Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Teica, ka "Pēc mūsu rādījumiem viss ir kārtībā"

bet bļa, nets tomēr pazūd un no serveriem met laukā... Tikko ielika jaunu netu - tādu problēmu nav... Protams ka es biju vainīgs šajā situācijā...

Link to comment
Share on other sites

Puikas, kāds ir sūtījis cīgas pa pastu? Lieta tāda, ka esmu uzracies (un pasūtījis) 5x20=100 cīgas no tax-free zonas, bet tomēr māc šaubas, vai viss ir tik rožaini, kā liekas (muitas, kontrabanda, etc kasjaki.) Ja kāds ir kompetents lietas sakarā, nebaidies man atmest pm. :)

Link to comment
Share on other sites

Viss, ardievu skaistaa vecpuisha dziive anglijaa. Riita vakaraa miljotaa ierodas..Itka jau forshi, beidzot un taa un shitaa, bet tomer viiriesha daba nelauj to pienjemt :D

Jācer, ka šamējā gignā tevi nestalko :D

Link to comment
Share on other sites

draugs no Londonas raksta - man liekas, ka tikko dzirdeeju, ka melnais kliedz help me.

Neizskusteejos pat no gultas!

:D rasisms, tā ir realitāte.

diviit tieši nebūtu jāpriecājas, ka vecpuiša dzīve garām? Neesmu ne no viena dzirdējis, ka UK būtu tādas maziņas, ka uj uj uj, piedāvājums tur esot ļoti sūdīgs un tās labās esot aizsistas.

Link to comment
Share on other sites

draugs no Londonas raksta - man liekas, ka tikko dzirdeeju, ka melnais kliedz help me.

Neizskusteejos pat no gultas!

:D rasisms, tā ir realitāte.

diviit tieši nebūtu jāpriecājas, ka vecpuiša dzīve garām? Neesmu ne no viena dzirdējis, ka UK būtu tādas maziņas, ka uj uj uj, piedāvājums tur esot ļoti sūdīgs un tās labās esot aizsistas.

epix, ja tu visu laiku dzīvo starp neglītām meitenēm, tad pēc laika.. viņas arī liekas glītas :)

Link to comment
Share on other sites

draugs no Londonas raksta - man liekas, ka tikko dzirdeeju, ka melnais kliedz help me.

Neizskusteejos pat no gultas!

:D rasisms, tā ir realitāte.

diviit tieši nebūtu jāpriecājas, ka vecpuiša dzīve garām? Neesmu ne no viena dzirdējis, ka UK būtu tādas maziņas, ka uj uj uj, piedāvājums tur esot ļoti sūdīgs un tās labās esot aizsistas.

Labāk sists ķepā.. lētāk :D

Link to comment
Share on other sites

Dirsaaa shitaa majaslapa veel ir dziiva :D

Vissnelietderigakais topiks ever, kuru pats sakuma ar visaam 4maam kajam un rokaam atbalstiju, kaa vajadzeetu palmu seit atpakal :D

Tu paliec neinteresants :D

šodien pa lampu?

varam uztaisīt džentlmeņu vakaru.. tb piepisties ar viskiju :D

Link to comment
Share on other sites

epix, ja tu visu laiku dzīvo starp neglītām meitenēm, tad pēc laika.. viņas arī liekas glītas :)

ja spiediens uzkapj lidz redlainam, tad varbut taa ari ir :)

es jau neko sliktu negribu teikt un kadu aizskart, bet nedomaju, ka normala meitene brauks uz UK, aitas un negliitas brauc tikai :D ir tacu musu pasu zemiite, kur var pieslidet pie kada turigaka chalja, UK vinam gan jau ir izmisuma gaajiens.

Link to comment
Share on other sites

Principa jau ir taa, ka kautkadas random dzhuses man bija visu laiku, dazhas tiesham smukas un forshas, dazhas.. bija...

Shii jau ir beibe ar kuru lv kopojos pirmstam, sakaskejamies sastridejamies, bet nu kautaa zb pasham gatavot un mosties vienam pasham. vards pa vaardam un jau riit vakaraa buus klaat.

Pjanijs bazars īstenībā sanāca,. bet nekas, gan jau būs labi.

a es seezhu blja punkjis tek, kakls ciet.

jau treshais mojito, jāpabauda dzīve kāmēr var.

Link to comment
Share on other sites

999. lapa, jāuzspēj kaut kas ievērības cienīgs iepļūtīt!

Reku i --> Olimpiskās Spēles sākas jau pēc mazāk kā 2h!

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...