Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Iegāju CS. Sapratu, ka tā igra smird. Izgāju ārā no CS.

Pff.

Enivej, rīt no rīta papildinu savu foršu WoW accountu ar spēles laiku uz mēnesi. :) Nevaru bez MMOG nu nekādi. :(

Link to comment
Share on other sites

Tolešu stāstiņi

Ivande pie dikja ateja taada(kurs gan zin ivandi :) )Ble it ka no arpuses buda ka buda, bet kad gaju ieksa ieraudziju tikai tadu palielu bedri(nebija jau pirma reize).. No sakuma domaju tad pie dirsas nekakasu, bet sudzs pats pieteicas iznakt, ble biju parbijies ka kadu cuska neieliena aizvaidzii, tad man ienaca doma ka panem prostu kreslu un izgriez vinam caurumu tur kur sez, un tadu aparatu veda lidzi noliek pa virsu tai bedrei un vismaz sajuta biskit labaka(pat kaut vai prosta lauka), vismaz kaut kur sedi + protams so ideju neiznaca realizet un tupeju ka tads nigga uz poda kur nav pods

++ Ak ja atceros toleti kura iejot vis izskatijas cikinieka, bet kad saku dirst tas lielais kaku rumbulis kad lidoja poda ble tad kaut kada pelkje tur vai kas es pis apslakstiju manu vaigus(lejejos) sajuta bija tiri pretiga nezinaju kur likties un ko darit izskreju lauuka ar pliku dirsu pa kuldigas centru(nu labi nee) vcienkarsi nomazgaaju.. Vispar nav kads forums latvija "Celjojumu dirsanas stasti" Kas tik nav gadiijies un japiedziivo :)

psc labu apetiti!

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Pff.

Enivej, rīt no rīta papildinu savu foršu WoW accountu ar spēles laiku uz mēnesi. :) Nevaru bez MMOG nu nekādi. :(

Piedot bet tu tak nespeleji wowu ^^,

par teemu : graindoju honoru helmam. Visdriizaak visu dienu.

Edited by Ki6ka
Link to comment
Share on other sites

Pabeidzu skatīties seriālu Friends. Pēdējā sērija.... Ak.... Man pat asara nobira. Nevar vārdos aprakstīt šo seriālu. Pieļāvu lielu kļūdu noskatīdamies šo seriālu pa 2 mēnešiem. Nebiju domājis, ka jebkad būs tik grūti atvadīties no seriāla. Tāds tukšums tagad iekšā. Nezinu ko lai tagad dara. Esmu aizkustināts. :crying:

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Pareizi, nespēlēju gan, bet būs vien jāpaņem uz mēnesi. :) Līdz septembrim jāpaspēlē.

Lai nu kā ar to World of Warcraft, šodien biju līdz Arēnai aizgājis paskatīties kā mīļā māsa dejo dziesmu svētku ietvaros. :)

Tas pasākums vienkārši smird. Vismaz priekš manīm smirdēja.

Man bija ieliktas austiņas, tipa in-ear ar to gumijiņu, lai apkārtējie trokšņi netraucē un tad bija normāli, līdzko izņem - ZOMG WTF ? !?!?@!#!@#? Tik nenormāli skaļa mūzika un tā spiež ausīs, fuj.

Otrs - blakus sēdēja kaut kāda 140 gadus veca vecena, kas katrai dziesmai sita līdzi plaukstas. :lol: Reāli skaņa netraucēja, bet biški pa nerviem sita tas.

Trešais - čalis, kas sēdēja priekšā nenormāli vončīja pēc sviedriem. :pizdiblee:

Ceturtais - pimpji atņēma manas Pepsi bundžiņas pie ieejas, galīgi biju piemirsis, ka nevar nest. Pēctam vēl nneļāva ar iekšā pirktiem dzeramajiem iet zālē, bet iešmaucu tik un tā. :)

Piektais - vienā dancī, kur bija visu paaudžu dejotāji es vienkārši norēcu dirsu. ( burtiski ) Tik smieklīgi, viens tāds foršs resnis ( 13-15 gadi ) mēģināja dejot pašā vidū. XD2 Rokas lēnas, kājas pacelt nevar, griežas neveikli, nenormāli smieklīgi karoče. Protams, ka ir jau forši, ka puika cenšās un to dara, jo viņam tas, tikai iespējams, patīk, bet tas skatu nepadara mazāk smieklīgu. :)

Rīt, parīt, aizparīt līst lietus, kas nozīmē, ka uz jūru aizbraukt nevar, bļeģ. Kaut kas jāsadomā..

Link to comment
Share on other sites

Tev tur rajoniņš tā neko vispār. :lol:

Atceros, ka tepat uz Čaka ielas vienreiz dzirdu, ka vecene kviec ārā ( kaut kur 1.-2. naktī bija ), atveru logu, redzu vecene bez biksēm jau guļ un čalis iet prom ar šīs somiņu. Brauc garām kaut kāds auģuks ( Audi ) un džeku brutāli notriec, izkāpj divi purni un ceļa vidū sāk spārdīt šo ( patīk, abās joslās tupis, visi skatās kā spārda čalīti. :lol: ) Izkāpj vēl viens pipars ( no citas mašīnas ), pienāk, iepiš diezgan normāli pa nierēm un nomierina tos divus. Aiziet atdod vecenei somiņu un izsauc menteni. :)

Link to comment
Share on other sites

Šodiem bija diezgan interesanti skatīties kā viens čalis ar aizlietu seju kādas 10 minūtes mēģina piecelties. :) Vienu reizi viņam sanāca nostāties uz kājām, bet nu tas bija uz kādām 2 sekundēm un pēc tam sekoja kritiens uz datora. :)

Rīt jāiet uz darbu, kas konkrēti sūkā, bet nu naudiņu jau vajag, tā kā nekas cits man neatliek. -_-

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Laikam atkal vakar aizlēju seju. Atvainojos, ja biju gignā un naktī dziedāju, un man ir pamatotas aizdomas, ka biju. Bet nu pozitīvā puse, ka nakts vidū vismaz pielasīju pilnu serveri. Galva gan tāda nekāda, vismaz pagaidām. Laikam jāmet nost. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Kad zalji atbrauktu viss jau butu norimis vai ari vispar neatbrauktu. Ir saukts vairakas reizes saistiiba ar dzerajiem aiz zoga kas viens otru sit nost menti vnk brauc un pabrauc garam pat neapstajas. Taka kada jega saukt?

Link to comment
Share on other sites

likās, ka visas tās runas par GIGN Zelta Fondu bija tukša muldēšana, bet, ak vai, uzgāju beidzot sudraba vērto topiku! esmu starojošs kā saulīte, būs lasāmviela visam mēnesim. ak vai, ak vai!

iesāku ar chordg [genz] un, viņa pirmo postu lasot un fonā System Of A Down - Lost In Hollywood gabalam skanot, man pat sariesās asariņa.

kjaa!~

kaut kas šim līdzīgs nevar eksistēt nekur citur, kā tikai šeit. paldies.

Link to comment
Share on other sites

Jebal sodien noliku talsos teoretisko valsts eksamenu bez kludam(it ka kruti ne ?) Un ari bija vietas lai pieteiktos ari uz brauksanas eksi, zb braucu jau tulit bus beigas kjip jau braucam uz laukuma, bija sakrajusies 3 punkti par sikumiem un se tev pie viena krustojuma pilnigi neieveroju vienu pidaru ar kjeru(prosta vins staveja celja mala) zb un nogriezoties sim neiedevu celju zb un pis dirsa 10 punkti un pazudi majas blagj,... Jebal sis intstruktors ari tads kjems bija ak dies vis redz ka brauc labi, bet nu eee.. Viens man pazistam vispar pie sarkana izdeva prieksa, bet vins piemiedza acis un nolika.. ZB!!!! Nu nekas so 4dien atkal brauksana un visn teica ka figuras nebus velreiz jabrauc, ka par laimi, tiesi tas braucot man bija stress...

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...