Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pēdējās divas lapas ir vēl skumjākas par Goodmena alko stāstiem. Vīri, nopērciet dzīvi. :(

“I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying.”

― Oscar Wilde

:(

Edited by procrastinator
Link to comment
Share on other sites

Mūsu tāllēcējai pietrūka 1 cm līdz bronzai. 1... Viens... VIENS. Ehhhh. :(

Stulbums, gan bet ir labi kā ir... Nu ko vēl tikai paliek 2vi kandidāti :) štrombis un Plavinsh/Shmedinsh :) Taa kaa vel 2vas bronas iespejas mums ir :) Esmu saslimis, nu cmoooonnn...Shodien ballite un jutos pec d1rsas...

Link to comment
Share on other sites

Par filmu biju dzirdējis, bet kaut kur pazuda aizmirstībā! Tikko noskatijos. Paldies, ka pateici, jo scenārijs ir nopietns un patiess... Patika. Tagad es arī jūtos tāds Frenkveidīgais. :(

Un traki ir tas, ka augstāk lapā ir tas video ko ieliku, kurā tieši par šo ir runa, bet tālāk pa visu lapu aiziet posti par olimpiskajām spēlēm... Nē nu prieks, ka Latvija dabū medaļu, bet nu cmon, seriously??

Ne tikai domāšana par bezjēdzību ir grēks(stulbums :D), bet arī lielība un skaudība... Kam vajag to bleķa gabalu un kam interesē, ka tu turēsi viņu? Kāds labums no tā vispār kādam ir? :D

Edited by Vircsnieks
Link to comment
Share on other sites

oi oi oi, tas ir pirmais medālis ko latvieši sasnieguši šajās olimpiskajās spēlēs. Protams, cilvēkiem ir neizsakāms prieks. Kaut vai tas, ka lika amerikāņiem goooglēt kas ir un kur atrodas Latvija.

Ne katrs dzīvē var iegūt šādu medaļu. Un pats uzskatu, ka tas ir liels gods būt par tādas īpašnieku.

Par filmu runājot - prieks, ka patika. Es jau sen esmu Frenveidīgais :) Bet nu necenšos iespringt par to daudz domāt, jo tad tiešām var nonākt depresijā :D

Link to comment
Share on other sites

Skatos uz Vircnieku un brīnos. 11 posti, 11 debīli posti, Game Admin. Kopš kura laika pilnīgiem auniem dod accessu? Es saprotu, ka aktīvu spēlētāju paliek aizvien mazāk un mazāk, bet nu šis jau paliek uzjautrinoši. :)

Link to comment
Share on other sites

Skatos uz Vircnieku un brīnos. 11 posti, 11 debīli posti, Game Admin. Kopš kura laika pilnīgiem auniem dod accessu? Es saprotu, ka aktīvu spēlētāju paliek aizvien mazāk un mazāk, bet nu šis jau paliek uzjautrinoši. :)

Kurā serverī viņam vispār ir acc? @cs nav gadījies tādu nicku manīt.

Link to comment
Share on other sites

Kurā serverī viņam vispār ir acc? @cs nav gadījies tādu nicku manīt.

Godīgi? Man nav ne jausmas. Godīgi? Man patiesībā vienalga, kas ko tur admino un sūdus taisa.

Pa lielam vienkārši pabrīnos ik pa laikam visādus sveiki_papucīt un šitādus brīnumus redzot par adminiem.

Link to comment
Share on other sites

Jeyna tev ir kaut kādi kompleksi, ka uzreiz tādu aizsardzības reakciju parādi? :D

Tas tikai norāda uz to, ka tu neproti normālu teikumu ar domu savārstīt un diemžēl tu arī ar tām smadzenēm esi ticis apdalīts, ja tik pārsteidzīgus izteikumus saki! :D Smiekli nāk. :D

Ps. Man liekas, ka online time visu izsaka... Ta ka nevajag runāt bez domāšanas. - http://stats.gign.lv/war3ps/index.php?q=&sort=onlinetime&order=desc

Edited by Vircsnieks
Link to comment
Share on other sites

Šim eksemplāram dodu nedēļu.

Gan no mūsu tūkstots moderatoriem, kam par alu iemestas pravas, kāds no tiem pieciem, kuri ir actually aktīvi, atbrīvos mūs no psiholoģijas stundu pasniedzēja, Vircas pavēlnieka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...