Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ak JEL! Vakardiena bija vienkвrрi vвks.. Tika sвkts иilli picв ar vairвkвm baппвm (tвm 3litrоgajвm mucveidоgajвm figтвm), pзctam panesвs doma paтemt limuzоnu.. Tв arо izdarijвm, paтзmвm рo te Chrysler'u uz 3 stundвm o.O Normвli iztusзjвm, tika tik fakin daudz рampja izdzerts ka vienk VВВВKS! :wackoo: Normвls kominieks, viens иels vзl pievзma to limo un nвcвs samaksвt sodu or smth 100Ls :fsckinsad:

Karoи tika tik daudz nauda notriekta, galvenais par kautkвdu figтu (pievemtu limo, kur viens prastвkais рampis no bagвюnieka maksв kkadi 5ls)

Jebal, nekad nedzerat limo. Внis lыpв un visa nauda notriekta - garantзts :sparta:

Updeits: aizmirsu piebilst, ka esmu vзl diezgan lielв pimpо, man рodien jвiet uz mвsas 25 gadu dzimenes tussu un vзl pie manis guп viens laksts kurр arо ir diezgan pimpоgs + viтam рodien jвiet uz darbu :muahaha:

В un vзl, vзlвk iemetорu bildes no tв limх ;]

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Šodien ir jādzer! Tur variantu nemaz nav. Matemātikas eksāmens bija tādā dirsā, ka man pavisam noteikti vajag iedzert :) Jāieiet dušā, jāpiekārto māja un tad jādomā tālāk, kas kur kad ko un kā.

edit: es nopirdos. smird. jāpārvācās uz citu istabu.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:10cm: Esi redzejis to seriju kur vienai veceni nomira tante? Ja neesi saac mekleet :muahaha:

Man pedeja nedleja iipashi izdevusies 140 ls aizgajushi policijai, aatrums, agresiva braukshana, vismaz bez puntkiem esmu palicis :thumbsup:

Da tie menti vispār saspiedušies. Tikko braucu te pa vietējo grantenieku - skatos stāv kaut kāds pimpis ceļa malā un skatās uz mani. Braucu nu tā 100-110, ne pārāk ātri, ierobežojums - 70 vai 90, īsti nezinu. Braucu tuvāk, skatos - ments ar rokas kameru filmē mani. Man tāds normāls WTF? :wtf: kas notiek? Ne vestes, ne kā un vēl ar rokas kameru, ne radaru. Pabraucu garām, skatos, krūmos stāv pašvaldībnieku mašīna. Ok, to es saprotu, ka nekādu sodu man nevar uzlikt, jo pierādīt, cik ātri braucu nevar, bet ko tas āmurs centās panākt, filmējot mani? :slap:

Link to comment
Share on other sites

Šodien piektdiena.. Kaut kas jāizdomā, citādi jau apnicis 5 dienas sēdēt mājās un eksistēt. Vasaras sākums tāds neizdevies, papisu telefonu un tagad kādu piekto dienu sēžu mājās neko nedarot. Bet nu labi vismaz ir tas, ka rīt sākas EURO 2008.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...