Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Biju pa iepriekšējo nedēļas nogali Igaunijā, un 3 dienas dabūju dzert Valmiermuižas izlejamo par velti! Vienīgi, žēl ka jāstrādā bija un nevarēja dzert cik lien!

Un pēc tam, nahuj, saslimu uz nedēļu.

Manuprāt, labākais aliņš Latvijā!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kur tad Igaunijā var dabūt Valmiermuižas izlejamo? :)

Izlejamo īsti vēl nekur, tikai pudelēs, bet ar laiku gan jau būs arī izlejamais, kad igauņi sapratīs kas par mantu ir dzīvais alus.

Personīgi es to dabūju dzert tūrisma izstādē :)

RIP Tiddles ;(

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu par ko jūs runājāt, bet es tūlīt visu sabojāšu ar kaut kādu huiņu, jo esmu tikko pamodies. Ja esat Estōnijā, iesaku sapirkties ''Viri Valdi'' šņabi, kaut kāds piparmētru variants. Labs variants tādām nerūdītām sportista aknām kā manējā. Lūk tā, labrīt.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Galva smaga, 5 no rīta agrais cēliens. Joprojām nevaru pārvarēt slinkumu aizvilkties no kompja līdz gultai un atrubīties. Jāgeris sauss, no bombām poxa liela, bet labs darbs, kas padarīts. Jāizguļas, jāatstrādā šī nedēļa un iešu vergot citur. Nepisīšu sev smadzeni nakts maiņās.. Es te neatbraucu gluži atvergot savus 5-10k, ko notriekt LV. Ja situācija tur ( un ne jau ekonomiskā vai politiskā ) nemainīsies, tad tuvākajā laikā mans purns tur būs tikai uz pāris nedēļām gadā.

A vergot Anglijā nav nemaz tik slikti. Vismaz manā miestā. Atnāc, pastrādā lēnu garu, velcies mājās. Ne tur kādam pis, cik daudz esi paveicis, ka tik esi bijis darbā un visu laiku neesi notarkšķējis ar poļu un leišu čikitām. Tikai žēl, ka viens breiks pa 8 stundām un pa to pašu i uzpīpēt, i paēst, i kafiju padzert jāuzspēj. Bieži vien sanāk apvienot to visu zem kādas nojumes svaigā gaisā :)

Link to comment
Share on other sites

Galva smaga, 5 no rīta agrais cēliens. Joprojām nevaru pārvarēt slinkumu aizvilkties no kompja līdz gultai un atrubīties. Jāgeris sauss, no bombām poxa liela, bet labs darbs, kas padarīts. Jāizguļas, jāatstrādā šī nedēļa un iešu vergot citur. Nepisīšu sev smadzeni nakts maiņās.. Es te neatbraucu gluži atvergot savus 5-10k, ko notriekt LV. Ja situācija tur ( un ne jau ekonomiskā vai politiskā ) nemainīsies, tad tuvākajā laikā mans purns tur būs tikai uz pāris nedēļām gadā.

A vergot Anglijā nav nemaz tik slikti. Vismaz manā miestā. Atnāc, pastrādā lēnu garu, velcies mājās. Ne tur kādam pis, cik daudz esi paveicis, ka tik esi bijis darbā un visu laiku neesi notarkšķējis ar poļu un leišu čikitām. Tikai žēl, ka viens breiks pa 8 stundām un pa to pašu i uzpīpēt, i paēst, i kafiju padzert jāuzspēj. Bieži vien sanāk apvienot to visu zem kādas nojumes svaigā gaisā :)

un par ko tad tu tur UK strādā, ka tik jauki skan? :D:coffee:

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu par ko jūs runājāt, bet es tūlīt visu sabojāšu ar kaut kādu huiņu, jo esmu tikko pamodies. Ja esat Estōnijā, iesaku sapirkties ''Viri Valdi'' šņabi, kaut kāds piparmētru variants. Labs variants tādām nerūdītām sportista aknām kā manējā. Lūk tā, labrīt.

Es mazliet palabošu nevis Viri Valdi bet gan ''Viru Valge'' šņabis. Un ir viņam vairāki varianti, es personiski, ja sanāk nopirkt tad iesaku ''Viru Valge'' šņabi ar arbūza garšu, un dzert kokčās ar spraitu un citronu klāt. Dzerot šņabi vispār nejūt, un ja nejauc ar kko citu, no fūgas ne smakas nākamajā rītā.

post-33328-0-40589400-1361866363_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu ko, jāsāk skatīties pēdējā himym sērija.

p.s. chevy vari necensties savāk 50 postus, tiesības tāpat nedosim. pārāk uzkrītoši ^^

haaa :D wtf :D meeeen :D

vienk. patīk šīs sarunas, kas te notiek :D

nopietni, es te pa zemi tagad vārtos un smejos :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...