Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

garsh stasts

aizpagajushos treshdienu saak opelii likt veco OPC motoru. 1,8 proti gandriiz 20 zirgu vairak..

tagad nah nesiishu ara tos bummus 1,8

nu vot.. chakarejos katru dienu, metinu ( iemaco=ijos shogad ar 12/6, tie kas mak etinat sapratis) dzeru daudz.. nu vot ieliku pagashpiektdien motoru ieksha. nais skats.

shodien shrota sapirku double tube izputeju, jaunako aizdedzi pieejamo, lielos "patrubokus", ka ari retinato gaisa filtru, mainiiju elljas deveju no 2,0 turbo vvectras, ari gaisa masa meritajs mainits, nvis 1,8 bet 2,0

ta teikt lauku tjjuunings + 10 zirgi ka nehuj

:10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm:

iepazinos sestdien kad bija ballle ar superigako meiteni muzaa.

tagad esmu renars balodis ( ex Lauskin****) lai jus mani nepettat maitas.

uhh. shodien beidzot man ir :10cm::10cm: gadi :)

:sparta:

nais. jau esmu piexzeries

isteniba bija garsh stasts

bet nu . bencikam dedalaivam un osiitim un bloodlordam izstastishau sestdien savas dzimenes svinibas!

ps.s

bencik

bloodlord

deadalive!

deadly

lavrx

osiiic*

info itka nodota bet sestdien gaidu juus sava dzimene daacha mana djerevnjaa

ja kadam ir velme pievienoties tusinjam manaa dzimene zinjojiet un bus naktsmajas un tussinh liidz riita gaismai :)

Link to comment
Share on other sites

beidzot tiku pasapņot, kas bija iemesls tam, ka neaizgāju uz lekcijām. bet toties, kas pa sapņiem! tiklīdz atver acis vaļā, automātiski veras ciet, lai turpinātu sapņot.

tas bija tik reāli.

Link to comment
Share on other sites

Pizdariki!1dien 4:00 no riitaa aizbraucu uz Rigu uz darbu un vakar 20:00 jau biju majas!1dien un 2dien beztolkaaa pa 2vaam dienam 16h nostagaju pa centru!Jo reali nebija ko dariit un darbs arii nebija!3dien uz SMILTENI mochiiju!tagad lidz 3dienai man tads 2ned atvaljinajuminsh sacies,tikai zhel ka neapmaksaats :(

Link to comment
Share on other sites

Nu ko 6dienu jau atvaljinajumaa..Un atkal nekas jedzigs nav izdariits-ja neskaita gjeneraltirishanu majas uztaisiju!Da zb ka brizhiem nerukaa garumziimes :( Shiit..Slinkums restartet PC :( Nu vo lidz 2dienai vel varu atpusties un tad jau 3dien uz SMILTENI jamochii rukaat :) Ibiitiit matos savu muzhu tur neesmu bijis un cik esmu dzirdejis esot baigaa chuhnja ar tikai 2vaam galvenajaam pilseetas ielaam :) tagad vel NBA machs Boston-Clevland japaskataas!

Link to comment
Share on other sites

shodien viens no klases forshi ielocija fantastikas pudeli taa ka izskataas ka vinai nav gala( tipa nogriezts) un smuki nosedza ar etikjeti un atstaaja bik iekshaa uudeni! ja druuma diena skolaa tad iesaaku izmeegjinaat....

Link to comment
Share on other sites

Forši. Viss ko atceros ir vietas, kur vakar dzēru. Neko vairāk. Pālis vel nav izgājis. Tagad varētu paskatīties telefonā, kam es esmu zvanījis vakar. Tas vienmēr ir interesanti. Visticamāk es dzirdēšu nepatīkamas lietas, ko es vakar esmu darījis. Bet nu tas jau pieder pie lietas. Vakar makā bija 20 Ls. Tagad ir 2. Nav forši.

Link to comment
Share on other sites

joprojam sakot no 13.05 neesmu ta isti atgajis

vakar kodam vella kokteili - nemirof piparinsh 0,7 + shampis pa virsu "sladkoje igrostoje"dirsa mati.. var raut ara un taisit zobbirstiites jo naudas nav, bet palis ir

http://www.agentland.com/cgi-bin/relocatio...rtualwoman.html

eu blja shitas links ierullee..

labakais ir parunat ar to robotu mala par pupiem un seksu un tad vinja izlemj tava vieta :D

kinda :

hi

tits?

pussy?

R: that dont interest me

why?

your mind is errouncimous! why not?

why?

jerk?

i dont understand you

ar you jerking off?

bithc?

dont be so rude

why?

show me ya tits

i dont know

they programmed me for it

for tits?

ar they big one's?

sory

why

bitch

dont be so rude

ok ok sexy little bastrad

i am sorry what is your name?

sexy pusy lover

allright i got it

thani is your woman

:D

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...