Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Question: Ar kādu sabiedrisko transportu visērtāk tikt no centra (Rīgas) līdz 2. slimnīcai?

19 un 24 trolejbuss, jaaakaapj aaraa beerzupes ielaa (pie LU vai tirgus abiem pietura)

27 trolejbuss, jaakaapj aaraa gjimnastikas ielaa (pie makdonalda centraa pretii origo pulkstenim)

40 autobuss, jaakaapj aaraa beerzupes ielaa (briiviibas piemineklis vai tirgus)

42 autobuss, jaakaapj aaraa gjimnastikas ielaa (pie mikrinju galapunkta vai tirgus)

233,233A trolejbuss, jaakaapj aaraa uz stuura pie 2 slimniicas (mikrinju galapunkts)

Riiga - Olaine autobuss, jaakaapj aaraa uzreiz kaa nogriezhas no tilta (pie mikrinju galapunkta turpat kur 42 autobuss)

Ar paareejiem starppilseetju mikrinjiem liidziigi kaa 233 un 233a. (mikrinju galapunkts)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 un 24 trolejbuss, jaaakaapj aaraa beerzupes ielaa (pie LU vai tirgus abiem pietura)

27 trolejbuss, jaakaapj aaraa gjimnastikas ielaa (pie makdonalda centraa pretii origo pulkstenim)

40 autobuss, jaakaapj aaraa beerzupes ielaa (briiviibas piemineklis vai tirgus)

42 autobuss, jaakaapj aaraa gjimnastikas ielaa (pie mikrinju galapunkta vai tirgus)

233,233A trolejbuss, jaakaapj aaraa uz stuura pie 2 slimniicas (mikrinju galapunkts)

Riiga - Olaine autobuss, jaakaapj aaraa uzreiz kaa nogriezhas no tilta (pie mikrinju galapunkta turpat kur 42 autobuss)

Ar paareejiem starppilseetju mikrinjiem liidziigi kaa 233 un 233a. (mikrinju galapunkts)

Yes, laikam 40. vislabāk derēs, jo iet tieši gar mājām. :) Tu vienkārši labi pārzini šīs lietas vai arī dzīvo netālu no turienes? :D

Link to comment
Share on other sites

vispaar es pats par sevi riigu paziistu labi(kaadreiz sen senos laikos pa velokurjeru straadaaju), bet jaa arii dziivoju ziepiitii.

Man vienmēr ir interesējis cik pelna velokurjers un cik tas ir bīstams/fiziski grūts darbs?

Nē, es neplānoju strādat šajā jomā, vienkārši interese.

Link to comment
Share on other sites

savi kaadi 7-8 gadi atpakalj tas bija un baigi neiespringstot 350-400 sanjeemu, kaadaa lielajaa kurjerfirmaa vareeja dabuut arii veel vairaak attieciigi minoties ar putaam uz luupaam. Kaadi tagad izcenojumi nemaaceeshu teikt.

Biistamiiba ir lielaakoties atkariiga no tavas braukshanas manieres. Lauzis kaulus neesmu(kaa velokurjers), bet 3x guleejis uz mashiinas kapota, kaa arii 2x zem mashiinas, kaadas 3x notriecis gaajeeju gan esmu. Velokurjeram kas grib vairaak nopelniit ir jaapiegaadaa peec iespeejas vairaak pasuutiijumi, liidz ar to parasti pie krustojuma piebraucot neeksistee luksafora gaismas vai citi vipendroni, vainu mashiinas ir vai nav.

Par fizuhu runaajot ir taa, ja arii tu saakumaa neesi diezko pieredzeejis un fiziski apdaavinaats, tad peec pirmajaam 2+ nedeeljaam, dien dienaa novizinoties 150+ km, nostiprinaasi kaajas/muskuljus un vareesi mieriigi kapaat, liidz apniks rutiina vai arii dabuusi kaadu nopietnu traumu.

p.s.

aizmirsu piemineet ka ziemas periodaa ir nepatiikamaakais dabuut kaadus apsaldeejumus, jo gandrizi visu dienu tu esi slapsh + aukstums. braukshana protams arii ir daudz apgruutinaataaka, ja vien neliec shipotos apvalkus.

Edited by BOT^a
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

tiešām diendienā 150+ km pa centru? drusku pa šerpu liekas.

par cik mans uznjeemums bija mazs un es apkalpoju bankservisu un katru dienu viens un tas pats marshruts, un citi pasuutiijumi tikai 4-5h tad es videeji nobraucu ~100 km, bet visi tie kas ir nopietnie/lielie kurjerdienesti nobrauc 150+.

reekjini ka tajos 150+ km ir iereekjinaati attaalumi tikt uz darbu un peectam veel no darba. Manaa gadiijumaa tie bija 25 Km kopaa no visa apjoma, bet zinu vienu kurjeru kursh liidz savam baazes spotam nobrauc lielaakus KM.

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju uz Jaunā Rīgas teātra izrādi "Smagais Metāls". Man kā jaunietim, kam īsti nav nojausmas, kas notika PSRS laikos ar jauniešiem, šī izrāde ļoti patika, jo sniedza ieskatu šajā tēmā. Tika parādīts arī tas, ka, ja tu savādāk domā, tad tu tiec uzskatīts par garīgi nelīdzsvarotu cilvēku un tava dzīve tiek nolaista podā. Interesanti. Paveicās, jo dabūjām biļetes uz pēdējo izrādi. Kādam varbūt ir kādi ieteikumi uz kuru izrādi vēl ir vērts aiziet pirms sezonas beigām?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar biju uz Jaunā Rīgas teātra izrādi "Smagais Metāls". Man kā jaunietim, kam īsti nav nojausmas, kas notika PSRS laikos ar jauniešiem, šī izrāde ļoti patika, jo sniedza ieskatu šajā tēmā. Tika parādīts arī tas, ka, ja tu savādāk domā, tad tu tiec uzskatīts par garīgi nelīdzsvarotu cilvēku un tava dzīve tiek nolaista podā. Interesanti. Paveicās, jo dabūjām biļetes uz pēdējo izrādi. Kādam varbūt ir kādi ieteikumi uz kuru izrādi vēl ir vērts aiziet pirms sezonas beigām?

Es tev godīgi saku - uz JRT ir vērts iet uz gandrīz jebkuru izrādi, ja vien ir laiks, interese un līdzekļi.

2dien biju uz Grenholma metodi - iesaku, ja ko konkrēti no pēdējām redzētajām.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Troņu spēles ir labs seriāls, ja man patīk:

1) Arrow

2) Step by step

3) Prison Break

4) Gossip girl

un patīk blondas vai kādas citādas seksīgas aktrises?!

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...