Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Gribētu redzēt, kā visi lielie "Amīši sūkā ģeogrāfijā!" dirsēji norādītu kartē visus USA štatus ar to galvaspilsētām.

Turklāt 9GAG ir liels, smirdīgs kakas gabals. :(

Labs, bļe, salīdzinājums.

Moš arī Amerikāņiem ir jāzin Latvijas novadi?

Link to comment
Share on other sites

Man geogrāfijā vispār savulaik prasīja visas eiropas, āfrikas un āzijas valstis ar galvaspilsētām... Un jā, arī Amerikas štatus ar galvaspilsētām. tagad no galvas jau nenoskaitīšu, bet tad nācās...

Link to comment
Share on other sites

nu reāli tas ir tas pats kas prasīt lai salīdzina valsti eiropā un kaut kādiem sūda štatiem uz kuriem jebkuram ir uzmīzt ..

p.s un tikai nevajagdirs ka amīši nav totaly retarded ģeogrāfijā, jā labi viņi nezin pat kur ir eiropa, bet tas ir vienkārši 100 punkti ka viņi paši štatus arī nenosauktu un to galvaspilsētas TOO MUCH SWAG

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga no štatu zināšanas? Tad moš visām valstīm vajag zināt novadus? Aiziet, Vācijai, Japānai, Meksikai, Austrālijai, Indijai, Šveicei, utt.

p.s un tikai nevajagdirs ka amīši nav totaly retarded ģeogrāfijā, jā labi viņi nezin pat kur ir eiropa, bet tas ir vienkārši 100 punkti ka viņi paši štatus arī nenosauktu un to galvaspilsētas TOO MUCH SWAG

Jā. Spriest pēc 2 youtube video, kur samontēti 20 stulbi amerikāņi ir samērā gudri.

Nav nekāds noslēpums, ka liela daļa ASV iedzīvotāju dzīvo burbulī, taču tas nenozīmē, ka visi tādi ir.

Tā tas ir visās valstīs, tikai attiecība starp inteliģentiem cilvēkiem un auniem ir atšķirīga.

Link to comment
Share on other sites

Jā. Spriest pēc 2 youtube video, kur samontēti 20 stulbi amerikāņi ir samērā gudri.

Nav nekāds noslēpums, ka liela daļa ASV iedzīvotāju dzīvo burbulī, taču tas nenozīmē, ka visi tādi ir.

Tā tas ir visās valstīs, tikai attiecība starp inteliģentiem cilvēkiem un auniem ir atšķirīga.

es te nerunāju par kaut kādiem video es runāju par reāli satiktiem cilvēkiem, viņu pašu viedokļiem par nākamo paaudzi

Link to comment
Share on other sites

es te nerunāju par kaut kādiem video es runāju par reāli satiktiem cilvēkiem, viņu pašu viedokļiem par nākamo paaudzi

Varu derēt, ka tavam mammucim ir lielas cerības uz tevi. Un minēšu, sakot, ka tev nebūs plauksta priekšā sejai skatoties uz saviem bērniem un to draugiem.

Labrīt, katrai paaudzei nākamā liekas debīla, liels pārsteigums, ne?

Cik cilvēkus satiki? 4? 10? 50? 1000? Es minēšu un teikšu, ka ne pietiekami, lai tev rastos patiess viedoklis par vidējo sabiedrības intellekta līmeni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Latvijas novadi =/= USA štati. Latvija ir unitāra valsts, kurai ir administratīvs iedalījums, bet tajā nav nekādu atonomu valstisku veidojumu. USA ir federāla valsts un sastāv no 50 štatiem, kuriem ir striktas robežas, centralizēta vara, kura koncentrējas tās kepitalā, patstāvīga likumdošana un infrastruktūra etc. Nemaz nerunāsim par to, ka lielai daļai šo štatu ir sava vēsture pirms USA kā tādas. Nerunāsim arī par acīmredzamo - gandrīz visi štati ir lielāki par pusi mūsu dārgās Eiropas valstiņām. Neveiksim arī tādus pārdrošus salīdzinājumus, kā "USA jau tāpati ES vien ir, tik ar biki lielāku varu centālās valdības rokās - ja mēs nezinām neko vairāk kā USA ar galvaspilsētu Vašingtonu, tad kā mēs varam prasīt, lai viņi zin ko vairāk kā ES ar galvaspilsētu Briseli?"

Link to comment
Share on other sites

Latvijas novadi =/= USA štati. Latvija ir unitāra valsts, kurai ir administratīvs iedalījums, bet tajā nav nekādu atonomu valstisku veidojumu. USA ir federāla valsts un sastāv no 50 štatiem, kuriem ir striktas robežas, centralizēta vara, kura koncentrējas tās kepitalā, patstāvīga likumdošana un infrastruktūra etc. Nemaz nerunāsim par to, ka lielai daļai šo štatu ir sava vēsture pirms USA kā tādas. Nerunāsim arī par acīmredzamo - gandrīz visi štati ir lielāki par pusi mūsu dārgās Eiropas valstiņām. Neveiksim arī tādus pārdrošus salīdzinājumus, kā "USA jau tāpati ES vien ir, tik ar biki lielāku varu centālās valdības rokās - ja mēs nezinām neko vairāk kā USA ar galvaspilsētu Vašingtonu, tad kā mēs varam prasīt, lai viņi zin ko vairāk kā ES ar galvaspilsētu Briseli?"

Kāds tam sakars, ka Amerikāņiem švaki iet ar pasaules ģeogrāfiju? savu valsti zināt ir patriotisma (dažiem attiecībā pret valsti, dažiem attiecībā pret zemi) jautājums. Zināt kur kas atrodas pasaulē - loģiska reakcija uz atrašanos civilizētā sabiedrībā....

Link to comment
Share on other sites

Kāds tam sakars, ka Amerikāņiem švaki iet ar pasaules ģeogrāfiju? savu valsti zināt ir patriotisma (dažiem attiecībā pret valsti, dažiem attiecībā pret zemi) jautājums. Zināt kur kas atrodas pasaulē - loģiska reakcija uz atrašanos civilizētā sabiedrībā....

Man laikam sāk zust sarunas pavediens, jo es vairs nesaprotu, ko tu man gribi pateikt. Viss, ko es gribēju, bija pačīkstēt par to, ka visi pēdējās dienās sevi uzskata par kaut kādiem ģeogrāfijas guru. Tas, ko tu pašlaik gribi man ieskaidrot, paliek dūmakā tīts.

Link to comment
Share on other sites

Paldies ģeogrāfijas skolotāj, es nezināju, ka Latvijas novadi nav tas pats, kas ir ASV štati.

Bet tas, ka tu uzskati, ka latvietim ir jāzin Amerikas štati, lai viņam būtu tiesības dirst, ir diezgan muļķīgi. :)

Man personīgi ir vienalga par to, kas ir galvaspilsēta Kanzasai vai Misūrī. Man ir pilnīgi vienalga. Tāpat kā man ir vienalga kādas ir galvaspilsētas vācijas federālajiem štatiem.

Viens ir zināt, kur precīzi atrodas Latvija globusā, pavisam cits pateikt basic informāciju par to.

Neviens neprasa atrast kādu ASV iedzīvotāju, kas spēj kontūrkartē pateikt, kur atrodas Latvija, bet gan zināt, ka tāda pastāv.

Link to comment
Share on other sites

Neviens neprasa atrast kādu ASV iedzīvotāju, kas spēj kontūrkartē pateikt, kur atrodas Latvija, bet gan zināt, ka tāda pastāv.

Oriģinālais Bōringa posts bija kā reiz par "where is Latvia?", par to arī visa saruna panesās. Mums laikam atšķiras šī jautājuma interpretācija.

Link to comment
Share on other sites

valsts un galvaspilsetas zinu eiropai, amerikai utt., geografiju macijos, isteniba pat nezinu kapec,vienkarsi patika, bet nu štatus mācīties? Nafig? Jēga? Šādos gadijumos, lai paspīdētu? Pfff, nepalieciet smieklīgi.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

valsts un galvaspilsetas zinu eiropai, amerikai utt., geografiju macijos, isteniba pat nezinu kapec,vienkarsi patika, bet nu štatus mācīties? Nafig? Jēga? Šādos gadijumos, lai paspīdētu? Pfff, nepalieciet smieklīgi.

Lai zinātu, uz kurieni vecumdienās stūrēt :D

Link to comment
Share on other sites

Amīši ir retārdu tauta! Amerika uz mūsdienu pasaules fona ir kā komunistiskais PSRS!

Tautai ieskaidro, ka viņi dzīvo demokrātijā(mākslīgā), par viņiem rūpējas(Personas vērtība amerikā ir zemāka par jebko!) un viņiem parāda kā ir jādzīvo(Kas jāēd, kas jādzer, kas jāskatās, kas jāklausās, kā jāģērbjas, kā jāizskatās, lai persona pati savu vērtību vairs nespētu apzināties un izvērtēt!) Un mūsējie idiņi skrien visi amerikosu modei pakaļ un arī tēlo retārdus... Lady gaga to, rihanna šito un lil weyns arī vēl pa vidam kaut ko izdarijis! Kamoon, cik zemāk vēl var krist, ja cilvēks vairs nedomā ar savu galvu, bet dara to, ko viņam no augšas parāda, kā kūtī turams lops? :D

Pats nožēlojamākais ir tas, ka tādi vircaini lopi mūsdienās ir vairs ne tikai amerikāņi, bet nu jau faktiski eiropa ir pāramerikanizēta! Cilvēki pārtiek no junk food, klausās 30 dziesmas uz riņķi, kuras reizi pusgadā izvēlas rihannas darba devējs un zombējas laimīgi! party, party, shake your ass.... Da Noriebies degradētā sabiedrībā dzīvot, kurā ir pieņemts uzskatīt, ka gudrs ir tas, kas saņem augstāku izglītību, nevis tas, kas reāli prot brīvi apstrādāt informāciju tā, kā pats vēlas, nevis tā, kā kāds cits viņam to liek! Šī man ir neizsmeļama tēma! :)

Vot tā - http://www.youtube.com/watch?v=91R9zEILiZA

Edited by Vircsnieks
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nea, nebija vis puķu galda. Bija visādu gardumu un alco galds vienā muižā pirms došanās uz viesu namu.

(:

P.S. Vircsniek - nav, ko cepties par to. Pierodi un priecājies, ka spēj domāt ārpus rāmjiem, ja spēj. Tāpat nevienam citam gar to nebūs daļas, kā vien Tev pašam.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...