Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Paldies gūdij par trimmeri, ir labais aparāts, esmu jau sevi apšķērējis cik tālu vien varu :DD

Ieķēru kombinēto Remingtonu pa lētuci, tomēr ir labs, izskatās, ka arī skuvekļus varēšu mest ārā, ar šo tīri labi var nodzīties - http://en.remington-europe.com/pdf/pg350_user_manual.pdf

Link to comment
Share on other sites

Šis ir tas komplekts, kas ~ uz ziemīšiem bija kaut kādā Euronics akcijā? Tieši domāju par tāda iegādi..

Nu es arī neiepērkos, vnk pastkastītē bija atnākusi tā avīze ar viņu piedāvājumiem.

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Reali salidzini.lv http://www.salidzini.lv/search.php?q=REMINGTON+PG-350 Dizhi letaaks nekur arii nav :) Da galvenais ka vinsh nebaidas no uudens , ir daudzfunkcionāls un nenotrullina asmeņus,kas paši uzasinās :) DeadAlive, es joprojam gaidu no tevis infu , kur tu dabuji kviesiiti? Jeb reali tu mums melo ka lieto, bet reali tu nelieto :DD Skjiet mums vajadzes foto/video atskaites taisiit :DD Shodien maximaa pedejo dienu visiem aliem -25procenti :) Panjemu kaut kadu Krombacher Dark , nevaru isti saprast, vai esmu apmierināts ar viņu vai nē...Varbūt pēc nakamām pudelītēm, bildes kļūs skaidrāka :)

Link to comment
Share on other sites

Gratz for You. No, sorreh, Miau for You. >^.^<

Es visu laiku klausos par tām sesijām un domāju - pietrūkst/nepietrūkst. Secinu, ka nē, nu i nafiq, pašmācība + semiāri + darbs tomēr ownz the freaking world out ^^,

Mja. Un, runājot par semināriem, es veiksmīgi aizmirsu par šodienas vienu semināru. Bļīn. ):

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Nopirku poļu veikalā Bauskas gaišo, atdzesēju, pagaršoju un izlēju. Vai nu man ir ar visiem brūnajiem un kokčiem garšas kārpiņas sabeigtas, vai nu arī tas alus bija vecs, bet iedzert tādu suslu es nevarēju. Paņēmu tagad 6paku budweiser lāgeri, cerams tas cerības attaisnos. Darbu atradis joprojām neesmu, pēc jaunā gada te ir pilnīgs klusums. Solījās uz nākošā mēneša sākumu kaut kas parādīties, bet tas ir vēl viens fakin mēnesis gaidīšanas... Sad panda :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...