Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Arī pamanīju.

Būs jāiet runāt uz LMT vai viņiem ir piedāvājams kaut kas līdzīgs, savādāk ar 200mb netu man nepietiek... :)

BTW. Kāds ir gājis uz LMT un teicis, ka ies prom, gaidot no konsultanta, kādu forsu piedāvājumu? :D

Link to comment
Share on other sites

Arī pamanīju.

Būs jāiet runāt uz LMT vai viņiem ir piedāvājams kaut kas līdzīgs, savādāk ar 200mb netu man nepietiek... :)

BTW. Kāds ir gājis uz LMT un teicis, ka ies prom, gaidot no konsultanta, kādu forsu piedāvājumu? :D

jaa, cenas vini samazina, bet lmt kaa kapeikpiseji samazina, tur kaut kadi 5%, katra zinja nav pat verts iespringt, ir vienkarsi jaiet pie bites un neatskatoties janoveel fuck_you.jpg

tas bija kadi 6 menesi atpakal.

Par operatoru temu runajot, reku draugam iznaca saadi :D Joprojam isti nav skaidrs lmt nakotnes plans, jo nekads premium operators vins nav, es pat teiktu overall uz pusi sliktaks kaa bitei. Es pat pie bites vienu rekjinu piemirsu nomaksat menesus 3 un neko, samaksaju, nekadu sodu, telefona atslegsanas utt.

wlwrym1b4h7ilwjc3z0.jpg

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Forši, bite piedāvā Neirobežotas sarunas, sms 500 mb pa 5.55 :) Būs jāpāriet uz to :)

Stāsti kur tu to dzīrdēji? Es skatos Bites lapā neko tādu neredzu. Nupat kā grasījos iet prom no Bites, bet ja ir šāds variants tad es vēl padomāšu :)

Link to comment
Share on other sites

Arī pamanīju.

Būs jāiet runāt uz LMT vai viņiem ir piedāvājams kaut kas līdzīgs, savādāk ar 200mb netu man nepietiek... :)

BTW. Kāds ir gājis uz LMT un teicis, ka ies prom, gaidot no konsultanta, kādu forsu piedāvājumu? :D

esmu, vieniigais ko vinji piedaavaaja ir apskatiities izmaksa un veikt paarreekjinus un beigaas vnk piedaavaaja izdeviigaako/piemeerotaako piesleeguma veidu maniem ieradumiem, bet nu realai tas pats kas ja es buutu pats izkjiikjerojis ka man vinjsh ir izdeviigaak.

Bet divus atgadiijumus ka cilveeks jau piekriit iet prom un uzraksta iesniegumu, tad LMT piedaavaa daudz izdeviigaakus tarifus, taadus kas nav redzami nevienaa lapaa :)

Pats neesmu taa riskeejis, jo bija mazliet strjomna, a ja nu nepiedaavaa? :D

Stāsti kur tu to dzīrdēji? Es skatos Bites lapā neko tādu neredzu. Nupat kā grasījos iet prom no Bites, bet ja ir šāds variants tad es vēl padomāšu :)

shodien bite izzinjoja twiterii ;)

BiteLV@Bitelv

Ērtākais veids tarifu plāna maiņa - http://manabite.lv . Reģistrējies, ja vēl neesi to izdarījis :) Mainīt varēs sākt rīt pēc 9:00. ^KM

Bite 5.55 būs pieejams no rītdienas, ar pieslēgumu. Ja Tev šobrīd ir Bite 1.49, 3.47 vai 8.43 un mainīsi, maiņa notiks 1. novembrī. ^KM

BOOM! Jaunais tarifu plāns - Bite 5.55. Pieejams sākot no rītdienas. pic.twitter.com/vze69plt

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

LMT piedavā brīvibu pa 6ls, pats paņēmu, ļoti apmierināts.. negribu biti, par mb skaitu neko nezinu. Tiklīdz noslēgsi līgumu par pāriešanu, tā uzreiz zvanīs no LMT. tā izdariju divus gadus atpakaļ, uzreiz pieslēdza īpašais 4

Link to comment
Share on other sites

laaci, teoreetiski arii man apmierina mans esoshais piesleegums, bet lai normalai juuzotu netu naakas njemt no lmt tos pa 3 Ls liidz ar to arii shim LMT briivibai sanaaktu njemt to pashu 3 ls paku. bet bite jau savos 5.55 iekljauj 500 MB.

Link to comment
Share on other sites

Ir bite, nesūdzos. Šobrīd bite šķiet viscilvēcīgākie. Un par to, ka LMT tagad arī ir "BRĪVĪBA" man ir tikai šāds attēls, kas pauž arī manu nostāju.

271140_404212302979295_665053546_n.jpg

Nu man kā LMT klientam jau 12 gadus, vismaz numurs man tik ilgi pastāv pēdējos 5 gadus bija nereāli atrast izdevīgāku plānu par LMT piedāvātajiem. Kad parādījās Brīvība - pārgāju uz to protams. Negribās tērēt visus bonusus, jo man jau tā pa velti ir 2 GB interneta mēnesī uz katru no diviem numuriem and shit. Tā kā tā lieta ir stipri indivituāla.

Link to comment
Share on other sites

Ir bite, nesūdzos. Šobrīd bite šķiet viscilvēcīgākie. Un par to, ka LMT tagad arī ir "BRĪVĪBA" man ir tikai šāds attēls, kas pauž arī manu nostāju.

271140_404212302979295_665053546_n.jpg

Zvanus uz visiem tīkliem par brīvu palaida vispirms LMT, soo tusē bitē un klausies sunīti. wof, wof

Link to comment
Share on other sites

Boring, mana mamma pārgāja no LMT uz biti ar 7iem numuriem un 2 mazcenas telefoniem, par vienu pat bite samaksāja (~300ls), lai tikai viņa pārnāktu. Viņa uzmeta visus savus LMT bonusus (viņai bija maksimālais atlaižu līmenis) un rēķinu summa ļoti mainījās. Tas arī manu lēmumu ietekmēja un pārgāju uz biti. Piekrītu, ka katrs gadījums ir induvidāls, tikai stāstu no savas un sev pazīstamo pieredzes.

Lāci, ja pat viņi palaida pirmie, tas nenozīmē, ka visi pie tā varēja tikt. Prasīju 3x gadā, visas reizes mani pasūtīja. Paši par to runājām sen. Un man sunīts nerej soooo wof wof back to you.

Vienīgi kas man riebjas Bitē ir tas, ka man puļķa internets čakarējas, a tiem padlo man iedot jaunu puļķi, visu laiku dod kaut kādus lietotus jau. Es viņiem ar šo jautājumu esmu smagi noriebies :D

Link to comment
Share on other sites

Man zelta zivtiņa, draugi iesmej - vajadzētu pāriet. Tagad dilemma. Man nav interneta telefonā. Tikko pēc darba, gan jau muļķības sarakstu, drīz tikšu vaļā no pēcdarba ierakstiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...