Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

palicis guleet 3 stundas YEAH

pateicoties dazhiem dzhekiem kas pierunaaja turpinaat speleet cs

riit buus smaga diena.. wish me luck

vien viens :D zajobs uznacis

forshi

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

šeit viņu ir pārāk daudz, ir tā pieriebies lasīt kaut kādus dumus un bezjēdzīgus iedirsienus katrā topikā, kur vien var no visiem killeriem,novijas, dogijiemtcsnactchiem utt. Tā vietā, lai es pačakarētu sev garastāvokli uz 10 sekundēm un nociestos, lai kaut ko rupju neuzraktītu, es vnk neredzu, ko viņi ir rakstījuši.

Link to comment
Share on other sites

Vakar darza uztaisiju tadu pasedeshanu... Man liekas sarijos k-kadas vecas desas :D jo man palika tik slikti. Pizdu izvemos... Nakti normali pagulet nevareju vnk visu laiku sapnjos radas tas desas un dabonu skriet vemt :D

huh tagad vismaz labak apmeram pirms stundas pamodos. Ahh needishu vairs desu...

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas man patīk novijas`a tajā profilā ir Lindsijas lohanas bilde :khehehe: es parasti ieraugu novijas`u paskatos bildi un tinu tālāk nemaz nelasot postu :)

ā un vēl es tagad sēžu ēdu baltmaizi ar kausēto sieru " Dzintars" ar krabju garšu :mm: un domāju ko darīt... visticamāk iešu paklaiņošu pa ielām līdz futbolām.

Un viss beidzot, cerams Spānija beidzot kļūs par čempioniem.

Link to comment
Share on other sites

Sodien bija tiri interesanta diena.. Nu ko braucam majas no laukiem (bratens pie stures), peksni viens calis prieksa izstumjas ar moci(atalums vel bija diezgan liels), sis vinu uzstumj un kjip uzlec virsu un brauc, vel pie tam vins pastas aiz muguras, uz mums, neko taisamies dzit garam, se peksni calis izdoma griezties apkart, ble pisgets paveicas ka nebraucaam parak atri lidz kadiem ~60(vai 50)km/h paspeja nomest, sis ieksa stiklos, ble parlidoja tikpatka pari visai masinai.. Calim it ka nekas nebija staigaja vel mierigi, vienigi kaja asinjoja, izsaucam atros un so tomer aizveda lidzi jo galvu ari pret stiklu atsita, matus pat bija atstajis loga.. Masina, nja labi ka braucam ar veco vectru, taisit vairs nav jegas, prieksa apdauzita normali + stikls ari smuki saspregajis.. Bet bisk ir kur sitadiem prats, johaidi!! Šoks jau ari mazins bija..

Link to comment
Share on other sites

Ja jus domajat ka esmu "Spameris" tad man kautvai -1000 postus varat uzlikt. Pie vienas vietas.

Sezhu sheit tikai tapec ka te ir patikama tauta, daudz labas lietas var uzinat.

Varbut tomer es ar to "Spamosanu" Biju mazliet aizravies, bet nu kurs nekludas?

Bet nu ne katrs posts man bija beztolka.

Briinums ka pedejos menesos nesmu nevienu warnu noravis, tikai -2 dabujis nost, pateicoties daziem labiem cilvekiem.

Atvainojos gign.lv useriem @ administracijai ka esmu daudz galigi trulus postus licis.

Vispar tagad kautko reeeti te uzrakstisu, lai jau jums butu prieks :)

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...