Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Normali pavadiju dienu ar radiem no krievijas laukos, kautaam svaigaam vistinjaam uz grilla, ar murdu izmakskjeretaam 4traam karpaam :) un kasti alus ... majas tiko parbraucu ar autostopiem :) Kaut kads igaunis uz 150km visi kas mus nepanjema 6mashinas visaam kaa stavoshaam garam pagajaam, 20minutees 50km atlidojam :DD vnk 10min bija jagaida lidz autobusam izdomaju stopeet :D un she ku re ku esmu laikam pieviliiciigs mani pakjeraaa :DD Super piedzivota diena...Man ljoti patikaas!

Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar to, ka jābrauc uz LU slēgt līgums..

Kādam nevajag no Liepājas uz Rīgu rīt tikt?

ir doma 8 sākt gatavoties un jau braukt ārā.

Varbūt kāds piesākas, tad jau atmet PM, ieiešu vēl pēc kāda laika te..

Vienā virzienā: 5ls

:)

Edited by waplet
Link to comment
Share on other sites

latviešu torrenti!? outlaw pāris dienas nokāries. nevaru turpināt kačāt 2and1/2pussys. tāpēc esmu nedaudz saskumis. ārzmemju torrenti, ko es zinu ir nobloķēti.. kas, ko, kur, kad no latviešu torrentiem jūs lietojiet?

Link to comment
Share on other sites

Redzot

Vai Tu spēlētu mūsu veidotu MuOnline serveri?
tajā saitā man sagribējās ātrāk to visu lietu aizvērt ciet...

Un par latviešu tulkojumu runājot - vai nu angļu, vai krievu, bet normālu tulkojumu, nevis Baba Fraņa ar maximas mikrofonu.

Link to comment
Share on other sites

Vakar izdzērām 1l abosolut un nihuja nejiesita, paņēmām 0.5 xljebno šņabi un jau bija labi... :D Šodien visu dienu lāpiju poxas, paspēleju vļē volejbolu paiika vēl labāk, izpeldējos vispār tagad jūtos ideāli... :D

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds, kurš varētu pateikt, kādēļ uz Samsung Galaxy S2 ieejot kkādā progā, kaut vai kamerā, tad spiežot pogu atpakaļ vai home pogu [ne vienmēr, bet mēdz būt] parādas fona attēls, bet ikonas izgaist un nākās taisīt rr.

Link to comment
Share on other sites

"sorīt mani izbesīja mans provaiders un nācās šo nomainīt... Kā lai labāk atteikties?

No kāda providera gribi atteikties. Principā ir tā, ka ja provaiders nenodrošina līgumā norādītos pakalpojumu tad mierīgi var var atteikties no pakalpojuma bez līgumsoda, bet parasti līgums ir sastādīts tā, ka viņi var nodrošināt kaut vai 10% no līgumā norādītā ātruma un tu nefiga bez līgumsoda nevarēsi atteikties.

Link to comment
Share on other sites

dnet.lv

Tur bez termiņa līgums bija. Lieta tāda, ka man bija nevis ātruma problēmas, bet gan mikro-disconnect kas traucēja spēlēt. Tagad gudroju kā elegantāk pasūtīt šo nahuj

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Līgums man ir beztermiņa. Par šo mēnesi ir nomaksāts. Aizsūtīju epastu ar visu šo info un ka vairs nevēlos attiecības ar šiem. Vienīgais par ko varētu piepisties - bija meistars atbraucis šodien. Bet problēmu nenovērsa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...