Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

MADONAS!

MADONAS ALUS IR GARŠĪGS!

te gan varētu pateikt pretējo, dzēru madonas alu iekš alā, dikti pretīga pēcgarša tam alum ir.

nekad neaizmirsīšu Rēzeknes alus darītavas aliņu, viņi extra! uz jāņiem pasūtiju kasti 18 pudeles pa 22ls, ne santīmu nenožēloju, tik patīkams alus nav baudīts pat čehijā.

Link to comment
Share on other sites

Chevy, pietiek te smirdēt beztēmā!

Lasījāt Positivus jaunumus?

The XX, Crystal Castle, Sigur Ros.... MUST GO :)

awwwwwwwwwwwwwwwwwwww yissssssssssssssssssss

Crystal Castles!!!!!!!!!!!!

Šī ir otrā reize, kad reāli gribu tikt uz Positivus, tiešī dēļ CC, XX un SR (uz šiem drusku mazāk, jo esmu jau izbaudījis).

Pirmā bija kad uzstājās Unkle un The Editors.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

te gan varētu pateikt pretējo, dzēru madonas alu iekš alā, dikti pretīga pēcgarša tam alum ir.

nekad neaizmirsīšu Rēzeknes alus darītavas aliņu, viņi extra! uz jāņiem pasūtiju kasti 18 pudeles pa 22ls, ne santīmu nenožēloju, tik patīkams alus nav baudīts pat čehijā.

uz skolas, ja nemaldos, ielas ir viekals, kur pārdod latvijā ražotos produktus kādi nav manīti lielveikalos, tur arī noprovēju rēzeknes. labākais price/quality ko esmu baudījis

Link to comment
Share on other sites

Lasījāt Positivus jaunumus?

The XX, Crystal Castle, Sigur Ros.... MUST GO :)

Nevienu no tiem nezinu, tās ir kaut kādas jaunās latviešu grupas?!

Link to comment
Share on other sites

Es noliktavu ciematā dzīvoju, tāpēc arī strādāju noliktavā. Nu vismaz tagad, lai darba pieredz UK būtu un manu CV neiemestu misenē, kad tur darba pieredzes vietā ir tukšums ( te nevienam nepiš cik un kur esi LV strādājis, ja sūti CV ). Tāpēc poxuj, priekš pirmā darba nav nemaz tik čābīgi. Mēnesis nakts maiņās būs nodzīvots, time to move on. Vienmuļos darbos nepatīk pārāk ilgi uzturēties.

Drīz gaidāms maktens kodiens, 15. pirmā alga ^_^

Link to comment
Share on other sites

Man tieši tā pēc garša patīk... Dūmaka, mmmmmm..

man tā pēcgarša liekas biš pa nopietnu,dzirdēju, ka kad madonas alus darītavas šefi sadirsās viens turpat blakus atvēra vēlvienu darītavu, kaut kādu ar B burtu, tas alus ir dzirdrāks un pēcgarša ir maigāka.

tik nosaukumu nevaru atcerēties.. kaut kas uz B burta bija

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...