Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

slāpekli, lai nu kas, bet bail man tiešām nav, vienkārši netaisos izniekot savu laiku uzmeklējot čali, kad to varētu izmantot vērtīgāk. Ja viņš gatavs atbraukt līdz ELKORAM, tad aiziet, bet nu tas nenotiks un tūlīt būs diršanu jūra, ka man jau vajag

lab nečatošu šeit vairs, lai atbildētu uz katru postu :)

Link to comment
Share on other sites

Miezi es nesaproti, ko tu esi tik negatīvs?

Ja mēs runājam par kas degradē sabiedrību vairāk (vakar to tu ļoti smagi uzsvēri), mana ideja par video, vai tavi teksti internetā, tad es uzskatu, (un domāju, ka citi piekritīs) ka tavi teksti ir vairāk degradējoši, jo šeit iegriežas tauta, kura nav pilngadīga. Un ja viņi redz skaistu video ar pupiem (un kur nav "peķenes"), tas viņos raisa interesi par meitenēm, bet ja viņi redz nepamatoti rupju tekstu bez nekādiem iemesliem vai pamatojuma, tas parāda par tavu līmeni un kaut kādu daļu arī par to, kas šeit uzturas.

Un tici man, man arī ir daudz kas saturīgāks ko darīt, tā vietā, lai tiktos ar cilvēku, kurš neprot savu taisnību pierādīt ar vārdiem, bet ar dūrēm. Bez tam, man zobi ir svarīgāki par tevi (tas, ja nu gadījumā tev būtu runga līdzi).

Un tik pat labi, ja tev der elkors, kur mašīnu nolikt, tad tev der galerija Rīga, kur arī var mašīnu nolikt.

Link to comment
Share on other sites

Es nekad neesmu redzējis, dzirdējis par to ka kāda no šiem interneta kautiņiem būtu patiešam noticis. Manuprāt, kaut kādus desmit gadus atpakaļ arī bija sido un vēl viens.. tur pat viņi brauca viens pie otra uz razborkām kā izrādījās pēctam abi bija sēdējuši uz blakus soliņiem un gaidījuši otru čali. (neatceros vai tas bija nG vai šeit, liekas ka šeit un gan jau ka tāpat ir uzrokama lasāmviela, ja kādam interesē)

Internetā un forumos vienmēr ir bijusi sava maģija, te nav nozīmes izskatam un spēkam, kas dzīvē diezgan bieži ir maldinošs raksturlielums vērtējot cilvēkus. Tieši tas, manuprāt, arī rada šo "ejam izkauties" fenomenu, ka dzīve cilvēku nav iemācījusi saņemt kritiku (pārsvarā jau viņa ir nepamatota, bet tas ir cits stāsts ) viņa izskata, spēka, naudas vai varas dēļ, bet par cik šiem raksturlielumiem šeit nav svara, tad šie cilvēki dabū dzirdēt "patiesību" necenzētā veidā.

Ja tu savu taisnību nevari panākt argumentējot to, tad jā, fakts ka tu viņam ierausi pa pauri pavisam noteikti padarīs tavu viedokli pa pareizo. Argumentēt viedokli un izrādīt spēku ir divas dažādas lietas, kas nav mērāmas pēc vienas mērauklas. Kauts var, kauties vajag, bet par šito?

Es pat nezinu, ko var izdarīt vēl nožēlojamāku internetā kā izvilkt "realās dzīves kartiņu" un sākt ar to biedēt visus. Dzīve jau tas ir nožēlojami, internetā tā vispār ir fufla. Te nevienam neinteresē cik tu pelni, cik tu grūd uz grudaka vai dajebkādas citas huiņas - ar tām tu vari mērīties attiecīgajā lauciņā. Ja tu nespēj apmainīties ar viedokļiem, strīdēties, FILTRĒT cita viedokli kā arī kritiku, tad piedod man forumi nav domāti tev.

Pamatot savu viedokli ir prasme, kuru nedrīkst aizstāt ar iedošanu pa galvu.

Jūs arī nesaprotat ka nosaucot kādu par lohu šeit, jūs nenosaucat viņu par lohu realajā dzīvē, tobiš maddn varbūt ir lohs, bet tas nenozīmē ka Raivis ir lohs, jūsu interneta tēls ir tikai maza daļa no jums. Pat pavadod miljoniem stundas internetā, tu nekad nespēsi atklāt cilvēkiem, kas tu esi un kāds tu esi, tas ir TAVS interneta tēls, kas var būt īsts/maldīgs, tev šeit neviens nespiež būt 1:1 tadam pašam cilvēkam kāds tu esi dzīvē, un kāpēc lai tas tā būtu? Dzīve kluss, internetā skaļš - nu un? Nemaz nerunājot par troļļiem un visu pārējo.

bļed, da es vispār nesaprotu kā var nesaprast to ka kāds domā savadāk? visiem NAV jābūt ar vienu viedokli, morāli un pēc viena tēla veidotiem, tad nahui jūs cenšaties borēt un audzināt kādu.

bļed, i just went full retarded.

Link to comment
Share on other sites

Lai tas degli deg lai rajona ir gaish.

p.s. Igor no tevim var paarpirkt pakalpojumus, attiecibu nokartoshanas ar mutes braketaajiem ? :D

Šonakt džastā gandrīz viens atrāva no manis,bet nu savācos pēdējos brīžos. Tik daudz agresīvi cilvēki,visi jāsit visi jāsit,lai saprastu,ka var arī dzīvot mierīgāk.. :DD Bļe šodien tāda poha. "es vairs nedzeršu" :D

Un vēl pusdienlaikā,laikam braucu pohains pie ruļļiem,tas nav labi. :(

ĀĀĀ un satiku vēl džastiņā to tvixu,,,,,,,,,nu ar tām meiteņu brillēm. :D

Skatos lapaspuses ar piedrukātas lopā. :D

Par pakalpojumiem runāt privāti caur pm,sadomāsim. :D

p.s. te pat armatūras iet jau pa gaisu,psc. :D

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

tu arī saskatīsies kautiņu filmas, un nāksi forumā visiem praņikiem ( izņemot Teddy jo viņš normāls ) pa galvu solīt?

Tā dara tikai zaļie (izklausās līdzīgi tev) , nē man patīk asa sižeta un filmas kuras ir veidotas uz reāliem faktiem :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Atceros to, ka wangsheeps gribēja sist sido.

Sido vispār bija razborku karalis, bet maddna nosaukto gadījumu nevaru atcerēties. Ja nu uzroc topiku, tad atmet pm. :)

Tas bija ievērojamu laiku atpakaļ, desmit gadi varbūt nebūs bet kādi 6-8 varētu būt.

Jā, man liekas tas otrs keks bija wangsheep un man liekas, ka viņi uz Lielvārdi brauca viens otru meklēt pie kaut kādas skolas, pat vairaks reizes. Es topiku pavisam noteikti nespēšu uzcelt gaisā, nav spēka un prasmes :)

Metu nost alkoholu! slapbets ar draugu, kurš pirmais pieskarās dabū pļauku (noteikumi kā HIMYM).

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu,kāpēc jāuzturas tādās iepriekšminētās kompānijās. ejiet labāk uz salsas ballītēm,tur vismaz ir skaistas meitenes.. nesen manam paziņam lielvārdē četrus zobus izdauzīja par to,ka viņš nebija no lielvārdes.

pats biju LKA uz atvērtajām durvīm un no Ķimeles sacītā sapratu,ka diezgan viegli iestāties,ja neesi idiots vai seriālu mīļotājs.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas bija ng bazars. Zinu, ka vēl anfisa kaut kādā veidā bija tur iesaistīta.

Dižais sitējs viņš nebija, bet priekš sido pietiktu. Lielvārde tā noteikti nebija, jo Sido bija no Ventspils, Aita no Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

Mes jau tagad riktiiga nostalgijaa braucam, piemeram, ko nozimeja niks Radler es sapratu pagajusho gadu, kad aizbraucu uz Vaciju un redzeju veikalu skatlogos pudeli ar taadu uzrakstu, tad savilkas bildes kopa, kas vecaka par 7 gadiem, nu mlee kaa es to vareju palaist garaam :D

p.s. Vajadzeja parastu telefonu prieks laukiem, petiju ss, meginu kaut ko sazvanit atrast, bet kaada jeega, ka pa 13ls, tev pie durvim pieved jaunu Samsung ?

https://www.trodeks.lv/lv/telefoni/1115/Samsung-E1200-%28Black%29/

p.s.s. Love 21 century

Link to comment
Share on other sites

No lētučiem labāk izvēlēties Nokia 100 (vai 101 ar dualsim), būs kudi labāka sarunu kvalitāte kā Samsung aparātiem. Pats pārbaudīju.

@bencik varu piedāvāt mazlietotu 101 black ar garantiju no Bites par 7Ls . Neizmantots mētājas uz galda.

Link to comment
Share on other sites

Nokia protams pasam likas pievilcigaks, bet perku cilvekam, kas strada mezha un gada telefonu nomaina divas reizes, vairak par 15ls nav verts teret, un pec review tas telefons ari reali iesparda, UK vinu pa 9 poundiem Tesco tirgoja, lol :D Visu laiku chakarejos caur ss, mekleju kaut kados vecos Nokia modelus, joptvaij pa 13ls pie durvim pieved, whataa faaak :axe:

Cash atmet pm man bildi, bet principa varetu nemt :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...