Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kārtējā negulētā nakts.. ^^

Tiko piecēlos, pūlkstens saka, ka laiks ir 3:00...

Rītā ar klasi uz kkādu huj** jābrauc.... Doh, negribās...

BTW - Nēsu gulējis hmmmmmm... Ilgu laiciņu normāli...

Opā.. šodien piecēlos 14:00 nokavējot visu skolu biggrin.gif

PSC, es eju sviestā čaļi...! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Bļē, eju skatīties vai kāds servaks full vēl...

Edited by MeTroiD
Link to comment
Share on other sites

Wiii, GIGN'ā spēlēja 5player, nodomāju, ka tas pa maz, skatījos citus...

Wiii ir, iceworld... apdomājos... NĒ.!

Bija kkādā serverī cs_paris - WTF??? Po, iegaju iekšā, skatijos visu laiku uz tiem cipariņiem, kas ik sekundi mainījās un domāju...

DOH, baigi ilgi lādējās tas viss... sad.gif

+ Klausīties tajās skaņās dublee kill, monster kill u.t.t bija ļoti kaitinoši.

OMG.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IEEJO SERVERĪ TUR SPĒLĒJA TRĪS BOTI.

TIEŠĀ NOZĪMĒ!

Wiii, rezūltāts 0 uz 3 ^^ aizgāju prom...

Wiii, de_cpl_fire... Mjā, tiko beidzās mape 5 uz 1... Doh...

Nextmap de_train. Wii, spēlēju, uuuberiīgi gāja, bet tad sad.gif viens smiliez.de_2551.gif sāka lietot awp sad.gif un mani visu lauiku nopifpafoja...

Kad viņš aizgāja, serverī neviens nepalika, grrr... Gribot negribot man arī bija jāiet prom...

Wii, nakts bez čīteriem! rolleyes.gif viss maz kāds prieciņš cs pasulē biggrin.gif

Labi, šitais texts ir 1337 tizls, bet po...

Miegs nenāk, būs kkas in4īgs jāizdomā...

SRY, ME smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

aa stulbums! vakar atnaku no skolas uzspeleju fuuzi, atnaku majas piseeezos pie PC un domaju nahuj tik karsts! atveru logu vienalga karsts, galva ari sap - gatavs shodien akal seezu majas slims... zb jau smiliez.de_2477.gif nu vismaz nav uz skolu jaiet evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Piecelos, nomazgajos, piegaju pie PC, eju uz skolu :/

bez

dzī

gi

metroid - wii, lasu tavu tekstu, DOH, teksts beidzās

nesen saņēmu sliktākās ziņas kādas jebkad jebkur ir saņemtas. Tas ka viens no mūsu trijotnes netiek uz wacken & Brutal assault, kas man nosit gandrīz jebkādu vēlēšanos kaut kur braukt. Vēl jau ir laiks, varēs kaut ko paštukot, bet laikam šogad nekur nebraukšu.

Link to comment
Share on other sites

Tiko vai piecēlos!Iztiriju zobus,paēdu,uzpipoju un nu braukšu pie Purvz-Zivs iekampt pa aliņiem un pec 3h uz BASKETBOLU Liepaja-Valmiera,kur viss izšķirsies 31.gif Vakārā noteikti paspelešu CS kā jau ierasts!Un ja kas iesaku noskatīties visiem Van Dammes jaunako filmu "UNTIL DEATH" thumbsup.gif Filma tik tiešam laba!

Link to comment
Share on other sites

ZIS DEJ SAKS

Šodien bij jāraksta divi paskaidrojumi par alkaholu skolas pasākumos. Jo pirmajā lielākā daļa visu sadirsa, tai skaitā es. Un kā par laimi tieši šodien ir vecāku sapulce. Un viss šitais tikai tāpēc, ka viens resnis visu nostučīja...

ak jā tūlīt taisos skatīties 300.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Tiko vai piecēlos!Iztiriju zobus,paēdu,uzpipoju un nu braukšu pie Purvz-Zivs iekampt pa aliņiem un pec 3h uz BASKETBOLU Liepaja-Valmiera,kur viss izšķirsies  31.gif  Vakārā noteikti paspelešu CS kā jau ierasts!Un ja kas iesaku noskatīties visiem Van Dammes jaunako filmu "UNTIL DEATH" thumbsup.gif  Filma tik tiešam laba!

Šodien 5:00, kā jau ierasts, cēlos uz kārtējo GSW spēli, Goldensteita ar +22 sagrāva Portlendu, kas nozīmē Rietumu konferencē iegūtu 8. vietu un dalību play-off spēlēs (pirmo reizi 12 gadu laikā), kur GSW jātiekas ar Dalasas Mavericks komandu (regulārajā sezonā GSW kontā 4 uzvaras 4 spēlēs).No vienas puses lieliski, no otras - vidēji dienā joprojām vairāk par 5 stundām gulēt neizdosies (šajā jautājumā apskaužu Traffic).

LabiE`VīrI, fakts, ka filmā galvenajā lomā ir ŽKVD automātiski nonāk pretrunās ar to, ka šī filma varētu būt baudāma.Ak, jā, vai es jau teicu, ka Valmiera sasitīs Liepāju ? smile.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Šodien 5:00, kā jau ierasts, cēlos uz kārtējo GSW spēli, Goldensteita ar +22 sagrāva Portlendu, kas nozīmē Rietumu konferencē iegūtu 8. vietu un dalību play-off spēlēs (pirmo reizi 12 gadu laikā), kur GSW jātiekas ar Dalasas Mavericks komandu (regulārajā sezonā GSW kontā 4 uzvaras 4 spēlēs).No vienas puses lieliski, no otras - vidēji dienā joprojām vairāk par 5 stundām gulēt neizdosies (šajā jautājumā apskaužu Traffic).

LabiE`VīrI, fakts, ka filmā galvenajā lomā ir ŽKVD automātiski nonāk pretrunās ar to, ka šī filma varētu būt baudāma.Ak, jā, vai es jau teicu, ka Valmiera sasitīs Liepāju ? smile.gif

Valmiera r000x smiliez.de_29.gif

visa shitaa nedeleja galiigi debiila, jo kkads debiils briivlaiks!

p.s profenes smird!

Link to comment
Share on other sites

No rīta aizgāju uz skolu, beidzot normāli izgulējies(8h). Tad sapratu, ka man nav neviens no trim diezgan svarīgiem mājas darbiem. Dienas laikā tos sekmīgi norakstīju vācu val., ķīmijas un sporta stundās. ā, par sportu. Karoče stundas sākumā spēlēju basīti, sedzot vienu džeku, sasitāmies ar galvām ( smiliez.de_2551.gif ). Ok, spēlēju tālāk. Nākamajā epizodē lecu pēc atlēkušās bumbas, viens džeks man netīšām uzsit pa galvu, es zaudēju koordināciju un tā diezgan stulbi ar visu svaru nokrītu uz kreisās kājas. No laukuma es norāpoju, domāju ka būšu izmežģījis, bet par laimi tagad viss jau gandrīz labi. Gribēju spēlēt tālāk, bet učiks teica, ka labāk nevajagot. Tad nu aizgāju uz ģērbtuvēm un uzrakstīju recenziju vēsturē.

Mātei šodien vārda diena, pilna māja ar ciemiņiem, būs laikam kaut kur jāpazūd unsure.gif

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Kā jau ierasts aizgāju gulēt 3 naktī .. piecelos 7 no rīta un taisijos uz skolu

Skola viss ka vienmer .. direne skraida pa skolu ka apdirsusies, un mes taisam visādu lažu.. Sporta Stunda mad.gif . Spēlējam "Tipo Beisbolu" . Skrienot labi nokritu uz asvalta un reali atpisu kāju gussa.gif . biju neapmierinats un teicu daudz lamuvardus!

.... Tāka .. pagaidam vnk seezhu un domaju ko lai dara... izdomaju

Eju Skatiities filmu!

Link to comment
Share on other sites

Bļa, vakar potīti samežģīju basītī pēc stundām, šodien kliboju pa skolu. Bet vismaz neizskatījos tik pathetic, kā mans klasesbiedrs, kurš arī ar samežģītu potīti bija, bet tas muļķis ar kruķi staigāja laugh.gif Simulants, bļe.

Anyway, jāpameklē darbs.

Link to comment
Share on other sites

Bet vismaz neizskatījos tik pathetic, kā mans klasesbiedrs, kurš arī ar samežģītu potīti bija, bet tas muļķis ar kruķi staigāja laugh.gif Simulants, bļe.

nabaga pozeris, šodien viņu norm visi nodirsa smile.gif

šodien es arī guvu traumu sportā - izmežģīju (tjipa sagrūdu) kreisās rokas īkšķi basi spēlējot sad.gif aizgāju pie māsiņas, šī man iedeva k-kādu krapu, lai uzsmērēju, bet īpaši labāk nepalika. bļe, laikam jāsāk pamazām taisīt tas šits kultūras vēsturē.

p.s. ķīmijas nūģu a.k.a. invalīdu galdiņš FTW, lai gan šodien nebija pilnībā nokomplektēts sad.gif

p.s.s. skola smird! gribu vasaru!

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Šorīt pamodos 6:55 un izdomāju, ka es esmu pārāk advancēts, lai šodien dotos uz skolu> Tad pagulēju vēl pāris stundas un aizvedu spEEdy'am maku, mazliet papļāpājām, tad devos uz darba interviju un dabūju darbu vasarai un tagad sēžu un domāju, ka vajadzētu savāk māju pirms senči pārrodas no vāczemes.

Link to comment
Share on other sites

Ņjam, šodien skola FTW! Pirmā stunda - sports, jāskrien kross 2km. Man tā kā atlētam po, bet pārējiem čaļiem no klases vienkāršī plauša čut ne izkrita. Nākošā stunda - ķīmija. Skolotājai 70 gadi. Riktīgi stingra, māca jau 40 gadus mūsu skolā. Pofig, padricelēja mani nedaudz pie tāfeles (faking neoganiskā ķīmija). Pēc tam sekoja latviešu valoda, kurā bija kaut kāds kontroldarbs par sraniem frazeoloģismiem vai kko tādu. Pofig, visu pahodu uzrakstīju. Next angļu valoda - atsēdēju. Tad garais starpbrīdis - draugi iet cept picu pie viena keeksa. Pf, nav divu domu - es arī iešu. Rezultātā neaizgāju uz pārējām 3 stundām. Tagad bļed netieku uz futbola treniņu, bļed. Nezinu ko lai dara.

Link to comment
Share on other sites

bez

dzī

gi

metroid - wii, lasu tavu tekstu, DOH, teksts beidzās

nesen saņēmu sliktākās ziņas kādas jebkad jebkur ir saņemtas. Tas ka viens no mūsu trijotnes netiek uz wacken & Brutal assault, kas man nosit gandrīz jebkādu vēlēšanos kaut kur braukt. Vēl jau ir laiks, varēs kaut ko paštukot, bet laikam šogad nekur nebraukšu.

Cit reiz būs garāks, tā bija tāda šausminoša dieniņa, precīzāk nakts...

Nepavelti man ir iesauka NAKTSBĒRNS tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Vopshem piedzeeros no 7alinjiem blink.gif 5ci EIRO alus bundzham + 2viem CESU sarkanajam bundzam!Nu laikam jaiet ar skjibu aci gulet!Nu basis bija vnk PIZDJEC 88:84 zaudejam!Nu kur taa var neiet!brrrr!Nu jaaa!Latvija HOKJII arii zaudeja 2:3 sad.gif Un futenee Liepaja zaudeja Rigai 0:3 nu tas vnk ir PIZDJEC ! Sjo ja pashol spatj! 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...