Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

No kurienes tad tu velc aaraa..?? taa intreses peec.!

Nu kā, pirmkārt jau no reklāmas un sponsoriem. Tu domā es par velti te rautos?

50ls kautvai pats vari ari meenesi neieiet gign.lv??

Un nē, protams, ka jāieiet, kaut kas jāizdara. Mums te viss ir "čotkā" sistēma. Protams ne visi moderatori saņem, un ne visi saņem vienlīdzīgi, bet nu tāda ir tā sistēma.

Link to comment
Share on other sites

spoks vel skolnieks, isti nederes, bet ja es izskirtos ar draudzeni es tocna panemtu kadu e30 vai subaaru zem 2000, bus ko skruvet un vares gaazt, garaazha, pivcīši un chomi pa vakariem. Lai gan spoks varētu ieķert kādu rīga 20 vai 21(tas jau naak bez pedaaljiem :D), tāds man bija, 50km/h izspiedu, no kalna iet vel ātrāk, bet nu vinu vairak jaskruvee kaa var braukt :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

spoks vel skolnieks, isti nederes, bet ja es izskirtos ar draudzeni es tocna panemtu kadu e30 vai subaaru zem 2000, bus ko skruvet un vares gaazt, garaazha, pivcīši un chomi pa vakariem. Lai gan spoks varētu ieķert kādu rīga 20 vai 21(tas jau naak bez pedaaljiem :D), tāds man bija, 50km/h izspiedu, no kalna iet vel ātrāk, bet nu vinu vairak jaskruvee kaa var braukt :D

Tu kaut kāds dīvains :) subaru vai e30.. divi dažādi auto, bet es tevi saprotu :D

Link to comment
Share on other sites

Ar 200sx nav baigā ķēpa? :) Ja kas nolūzt, tad makā nesvilpo vējš? Protams var paveikties un iegādāties gerai stovis, bet nu ja kāda ķibele ir, tad tur detaļās nav baigais piķis jāatdod? :)

Es domāju par 90mito sākumu 200SXiem

kā tev liekas, kāpēc es rakstīju: sākās nopietnais sex? :D ja tev ir 200sx, makā vējš ir visu laiku. e30, e36 ir entās reizes lētāk uzturēt. Paveikties nopirkt gerai stāvoklī nevar, jo tāds neeksistē. Varbūt pasaulē k-kur ir, bet tur jau atkal cipars debesīs. Un ja ar viņu krāmē, lūzīs visu laiku, nauda tur tiek grūsta iekšā trakāk nekā spēj iedomāties. bet ja nekrāmē, tad nah viņu?

teikšu tā, ja nav lieki tūkstoši, nevajag Tev s13. un nopērkot s13 pirmais ir jānomaina motors vismaz uz sr20. bet tas jau atkal ir cipars. ca18 ir vienkārši izmetams motors.

tikko no Baltezera, Lapāns izvadīts pēdējā ceļā. Lai kārtīgi Freimani izvizina. R.I.P.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...