Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lavrx, Tu man zvanīsi beidzot par tiem itāļiem, vai nē? :D Kaut gan, rīt vari nezvanīt, būšu aizņemts :D

Man tāda zapara, ka es vispār gaismu neredzu :(

Es centīšos uz nākamo nedēļu, tā lai pirms svētkiem var sagruzīt tos makaroņikus :D

Link to comment
Share on other sites

šodien priekš darba iegādājos SONY MDR-RF810RK austiņas, pa lielam vienīgais mīnus kā jau FM vilnis tad fona troksnis kad pilnīgs klusums. Mūziku klausoties pa pirmo ;)

man tev jautājums.

Tu iesaki pirkt austiņās steelseries siberia v2?

Link to comment
Share on other sites

Tu iesaki pirkt austiņās steelseries siberia v2?

tas austinjas ir tiesham ljoti labas, vari ari citur neta palasit atsauksmes, bet cena gan salita, bet nu ja tu gribi sev pirkt ''gaming devaisus'' tad perc, ari tapat vinjas ir labas, bet reali ja tev vajag tikai muzikai vari panjemt def philips ausis pa ~15/20ls un kalpos ilgi un skanjas kvalitate ir ok

Link to comment
Share on other sites

man tev jautājums.

Tu iesaki pirkt austiņās steelseries siberia v2?

Vienīgais mani pamanītais mīnuss - baigi nepatīkama skaņa rodas kad tu mēģini viņas pabīdīt pareizāk uz ausīm, apdares dēļ. Tāda skaņa kā par tāfeli ar nagiem :D

Link to comment
Share on other sites

vakar pasūtīju austiņas 1a.lv. atķeksēju, ka saņemšu preci viņu birojā. pēc nepilnām 2 stundām man piezvana un saka, ka austiņām pakaļ (diben) varēšu doties šodien pēc 2iem. bija doma braukt mājās uz laukiem, bet labprāt palikšu vēl vienu dienu rīgā un forši klausīšos mūziku.

tātad, šodiena, pulkstens 12, pamostos no vakardienas balles, smirdu kā goodmens, bet neko darīt. lēnītēm sataisos, pulkstens jau pus2, dodos uz pārdaugavu. nokļūstu līdz viņu birojam, paņemu nummuriņu 227, uz tablo rādās 180. psc ble būtu zinājis, ka tādas rindas, būtu atķeksējis, lai uz paku bodi man aizved. lai nu kā, sēžu uz gaidu.

paiet stunda, pienāk mana kārta. pieeju pie pieklājīgās darbinieces un izstāstu, kāpēc es šeit esmu ieradies. viņa man pasaka, ka būs nedaudz jāuzgaida, jo pavadzīmes nav ierakstītas datorā vai dajebko tas nozīmē. gaidu. blakus man krievs sev normālu datoru nopircis. pēkšņi, sāk skanēt signalizācija "uzmanību, ēkā ir notikusi ekstrēma situācija. lūdzu mierīgi atstājiet telpas un dodieties uz izeju" wiiiuuuiiiuuuiiiuuuiiuuuu. un ble, es jau biju tik tuvu pie austiņām.

mūs izdzen ārā. apsargs saka, ka kāds esot nejauši piespiedis trauksmes pogu. viss esot kārtībā. dodos atpakaļ iekšā, man zvana 1a. "labdien, situācija tāda, ka austiņas mums vēl nav atvestas. ļoti atvainojamies, bet ir divi varianti. pirmais, jūs variet atnākt rīt, kad austiņas būs atvestas. otrais variants, mēs jums viņas otrdien varam piegādāt uz mājām". noliku klausuli.

ejot uz pieturu, zvanīju draudzenei un stāstīju kā man neiet. sāku dusmoties, bļaustījos, nepamanīju, ka mans trolejbuss piebrauc pie pieturas un aizbrauc. būtu skrējis, būtu paspējis. tā nu ble man atkal 15 minūtes jāgaida līdz nākamajam. sēdēju pieturā un dusmojos uz visu pasauli.

un kā tev iet?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...