Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Liepāja, Vītolu iela, kad būsi te, uzzvani, numuru prasi PM. Mēs te esam 100 džeki, atstāsim tevi uz ielas savās asinīs.

P.s. Bez Jacka nebrauc.

Aha taa it kaa es noticeju, es panemshu savu rajonu liidzi, man ir reaali niknie chali !!! Skaties, ka beigas salauztiem pirkstiem zobus nebuus jalasa, mana adrese Daugavpils, ielas nosaukuma ir, bet es nemaku vinus veel lasiit, cipars ir 69 vai 96 aij mle gan jau atradiisi, zvani MLE !!!!

Cash, kas te saap ? iedod savu adresi arii !!!!!!

Veel kaadam problemas ??? Nokartosim !!!!.

Jack budjet !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jā!

Ar ko Tu krāp Sašeņku?! :o

Mle ja popal......

Ko man gribetos teikt, labak ir palidzet, kaut vai idiotam, un atbildet uz stulbiem jautajumiem, nevis dirst pirmajam pretim nacejam, kas uzvedas/rikojas/uzdod stulbas lietas.

Peace out !

p.s. Ar Nightmare tiko sazvanijos, sarunajam strelku CS, jo parak talu viens no otra dzivojam, un par cash man ir zinamas shadas tadas nepilngadigo lietas, gan jau vins par Saschu nevienam nestastiis :D

Arlabunakti :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nearly the same here. Vēl varētu pašaudīties, ja rozete nenodegtu pie pc.

Vispār par to nearly the same, tas bija attiecināms uz bezbikša postu. Hmhmhmh

Deadalive, Tu dzertu Alā ar random svešinieku, kas atrastu Tavu nodokļgrāmatiņu, lai to atkal pazaudētu? :D

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Vispār par to nearly the same, tas bija attiecināms uz bezbikša postu. Hmhmhmh

Deadalive, Tu dzertu Alā ar random svešinieku, kas atrastu Tavu nodokļgrāmatiņu, lai to atkal pazaudētu? :D

ēēēmz, nu kāpēc nē? :D jauni draugi vienmēr noder :D

un kā jau naudiņa minēja, man patīk visur dzert :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...