Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

interesanti notikumi darbaa... :)

peec nostraadaatas nedeeljas nogales un bank holiday aizbraucu uz darbu...iechekojos un eju pirms mainjas veel uzvilkt duumu... piipeeju un skatos, ka brauc "smagais" un ved gjeneratoru...tieshi taadu pashu kaa muusejo. nodomaaju, ka atveda apmainiit vinjus un mieriigu garu piipeeju taalaak... tad supervaizers iet garaam un es paintereseejos cik ilgi taa gjeneratoru mainiishana notiks... shis saka, ka nekaada mainiishana nebuus, vnk noliks vinju atpakalj, uz ko es " :blink: " , shis saka, ka kaads 7dien ap 16.00 meegjinaajis nozagt gjeneraatoru... aizrijoties ar duumiem saaku taa paskalji smieties, kaa nekaa, kursh buutu tik stulbs un meegjinaatu nozagt 6 tonnas smagu gjeneratoru. Matt ( supervaizers) mani pasauc liidzi. staasta un raada kas noticis... kjipa chalji kameras uz augshu pagriezushi un ar celjamkraanu vai kko tamliidziigu njemushies gar gjeneratoru. uzdabuujushi vinju piekabes, bet laikam nebija kaartiigi nostiprinaajushi...tad nu peec kaadiem 300 m gjenerators ir nokritis nost no taas piekabes :slap: laikam tik satraukushies bija, ka negribeeja ar vinju vairaak njemties un pameta uz celju, noshkjeershojot visu trafiku... :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien biju uz bērēm. Sajūtas pēc dirsas, diena neizdevusies...blja, katru gadu ap šito laiku sanāk kādu aizvadīt taisaulē... :( Kas notiek ar to pasauli, ibio rio?!

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Sjo kartejaas brivdienas pa dirsu galaa!tagad vel nedaudz iekozhu bet rit no riiita 4:00 jabrauc atkal uz Riigu un pec tam uz SMILTENI...Isteniibaa nemaz tik sudiga vieta arii nav :) Lai gana centru izstaogaat 2min laikaa var :D Varu tagad droshi apgalvot,Liepaja viennozimigi nav LAUKI :D :D :D

P.s. 1750 koments :sparta:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vakardiena bija ļooti laba , vakara noslēgumā pēc drauga teiktā es esot runājis ar spraita pudeli, savkārt viens cits čalis pie laimas pulksteņa 3 naktī ķēra kaijas. Un ar meitenēm, kas pie maķīša sēdēja negribēja runāt, jo viņas neprotot kaiju valodu :D

Link to comment
Share on other sites

Aik kads forsh riits. Beidzot ir sakusies vasara tik pa logu skatoties izskatas nedaudz vees... Vakar pa ilgiem laikiem aizgaju uzspelet basiiti ai kur tie laiki tik forshi :)) Tik vienigais ka fiziski vairs ipashi labi neturu :D Bet domaju ja butu piemerots apgjerbs butu vieglak.

Pamostos iedzeru kafiju uzpipeju... baigi labi tagad ir.

Vel jaiziet uz skolu jauzraksta iesniegumu kad es macishos riita mainjaa. Isteniba jau 11:00 vajadzeja bet ai es bish nokaveshu ;D

Shiis dienas labakais gabals

chalim respekt!
Link to comment
Share on other sites

baigi čalis laiž! bet pats normāls n00bs

eu man tāda doma ka varētu mēs sasniegt 2000 posti shaja topika un tad būtu krutoj! :D

hell yeah vasara !!!

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

Bļin...afigenna sāp žoklis. Itkā vakar nedzēru un neko sliktu nedarīju.

Laikam draudzene pa nakti būs riktīgi iezvēlusi.

katreiz kad nožāvājos tāda sāpe itkā kāds ar lomu ieblieztu.

Link to comment
Share on other sites

Nu bļaģ vēl pasakiet, ka likteņa nav!!1 Es tikko "satiku" netā bērnības draudzeni, ko gadus 8 nebiju redzējis. Pēc bildēm vispār nevar pazīt, sākām runāties un atklājās :)

edit: tikko sarunāju randiņu :D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

ooo diveits lotgļeits :) vakar skatījos Coupling un tur izskanēja dievīgs tekts

"When man invented a fire he didn't said "Hey! Lets cook!", he said : "Hey! Now we can seen naked bootoms in the dark". "

Ilgi zviedzu :D

Link to comment
Share on other sites

:) vakar skatījos Coupling un tur izskanēja dievīgs tekts

"When man invented a fire he didn't said "Hey! Lets cook!", he said : "Hey! Now we can seen naked bootoms in the dark". "

Ilgi zviedzu :D

Uij tas serials vispaar spaarda dirsu :10cm: Esi redzejis to seriju kur vienai veceni nomira tante? Ja neesi saac mekleet :muahaha:

Man pedeja nedleja iipashi izdevusies 140 ls aizgajushi policijai, aatrums, agresiva braukshana, vismaz bez puntkiem esmu palicis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...