Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien iedomājos, ka vajadzētu piknika sezonu atklāt.

Goodij ko saki kopā ar Murgu, un vēl kādu šejienieti kas pa vēju pilsētu dzīvojas uztaisīt gaļ-aliņ-sēdēšanu ?

Es tikai par :DD Martaa jau atklaju galjas sezonu :) Shodien ar kolegjiem POKER vakars garanteets :) Bus jautri :)

Link to comment
Share on other sites

Sakam ~ 21:00 - riiitam.... Permanents shmigas daudzums :DD Cash game 5ls galdaa no galvinjas... sadalam chipus un aiziet...Texas holdems...Gan jau kadus 8-10 rinkjus lidz ritam paspesim izspelet... Uzvaretajs 50procenti,2traa vieta 30procenti 3shaa vieta 20 procenti..Shobriiid esam 4dzeki un 2vas meichas... :)

Link to comment
Share on other sites

Sakam ~ 21:00 - riiitam.... Permanents shmigas daudzums :DD Cash game 5ls galdaa no galvinjas... sadalam chipus un aiziet...Texas holdems...Gan jau kadus 8-10 rinkjus lidz ritam paspesim izspelet... Uzvaretajs 50procenti,2traa vieta 30procenti 3shaa vieta 20 procenti..Shobriiid esam 4dzeki un 2vas meichas... :)

meičas spēlēs, vai pienesīs dzeramos? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Akdievs, Tūbij, Tu gan vari būt nevietā piekasīgs. Ko Tu ar to centies panākt? (:

tu ņaudi par to, ka tev ir iedotas random minkas uz pāris dienām, minku vairs nav, ņaudi, ka gribi citas minkas. nu lūk, aizej uz zvēru patversmi, izvēlies vienu vai desmit, būs ar ko tev ņemties.

problem sloved!

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Mazie minkas ir pie manis, es nevaru izpalīdzēt saimniekiem, jo manējās lielās minkas nepareizi uztver notiekošo un nesaprotas, tāpēc jāmeklē kāds cits palīdzēt gatavais manā vietā. Kāpēc tu izrauj kaut kādu random kontekstu par notiekošo un izsaki kādus secinājumus tā vietā, lai noskaidrotu situāciju first of all? Tas pats, kas ar tabletēm un alco? Aijaijai.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kāds te sakars ar alko un ripām? :D

Vienk. saproti pati, tavi pēdējie posti ir par maziem minkām, kurus tu gribi, ieteicu variantu, lai risinātu it kā tavu problēmu, lol, kuru apskaidroji tikai tagad.

Igor, arī tu droši vari iet nahuj.

Link to comment
Share on other sites

Mani pēdējie posti bija par to, ka es dabūju gribēto, nevis par minkām, ko es gribu. Tā ka ne es te skaidroju problēmsituāciju, neko, nācās paskaidrot spešalī for jū, a to otro reizi (gluži kā ar alco un tabletēm, lūk, kāds sakars) tu izdari kaut kādus secinājumus no neeksistējošas vai klaji iztrūkstošas informācijas. That`s just wrong. Someone`s wrong on the internet!

P.S. Es vispār brīnos par savu pacietību ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Viņš vienkārši tev Eldzī mēģina piesist kanti, bet morāliem invalīdiem tas nesanāk tā kā pierasts cilvēkiem ;) Ar visu ignora funkciju es nespēju neatvērt viņa domubagātos postus, lai izlasītu un pārliecinātos par to, ka kartupelis ir sakarīgāks par viņu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Viņš vienkārši tev Eldzī mēģina piesist kanti, bet morāliem invalīdiem tas nesanāk tā kā pierasts cilvēkiem ;) Ar visu ignora funkciju es nespēju neatvērt viņa domubagātos postus, lai izlasītu un pārliecinātos par to, ka kartupelis ir sakarīgāks par viņu :)

ko tu neteiksi "man sekondārā grupa ir moderu grupa, yoyoyo" puis, lol.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...