Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

http://www.draugiem.lv/friend/?2285413

bljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee es vnk gaaar zemi XD nepaziistamie draugi OMG

Mums ir nelielas problēmas ar draugiem. Nepārprotiet - draugu mums ir ļoti, ļoti, ļoti daudz. Daudzi pat tādi kurus pirmo reizi redzam.

Link to comment
Share on other sites

Psc tiko beidzas izlaidums pec ta ar savejiem devamies uz baru svinet es nedaudz pielejos ,bet p0h tad devos uz klases satikshanos iedzeru nedaudz biku iedeva galva ,bet zinaju ko daru. Blakus mans klasesbiedris bija galiga pagride un TPC majas ipashnieks mus visus izdzina ara :)

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Laikam jāiet gulēt. Vairāk toč nedzeršu, jejibogu. Šis vakars bija labs, bet no rīta 100% būs pamatīgs morālais + rūķīši, kuri būs pamatīgi sadirsuši mutē. Jopt es tos rūķīšus vienreiz noķeršu un tāāā sadirsīšu viņiem pretī psc. :D

Link to comment
Share on other sites

Tikko pamodos. Galva vnk nekāda, rūķīšus nevaru atrast, bet savu viņi ir paveikuši. So sad. :(

Klumpa, nē, es neesmu no 9. klases. Vienkārši vakar sanāca šo to pasvinēt savā dzimtajā pilsētā, un rezultāts jau bija paredzams. :)

Link to comment
Share on other sites

Pastaastiishu jums par savu shodienu un shodienu.. man shodien ir forsh latvieshu valodas eksaamens(mutiskaa dalja) skola ir izdomaajusi obligaato eksaamenu(laikam grib reaali izcelties starp citaam skolaam..) Eksaamens sastaav no praktiskaas daljas 50jautaajumi..40minuutees.. tas viss buutu hunja, bet ir vel nieka 20biljetes.. kuras ir jaatbild mutiski.. par katru no biljeteem ir jaastaasta 20min.. vairaak par 50% biljetes ir OK.. bet taas apmeeram atlikusushaas biljetes ir vnk psc.. tur ir tik krutas teemas kaa "valodas kultuuras izpratne, valodas kultuura kaa indeviida un sabiedriibas raksturotaaja.." ..taa ir tikai viena no forshajaam biljeteem kuras reaali dziivee nahuj nav vaidziigas.. ja nu vieniigi negribi kljuut par skolotaaju.. Tad pieveersiisimies shodienai.. tad mees ar draugu Jamesonu izdomaajaam atlasiit krutaakaas biljetes un taas maaciities.. bet ir sanaacis taa, ka jamsons mani ir labi piedzirdijis un nav vairs nekaada velme maaciities..

p.s. neaizmirsat jamsonu.. vinjs ir labaaks par juusu draugu tulamoru :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

tuliit braukshu atpakalj uz skolu un uzzinaashu.. vnk visi vel nebija norunaajushi, kad visi norunaas, tad arii zinaashu... ceru uz 7 vai 8

nu nekas dabuuju 6, bet tas arii ir labi :thumbsup:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...