Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tikko no darba, laikam jāmeklē būs, kas cits, jo tas tak vairs nav normāli, mugura sāp nenormāli zaban.gif

ēst gribas, bet slinkums ko meklēt, laikam nāksies paciesties līdz rītdienai, t.i. līdz kādiem vieniem, diviem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Shoriit chista kaa tajaa dziesmaa sanaaca:

"Es pieceljos no riita, izkaapju aaraa no gultas,

sagjeerbjos, nomazgaajos. Izeju aaraa no maajas,apeju ap stuuri

nostaajos pieturaa, ar smaidu uz sejas, bet tur vienmeer

atrodas kaads vecais, deelj kura man tas smaids no sejas pazuud?"

Laiks pilniigaa pakaljaa - lietus liist un veeji puush, bet es, ieteerpies plaanaa jacinjaa, gaidu sasodiito 15. trolli! Gaidu minuutes 5, bet tas maita kaa nenaak taa nenaak. Saak jau paraadiities pirmie drebulji - juutu, ka leenaam izmirkstu kaa taada zhurka! Tad nu nodomaaju, ka vareetu pasleepties no lietus un veeja, blakus esoshajaa trollja pieturas stikla buudinjaa, bet TUR - bljaa, tur 2 bomzhi atluuzushi uz solinja, viens otram silda saanus! Fck, smaka taada, ka 5 m radiusaa nav neviena cilveeka, iznjemot mani nez kaapeec... sad.gif Neko, turpinaaju staaveet lietuu un salt veel 5 min., liidz atnaaca 15ais. Nokaartoju gjeelas, paarbraucu maajaas....tagad dzeru siltu teeju un domaaju vai vakaraa nevajadzees aarsteeties ar Jamesonu?! 4.gif

Link to comment
Share on other sites

priecee +20 piektdienaa

lawl, šodien gan saliju, gan sniedziņš tika virsū!

no rīta cēlos, braucu uz Siguldu spēlēt basīti. pa ceļam uzvāriju 1ls zolē (atpakaļceļā papisu 3.5 ls thumbsup.gif ). Siguldā satiku savus darba kolēģus no vasaras job, papļāpājam, zajebis! spēli vinnējām, spēlējām pret Saldu, bet kā sporta skola zaudējām 2-3. gruzons. ap 8ņiem atbraucu, kapāju cs, un gaidu čomu, laidīsim kurīt! smile.gif aaa, muteres nav mājās, būs baļļuks..

Link to comment
Share on other sites

Šodien bija dīvaina diena...

Izdevās piecelties jeu tajos 8:00 kad jāiet uz skolu.

Piesēdos ātri pie PC, ieskrēju atkarīgo portālā draugiem.lv + iemetu aci gign'ā un vēl vienā saitā un skrēju uz skolu...

Fcuk... Nav cīgas... Eju uz veikalu pirkt... Ieeju veikalā prasu LM, Pārdevēja pasāka nē... Es WTF??? Takš vienmēr pārdevāt... Nu šitais veikals vairāk nebūs tāds.... dry.gif

Doh... Okk, dodamies tālāk... mmm... Galvā tikai ciiiigareeeteee.... e. Poh...

Skolā nekas iņčīgs nebija, aizgāju uz pirmo, paārdījos, neaizgāju uz otro, aizgāju uz trešo un nolēmu iet mājās... dry.gif

2/6 Stundām pavadītas skola laugh.gif - Thets me... rolleyes.gif

Mājās es pat neatceros, bet neko īpašu nepadarīju, tikai sakārtoju istabu, jo rītā pēc tusa iespējams nāks pie manīm pāris cilvēki, tā kā es kūlturāls cilvēks sajuties, sakārtoju iztabu... "" - BIIG BULL SHIT! wacko.gif

Wiii, diena pagāja kā vienmēr ( ātri )... So vakarā... Pūlkstens ap 00:00...

Izdomāju paveidot šo to ar photo shop...

1. user posted image

2. user posted image

3. user posted image]

Man patīk visas, bet... skil'a tur maz... smiliez.de_2428.gif ...

Soo, tagad jāiet uzraut cs, un 4u4āt, jo rītā tuss... wii, pa nakti pagalmā pie pacana.

Link to comment
Share on other sites

Vakar nosvinējām vienam čalītim 18. Labs kodiens bija, bet nu laiks ārā - vienkārši pizģec. Pamostos šorīt, izeju ārā, bļa, tāds putenis, ka bikses piedirst gribās. Jā un pālī braukt ar riteni arī ir forši, it īpaši ja sēdeklis ir slapjš un negribās pakaļu likt uz tāda.

Tagad laikam jāpiekārto mans midzenis, kaut kas jāapēd, jānoklausās kaut kāds Tiesto sets no pagājušā gada SW un jāizbauda brīvdienas.

Link to comment
Share on other sites

Tiko atnacu no aras jo nakti nebiju majas , araa nereals veejs vel nedaudz pasniga....

Tad parsalis atnacu majas , uzkodu kautko edamu un tagad domaju iet gulet vaj sedeet pie pc :/ , jo nakti biju tusaa ura.gifgiggle.gif

Link to comment
Share on other sites

No riita biju baseinaa , atnaacu majaas , punkji veljas araa pa degunu taa ka maz neliekas . Besis , iedzeeru koldrexu un driiz jaabrauc uz riigu patuseet , visdriizaak ka ieshu uz Coyote Fly , nekad neesmu bijis tur bet staasta ka tur ir ok.

aa nu jaa , tuuliit kjershos pie 2 labrotorijas darbu pildishanas .

Link to comment
Share on other sites

Nožēlojams laiks ir ārā. Kamēr man jau no paša rīta nets iet ar veseliem 100kbit/s izdomāju uzinstalēt gta 3 un paspēlēt. Sapratu to, ka es nevienu da;lu bez čītiem nevaru paspēlēt. Vēl pa visu šo laiku uztaisīju tīri šitīgu sigu, bet jaunu vaidzēja. Kā arī piemeklēju attiecīgi avataru klāt. Sakačāju vēl bomfunk MC's visus albumus un klausos krutos, vecos gabalus. Stulbais nēģeris nu jau atkal nedēļu iepriekš ir atsācis zvanīties un man jau zb. Pēc pēdējām sms es secināju, ka tas idiots nejēdz rakstīt. Kaut gan 1. sms bija pilnīgi saprotams. Vēl viņam nedalec, ka es viņu kādas 10x esmu atšuvis un ka es nezinu nekādas evas un andresus un vēl tur nezin ko. Bet man vismaz bonusā kaut cik saņi ieskaitās, kamēr viņš 30 sec gaida, kamēr viņam kāds atbildēs. Izklausās ka viņš ir ļoti bēdīgs sad.gif Cik "žēl". Tikko nopirka man 8 Lays čipsu paku un kāds par mani apžēlojās beidzot tur ieliekot kuponu. ĒDu tagad estrella čipsus ar sīpoliem un krējumu+savus bezmiltu cepumus un piedzeru limpu, kas tūlīt beigsies un nesaprotu, kāpēc limpo vietā nav kolas... blink.gif Nočakarējās šodien 2 diski mēģinot tajos ierakstīt filmu 300, bet nez, kas tur viņiem nepatika. Vieta itkā pietika. Praktiski visa diena ir pavadīta pie pc atejot varbūt nost kādu stundu zaban.gif Tāpēc tagad jāiet kaut vai skatīties uz sienu. Zinu, ka gribēju pateikt vēl kko, bet jau aizmirsu.

Novēlu jums labu dienu un labu laiku, cik nu tas ir iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Pa nakti esmu guleejis 1 h tiko ierados majaas, araa laiks vnk dirsaaa... A lidostaa vispaar uz perona var saakt lidinaaties biggrin.gif BLin jau peec 8 h jabuut darbaa sad.gif

Ar ceriibu, kad riit buus normals laiks, un varess dragu apskatiities thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

divreiz shaadu topiku saacis , esmu teicis

seezhu trijaas sienaas ar logu , viens

klausos aazijas skanju taalees , azartaa

maacos basu , miilestiibu

ieguldu deveeseli , sevi nesaprotu

kaadi tavi netikumi un paardziivojumi ?

ar buchaam

Pallma

aha , neesi kautriigs nuugjis Q!

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

pilnigs shits... shodien ceelos 7jos lai paliidzetu mamaaa ar teatra programminjam sanaca iespaidigi par pamatu panjemu shito bildi.. naiss.. laikam jaiet ka vienmer uzpipet un ta jau jakurina uz galvaspilsetu.. lauku gaisu jau paspeeju saelpoties!

post-6-1177223906.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...