Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Umm? Kādu vēl adresi?

P.S. saukstējies vai saaukstējies? Bet vispār, dzer daudz ingvertēju ar medu un citronu. Nespēlējies ar šito vīrusu- es jau trešo nedēļu klepoju, mums visi mājās izslimoja to herņu, bet es vēl beigās norāvu bronhītu. Tāpēc be careful with this one, hon`.

Link to comment
Share on other sites

Tas balzāms ir sūds, kad no rīta piecelies ar normālu pohu un esi joprojām slims, vispār nezini kur likties, vienīgais labums, nevar īsti saprast ir sūdīgi no dzeršanas vai no slimošanas :D

Man ar ir iesnas, WIN! Piedalos orģijās...

P.s. Varbūt ar to balzāmu man tā, jo es nevaru apstāties kamēr pudele nav tukša un es parasti ņemu 0,7L :D

Link to comment
Share on other sites

Ingvers ir paredzēts hardcore ļaudīm, upenes priekš pussijiem. Es iesaku paņemt pusi ingvera saknes, nomizot, sakapāt līdz molekulām, ielikt termosā, citronu klāt un verdošu ūdeni virsū. Tad paturēt kādas 3 stundas un raut ar medu iekšā. Nekas nav skaistāks, izkož gandrīz līdz smadzenēm. Esmu izdzērusi vismaz pāris kilogramu ingvera. Mēģinu sasniegt tādu ingvera koncentrāciju, kas liks raustīties konsulvijās.

Bet vispār man ir galīgi apnicis slimot, jaunībā vispār nebija jāslimo, nesaprotu, kas te notiek. Es iesniedzu sūdzību, šeit un tagad.

Edited by procrastinator
Link to comment
Share on other sites

Īsti veči netaisa nekādas tējas, bet dzer tīru ingvera sulu!

Paldies Tev, viedais Sensei, ka atvēri man acis!

Šādu apskaidrību pēdējoreiz piedzīvoju sen, kad atklāju, ka krabju nūjiņas var atrullēt.

No šodienas kļūšu par labāku cilvēku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...