri tuse ar Diviti jutas mazliet paraki par tadiem pidiniem ka Tu!Iedomajies mana draudzene pat man dod biezak tikai tapec,ka es pazistu Diviti!Ta tas ir un ta tas ari paliks,par Diviti! :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jojo tu aizmirsi arii briivpusdienas kas ir ja esi ar mani un sveetdienas businju uz bazniicu .

Pohas nogalina. Nu nevar tak iztikt ar 15 alinjiem un paaris kaashiem trijataa. Peec pudelju skaita shoriit liekas ka labi pavadiits vakars. Atceros tikai ka paalii braucu ar rolleri, kaamis bija taadaa pimpii ka krita katraa liikumaa .naktii trijos laikam biju veikalaa . Shitaadi LV varianti man te veel nebija bijushi. Pzdc

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...