Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Turkish airlines

lūdzu kāds pasakiet, kā ir ar bagāžu? Cik liela tur ir tā rokas bagāža? Svars, izmērs?

Un kādās cenās ir lielā bagāža?

Kaut kad vienreiz lidoju, bet visiem viss bija kopējais un tā arī neko nezinu. Ateju jau rītvakar, paldies. Ar internetu rīkoties nemāku, mhm.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Turciju. Atradu pagaidām šo - t4nn5b8t5b7y26ef77.png

varētu saprast, ka man ir 8kg bez izmēriem, bet tā noteikti nav.

edit: esmu tizls - tur ar sīkiem burtiem ir izmēri. tagad paliek atrast cenas lielajai bagāžai. atvainojos par manu panisko reakciju.

edit2: atradu delfos kaut ko šādu -

Papildus maksājumi Turkish Airlines

Maksa par bagāžu: 30 kilogrami bez maksas

Maksa par bagāžas papildus svaru: 0 eiro

Sēdvietas rezervācija: 0 eiro

Reģistrēšanās lidojumam tiešsaistē: 0 eiro

Administratīvās izmaksas: 15 eiro

Nodeva par maksājumu ar kredītkarti: 0 eiro

Papildus maksājumi kopā: 15 eiro

Kāds var šo faktu (līdz 30kg bagāža ir iekļauta cenā) apstiprināt?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Nu es saprotu, kas ir 8kg...neesmu bāba, kas ņem visu skapi līdzi...šķidrumi cik saprotu liekas tajā lielajā bagāžā, bet bābietis man lido ar citu ļoteni un tad tur pie viņas tas ies! :D jā, interesanti.

Link to comment
Share on other sites

lol, funny šits vakarnakt gadījās. Lieta sekojoša - divas identiskas mašīnas ir viena aiz otras noparkojušās invalīdu stāvvietā. "Draugi"atbrauc, uzliek sodu katrai pa 40ls, aizbrauc. Gluži po par to sodu, bet joks tāds, ka katrai mašīnai ir iedots cits protokols, proti, man ir iedots protokols ar otras mašīnas v/n. Šādā gadījumā tas paliek spēkā, vai ir izmetams miskastē(protams pēc tā apstrīdēšanas) ?

edit. ā, disclaimers - zīme bija nosnigusi, proti, vērā neņemama.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Highlights http://sportacentrs....alauz_raketi_sm

Kur varēs šodienas spēli skatīties?

Iemetīšu kādas 3-5 min pirms sākuma linkus ;)

lol, funny šits vakarnakt gadījās. Lieta sekojoša - divas identiskas mašīnas ir viena aiz otras noparkojušās invalīdu stāvvietā. "Draugi"atbrauc, uzliek sodu katrai pa 40ls, aizbrauc. Gluži po par to sodu, bet joks tāds, ka katrai mašīnai ir iedots cits protokols, proti, man ir iedots protokols ar otras mašīnas v/n. Šādā gadījumā tas paliek spēkā, vai ir izmetams miskastē(protams pēc tā apstrīdēšanas) ?

pirmkārt, jautājums, huļi vispār jāliek auto invalīdu stāvvietā?!

Link to comment
Share on other sites

lol, funny šits vakarnakt gadījās. Lieta sekojoša - divas identiskas mašīnas ir viena aiz otras noparkojušās invalīdu stāvvietā. "Draugi"atbrauc, uzliek sodu katrai pa 40ls, aizbrauc. Gluži po par to sodu, bet joks tāds, ka katrai mašīnai ir iedots cits protokols, proti, man ir iedots protokols ar otras mašīnas v/n. Šādā gadījumā tas paliek spēkā, vai ir izmetams miskastē(protams pēc tā apstrīdēšanas) ?

edit. ā, disclaimers - zīme bija nosnigusi, proti, vērā neņemama.

jajau po uz sodu, tad labāk smaksā, kasta tev :) biznesa cilvēkiem takš nav laiks jātērē lai parsūdzētu sodu :)

šodien laikam k-kāda starpautiskā zīmuļu birdināšanas diena?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...