Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nakts pavadiita k-kada traka murga. Beidzot jutos labi... Pamodos tik agri jo zvanija mamma lai parlieku suni uz citu kjedi.

Vispar tagad vairak negribas pieskarties % pudelei. Tik labi jutos ka bail pat meiginat :D

Link to comment
Share on other sites

Zāāebis, sēžu ar aliņu rokā un lāpos pēc vakardienas. Bija labi. Jāuzpīpē, jāpaņem vēl1 un jāturpina baudīt vasara :)

P.S. Damn, nesanāk neko foršu uzrakstīt.. :/

edit: es pārvēršos par alkoholiķi. nu jau n-tā pudele iet :D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Vakar es biju loti nikna un sasutusi, gribeju ierakstit seit savu sapi, bet biju aizmirsusi foruma paroli, un tagad, kad taa man ir laipni atgadinata, manas dusmas ir pargajusas un vairs negribaas rakstit to garo penteri.

Nu taa, bet principaa rezumee ir tads, ka Elandes (Uz Brivibas ielas Teikaa, taja puse, kur Statoils) apsargi- Rihards un Chaks Noriss (isto vardu diemzel nezinu, bet vinam bija neliela lidziba) ir agresivi, provokativi un alkatigi bezsmadzenu pidari ar pasapliecinasanaas problemam.

Link to comment
Share on other sites

Nee, mani par laimi nee, sava zinaa paveicaas, ka neesmu dzeks, bet vienigais puisis musu kompanijaa tika feini apstradats un vareja but ari trakak, izdevas tos *** atrunat.

Nu un vel bija chernis, negribas vairs atcereties.

Viena varda - pretiigi.

Kadreiz, kad lasiju rakstus netaa, ka cilveki tiek piekauti no apsargu puses utt., likaas, ka pasi vainigi, ka uzprasijaas, bet tagad pati parliecinajos, ka dala apsargu tiesam ir bezsmadzenu radijumi, sabiedribas atliekas.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu apsargs tas nozime ka esmu varens un varu darit ko gribu. Es domaju tadas ir aptuveni vinju domas...

Shodien gaja ljoti traki izsaucam vienam draugam atros palika puikam slikti... Man pasham stress ahh. Negribas pat atcereties diena samera sapista.

Sauliite ari nav nekada ka gribetos aizbraukt uz jurinju pasauljoties bet nekaa. :(

Link to comment
Share on other sites

Jeaahaaa tiko nokartoju skolas eksamenu autene, kas manuprat bija vis pretigakais!!!!!!!!!!!!! :)

Ble brauksana domaju, ka tas suda figuras braukt uz izjutu vai tur luret tajios logu sturos, visu muzu esmu stumies visos sudos tikai uz izjutu, bet hvz iedos kadu svesu masinu ej nu izjuuti..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

:)

Apsveicu! Lai braucas labi!

^_^

Pirmais kurss pabeigts bez parādiem, laba sajūta :)

Apsveicu, uzvedies ari turmak ta! :thumbsup:

:D

Ko tev maate slovakija darija? Alins garsigs? :)

Tiko gaaju uz veikalu atpakal cela, mazliet uzpiileja un parstaja, vispar visu dienu nav lijis. Un tas priece :)

Link to comment
Share on other sites

pspsscc. 2 dienas svinējām drauga dzimšanas dienu, pa šīm divām dienām biju gulējis ~3 h. Tagad pohains pamostos 6.53 no rīta pie drauga, un uzreiz iezvanās telefons. Zvana tēvs, un saka lai pēc 10 minūtēm esmu uz ceļa, jābrauc uz Usmu pēc malkas. Es vienkārši uz dirsas. Aizbraucam un tur tā malka tik daudz, ka ar 1 reizi visu aizvest nevarēja. Kādas 3 h krāmējām malku un pats stulbākais bija tas, ka bijām aizmirsuši paņemt dzeramo. Mokas, mokas, mokas. Tikai pirms 10 minūtēm izkrāvām pēdējo kravu un es esmu beigts. Paldies.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

tāda skāde... tāds kā mentālais stienis, ko te izdaudzināja jaunumos. atnācu, ieraudzīju, parāvu siteni. diskusija "Riebja Krievi!", kur es tā vēlētos izpausties, ir slēgta man, nepaguvušam iemest savu kritiku.

bet ir arī savs labums šodienai, pēc filmas "Wanted" noskatīšanās es sapratu, ka jebkurš tukls miesnieks ir meistarīgs slepkava un nēģeri ar kazbārdiņu "fack the codex". jēga uz filmu iet maza.

ceru, ka vakars ar Smitu man neliks vilties un viņš parādīs savu plašo, varonīgo sirdi.

tomēr aizvien vairāk grauž tas, ka nedrīkstu izpausties sūdzību sadaļā. :(

tch

Link to comment
Share on other sites

IBio riktigi kajas ikskjis sap,pec spradziena dzivokliii un lekshanas pa logu laukaa basam kaajam :( Zils it kaa nav un lauztam nevajadzetu but,bet sap maita tada! :( Laba jaaiziet uz aptieku kakla smeri kadu janoperk,zilums ahuunais vnk!Laikam arii kadu plaksteri janoperk,a to uz ielas padomaas ka pa kaklu bushu no kada dabujis :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...