Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Yuhuu. Zeltiņš ^^,

Apbižojis ir maigs sakāmais. Riepas viņiem sadurt visiem, vēl plus apzagt un ar tomātiem nomētāt. Un olām. >__<

Tad tik ļauj vaļu emocijām. Tik tā piesardzīgi. Ja pieķer aiz rokas, tad visai nejauki var sanākt.

Link to comment
Share on other sites

Nu nē. Nauda nav gluži tas, kā dēļ es ietu un darītu nejaukas lietas. Nepavisam ne.

Piekāsa, pacīnos, paspirinos, ja cilvēki nejēdz, ja viņiem nav godaprāta, tas tāpat šiem atspēlēsies. Ja arī ne, tad jebkas nelabs tiks uzskatāms par atspēlēšanos kaut vai joka pēc.

Lai ietu un ļautu vaļu visiem nagiem un vērša ragiem, tur tomēr kam nopietnākam jābūt. (:

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā te notiek tik sūda stumšana. pat goodijs vairs nelielās ar dzeršanu, jūs varbūt ar drusku lēnāk te postējat.

palasiet pirmās lapas, drusku topika jēgu sapratīsiet.

re izcils piemērs, vienu postu zem mana iepriekšējā posta.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Spams ir spams, jā, tikai, lūdzu, nejauciet spamu ar čatu. Vienrindītes, neargumentētus "Tu esi sūds", var pateikt arī privāti vai čatā. Nav nepieciešams 5lpp garumā mērīties locekļu izmēriem. Da nē, slēgt nevajag, vajag pārīti vienkārši likvidēt, jo visiem nav jācieš dēļ dažiem indivīdiem. Ja tā gribās izgāzt dusmu, var iet tvnetā komentārus palasīt. Tur parasti veidojas divas masas, kuras viena otru nodirš, kā caurejas zāles sarijušās kaijas.

http://www.youtube.com/watch?v=1Hm96rAlZ9I

Link to comment
Share on other sites

Shitaa apslimt tas nekam neder..Vakardienas balzaams nepalidzeja... SHodien tik daudz punkji un klepus, cik labi ka riitaa briiivs...Dzeru tagad shampi,bet laikam tas nepalidzees...bet ja nu tomer.. :P Shtrombers panjeema ZELTU , taads MALOCHINA :) Laikam ritaa neieshu uz FONTEIN FESTIVAL, shonakt vispar nevareja paguleet, jo deguns ciet, klepus iesnas...Zales arii it kaa nekaads nav... Temperaturas arii nav....Stulbais BACILIS>..Japameigjina ar 100gr shnjabi nobeigt vinju....

Link to comment
Share on other sites

Pedejāš 2 dienās uznācis kaut kāds miega sindroms, atguļu 10 stundas, izdzeru kafiju paskatos kas jauns internetā un atkal nāk miegs, pagulu vēl 3-4 stundas un tad tik normāli var sākt stradāt un tā līdz 3:00 naktī parasti nevaru aizmigt.. .:D Kaut kā nevaru iejiet vairs ritmā, dēļ dažām ballem un nākošā rīta strādašanas.. ^^

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses gribu , lai coca-cola akcija beigtos, jo mans kuņģis sāk iznīcināties, bet no otras puses - uzdzeramais par brīvu! Man vienkārši likās, ka jums tas ir jāzina.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

No vienas puses gribu , lai coca-cola akcija beigtos, jo mans kuņģis sāk iznīcināties

pareizi, buļļu dzira teļiem nav domāta. pats kolu ikdienā(!!!!) lietoju 4 gadus, nekādu problēmu. par to, kas būs vēlāk - tas vairs mani neuztrauc.

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses gribu , lai coca-cola akcija beigtos, jo mans kuņģis sāk iznīcināties, bet no otras puses - uzdzeramais par brīvu! Man vienkārši likās, ka jums tas ir jāzina.

shogad nav kkada hinta kaa pateikt, kuras ir ar to korkjiiti apakshaa? pagajusho gad vareja pateikt pec tas pudeles uzzimetas uz korjkja - viena puse bolda bija. Shogad nav kkas lidziigs?

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

cik es esmu mēģinājis nav knifs pēc kura varētu paņemt vairāk kā 3 pudeles...

tām trijām sakrita ka viņām bija tāds izteikts kā puns uz augšu, bet 4to ņemot jau nebija vairs laimīgā, lai gan bija tāds pats puns, beidzot viņi ir uztaisījuši mega pudeles

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...