Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bet vispār drausmīgs kaifs ir braukt W140C S500. Kas to nebūs izbaudījis, nesapratīs. Vienīgais patēriņš gan tāds nedraudzīgs, it sevišķi nedaudz pasportojot. Rekords - ~250 km uz 100 litru bākas.

Vis Sklasīgākā Sklase ,imho. Kaban

Link to comment
Share on other sites

Ahhahā, beidzot Transleiterim ir kaut kas patiešām izdevies ^^,

Un, par mašīnām runājot, C klase ir viskrutājā, yo (https://www.google.lv/search?client=opera&q=mazda+323+c&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&hl=lv&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=ywxdUZOnOISL4AS6iIBw&biw=1366&bih=667&sei=zwxdUZ2eJM_54QT-oYCgDw)

Kupeja, protams

Link to comment
Share on other sites

Hellou, mani draugi.

Jautājums Iphone lietotājiem - nafig man, ieejot safari, ir melns ekrāns? Šodien pa ceļam uz darbu sēdēju netā, urbināju degunu, pēc tam parādījās melns ekrāns, nekādīgi negrib mainīties uz normālu. Restartēju telefonu, tas nepalīdz. Zinu gūgli, bet esmu slinks, lai šobrīd baigi rakņātos.

Link to comment
Share on other sites

Kādi vispār ir normāli merši dīzeļi, kuriem nav nejēdzīgs patēriņš un milzīgas remontu izmaksas (teiksim cenā līdz 5k Ls). Ceru šogad nomainīt ripojamo, bet nu tas tā diezgan naivi, tomēr gribētos pasapņot ar ko gribētu braukt... Vispār jau esmu Audi fanāts, bet var jau būt, ka nenāktu par sliktu paskatīties uz meršiem... Kā arī sliecos uz nākamo vāģi universālu, tomēr tas lielais grabažnieks bieži noder.

Manam bērītim priekšējie spārni drīz nopūs, tā kā jāremontē tāpat, varbūt labāk uz pārdošanu :D

Link to comment
Share on other sites

Klau,mazliet padomu vajag,vai ir(gan jau ir) iespējams parasto lcd monitoru saslēgt ar portatīvo,lai bilde iet uz monitoru un kāds vads vajadzīgs un ja var aptuvenās cenas vadam !Neesmu nekad saskāries,tapēc nezinu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...