Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kas tur var patikt? ka mamma sastadijusi savac rozes un jastaiga visu laiku apkart vinjam. Man gan kadi 300 kvadrati te... Bet nu Plakanciema ir vairak tur gan japishas vel ar motorzagji daudz un dikti :D un tad bus tikai zaliite...

Link to comment
Share on other sites

Hah :D man ari bija bet nu beidzot sencis nopirka :) shodien ari nopljavu, aplaistiju. Bet nu jaa tads pisaks pljaut u.t.t briziem gribas dzivot dzivoklii... bet nu no otras puses visu laiku tu esi 4 sienas a ta vismaz izej pagalma iedzer kafiju/teju un uzpipe baigais chills :) gribas lai terase te butu bet nekas ar nojumi ari labi :)

shodien vel pljavejam visu laiku viens ritentinsh krita nost ta nobesijos :D

Link to comment
Share on other sites

OMG :D Brīžiem? Es katru sekundi nē nu protams šeit izej pagalma uzcep šasliku no problem un kā arī suņuks pagalmā paspēlēties ar viņu. Bet nu dzīvoklī labāk jo dzīvoju aiz pilsētas tādeļ tikai radio internets pings cs'a 150 aidāāā ja būtu norm nets nesūdzētos bet nu nets ir svēta lieta.

hah. Kaķis tikko ārā vienu putnu nomedīja viss asinīs :D

Link to comment
Share on other sites

A vajag sekot līdzi notikumiem forumā, ne tikai spamot. kRi, es jūtu, ka man ar būs jāatsvaidzina paraksts.

No rītdienas jāsāk strādāt. 10 Ls dienā un būšu k-kāds slotas operators pie senča :D Darbs uz nedēļu laikam. Un tagad kā par spīti sākās foršs laiciņš.. Damn, pasaule ir ļauna :(

Jāaiziet uz veikalu jānopērk kas ēdams, neatteiktos arī no kāda aliņa. Super Ghetto - zemo cenu līderis ftw.

Pīīs!

Link to comment
Share on other sites

Walter neesmu riskējis ņemt. Laikam vajadzētu paņemt un paprovēt, vismaz bomāriem viņš tīri labi iet iekšā :D Paņēmu Aldara Gaišo. Dzert jau var, bet nu alus tas nav. Tērvetes - lūk tā jau ir manta.

Link to comment
Share on other sites

tikko piecēlos pēc vakardienas pasēdēšanas...Galva kā spainis pats pilnībā nekāds.. vot vaidzēja vakar vel aiziet pakaļ, tā jau bija labi,bet nē.. paņemsim pa vienai.... :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Šodien darbā bija psc. Sākot no 8 līdz 16.30 ar 30 min pusdienu pauzi izjaucu, iztīrīju un saliku atpakaļ spēļu automātus. Izrādas, ka viens tāda sūds maksā 10`000 - 15`000 Ls. Esmu beigts :fsckinsad: Labums tāds, ka nauda ko atrodu automātos ir mana :) Šodien 4 Ls salasīju. Aa un vēl šodien paturēju rokās ļimonu latu ^_^ Tb 100 mikroshēmas ļimona vērtībā.

Tagad kačājās filma un ledusskapī dziest divi Mītavas aliņi. Domāju, ka esmu nopelnījis. Ja rīt labs laiks jālaiž uz vasarnīcu Saulkrastos.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...