Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Samsung trubām arī korpusi ir sūdīgi.

Anyway, šitas jāskatās kad iPhone būs Latvijā. Kad iznāca ceturtais visiem pizģec kā zona zudu, paņemot viņu plaukstā, beigās izrādījās, ka nemaz tik traki nav.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Mna 4s gļuko uz nebēdu. Nevar pacelt zvanu bieži, pats kādam randomā zvana guļot uz galda.

Zvanījis nevienam man iPhone pats no sevis nav, bet gļuks ar pacelšanu gan brīžiem bija. Un tas ir mega kaitinoši - ekrāns nereaģē, kad velk ar pirkstu pāri.

Link to comment
Share on other sites

Kad announcoja piekto, negribēju viņu, jo nekas mindblowingly jauns viņā nebija.

Pagāja pāris dienas, izdomāju, ka dizaina pēc vien varētu paņemt, jo man personīgi patīk pēc skata viņš. Mazliet blows tas, ka nevarēs drošvien aizmugurē uzmaukt uzlīmi, bet ar to varētu sadzīvot.

Pagāja vēl pāris dienas un sapratu, ka dizaina dēļ vien, pāris simtus atdot laikam prāta darbs nav.

Es tā pa lielam pat nevaru iedomāties, ko vajag ar viņu darīt, lai būtu jēga no ātrāka procesora. Un fīčas viņam jaunas +/- ir tādas, kas agrāk bija 3rd party appos.

Un izskats pēc gaumes. Vienam patīk, otram nē.

Par slaidera bagu - man tā notiek 1reiz nedēļā apmēram, varbūt pat retāk. To vienmēr var salabot novelkot ļoti lēni un samērā stingri. Itkā jau kaitinoši, bet nu pa lielam nieks vien ir.

Link to comment
Share on other sites

S3 varēsi šūt custom ROMu, jo viss softs, ieskaitot Android (kas jau tā ir gļukains), kam ķeras klāt Samsung paliek pilns ar gļukiem. Viņiem nav programmētāji, bet dresēti pērtiķi.

Pats savam Note uzliku Cyanogenmod 9.1

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Ja jau te aizgāja gudrās runas par telefoniem, tad ar ko varētu būt saistīts gļuks, ka telefons brīžiem nereaģē ne uz ko? T.i. nevar ne pacelt, ne atbloķēt utt...brīžiem parādās tādi brīnumi, ka programmas lēkā pa visu ekrānu. Softa gļuks? telefons htc legend

Link to comment
Share on other sites

Šodien kāds bija aizgājis līdz alus festivālam Centrāltirgū? Skats bija pabriesmīgs. Ap 12:00 bija dejas un samērā daudz kritušo. Interesanti, cik daudzi davilks līdz Ugunsgrēkam? ~_~

5dienas jau nav ugunsgreks... no 1d-4d tikai...a to tu sabaidiji mani ,ka shodien jaskataas ugunsgreeks..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...