Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pilnīgi un naturāli riebjas pēdējās nedēļas pusslimošana - te temperatūra 38, te viss ok. Te 37,1, te atkal nav. Te 36,1 un baigais nelabums, te atkal viss ok. Šodien briesmīgi sāp kakls, bet jādodas strādāt un tad uz kādu tējnīcu. Kā lai dabon ārā to neizlēmīgo slimību, man nav ne jausmas.

Link to comment
Share on other sites

Stipri šaubos, ka balzāms ārīgai lietošanai dos kādu labumu, bet pārbaudījis neesmu. Give it a try un pasaki kā ir.

Kāds laiciņš LV? Vakar šeit bija perfekti saulaina diena un uz vakara pusi gan tik sāka bišk līņāt, šodien atkal mākoņi savilkušies pāri un pa kādai pilei nokrīt. Bet laikam te ir jāpierod pie 99,9 % pelēkām debesīm.

Dikti nepierasti decembrī vai janvārī redzēt cilvēkus šortos un polo kreklos, spēlējam tenisu vai basīti outdoor kortos...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Šo pat vispelēkākajā un aukstākajā dienā nevarētu nosaukt pat par vēlu rudeni, kur nu par ziemu. Tikai lapas kokiem nobirušas, bet plusi pat naktīs turās. Zem nulles kopš x-mas te nav noslīdējis nevienu pašu reizi. Es esmu tik fakin priecīgs, ka no tās pelēkās žļurbas esmu ticis prom un nav pa sāli un smilti kurpes jādeldē. Ne sniega, ne ledus, ne aukstuma, tik bišk par biežu līņā.

Link to comment
Share on other sites

šodien:

Saaku ar 1litru alus,- pašsajūta uzlabojās

turpināju ar 1litru buljona, labāk tikai uz mirkli palika

1litrs panniņas, tikai sūdīgāk palika

4litri minerālītis, vnk šausmas...

esmu pārgājis atpakaļ pie alus, šitā nodzert jauno gadu , katastrofa... :)

...

30h noguleets nonstopaa, bet tik hujova sen nav bijis,////

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dirsiens, kā var gulēt 30h?

Napizdjel es bļēēē...28h.... -2 vi mīzieni, -1 glatoks kaut ko šķidru... Značit 27h un 50minūtes...

6shos no rita biju majas, pamodos kaut kad pa nakti pamiizu, padzeros un talak guleeju..SHoriiit 10:00 celoos , lapiijos ar visu un darbaa skaitiju INVENTUURU :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...