Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Wtf, paypalā karti aktivizē pusautomātiski, paypals norauj 1rubli un nosūta kaut kādu tur kodu, kurš jāaktivizē PP, kopš kura laika citam jāsūta kkas uz Paypal konta?

P.s. Arī, ja ir aktivizēta karte, nafig tev kkas jaskaita uz paypala, ja citur norēķinoties ar PP tāpat norauj naudu no kartes, kaut PP tev ir pa nullēm?

Link to comment
Share on other sites

nezinu kopš kuriem. jā, rubli noņēma, bet es nevaru veikt Add Funds. saka, ka ir jāveic kāds maksājums vai jāaizskaita kādam čungurs.

man paypalā stāv 1.50eur norautie rubļi par kartes identify un nevaru pielikt neko klāt.

p.s tad kāda jēga vispār no paypala? es paypalu gribu izmantot bez maz vai kā krājkasi. kuru ikdienā uz ielas vai sazin kur es nevaru tā ņemt un iztērēt.

Edited by emys
Link to comment
Share on other sites

Jā, jā! Visu esmu izdarījis.

Bet ja rekur saka, ka nestrādā Add Funds, tad kā to naudu uz paypalu var dabūt virsū? Reali ja kāds tev viņu tikai atsūta?

yup. Bet ja kaut ko pērc - tad no kartes automātiski ņem nost.

Link to comment
Share on other sites

nafig obligata ir kiimija vai fizika? taa vietaa, lai beidzot saktu pielietot skolas pareizu praksi - ar novirzieniem, bez taa, ka maacies visu un beigas esi nekas, vini visu vel ievelk dzilaka bedree :D nu nebus mums vairak kjimikju un fizikju del taa, ka ir eksamens, bus tikai lielaka chakareshanas.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, daļēji nepiekrītu. 90% no vidusskolas beidzējiem ir "humanitārie hļupiki". Domāju, šāds spēriens pa dirsu nāks tikai pa labu. Gāju vidusskolā 'eksaktajā' klasē un no visa bara, ķ/f/b kārtoja kādi 3-4 cilvēki.Tas arī nav normāli.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu vēlreiz vidusskolā gājis, bet ja joprojām ar tādu riebumu grūž teoriju iekšā kā agrāk, tad arī tas nav normāli, jo fiziska izpratne par lietām veidojas tikai tiem, kam tas viss reāli patīk un kuri paši mājās mēģina līdz, pašmācības ceļā. Jebkurā gadījumā, fizika+praktiskie darbi daudz labāk raisa loģisko domāšanu nekā logaritmi un hujdiferencētie vienādojumi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, daļēji nepiekrītu. 90% no vidusskolas beidzējiem ir "humanitārie hļupiki". Domāju, šāds spēriens pa dirsu nāks tikai pa labu. Gāju vidusskolā 'eksaktajā' klasē un no visa bara, ķ/f/b kārtoja kādi 3-4 cilvēki.Tas arī nav normāli.

Te Tev taisniiba, bet uzspiesana nav situacijas risinajums,

Izspiedis savu 4 un viss, jeega ta kur!?

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka vaina ir domāšanā. Protams, izšļūkt uz 4 var jebkurš, kas reaģē uz gaismu, bet reāli izsisties no masas gan ''nau verc". Krutāk taču ir padriftot ar izpuvušu žurku pa skolas stojanku, nekā pamācīties un kļūt par kaut ko dzīvē, netiek taču prasīta augstākā matemātika. Žēl, ka tāda apziņa sāk rasties ap kādiem gadiem 25.

Tak entās štukas tiek grūztas iekšā tieši dabaszinātnēs, visādi multimediju projektori, modeļi, skolotāju papildus apmācība etc., tāpēc varu apgalvot, ka problēma ir tieši galvās. Vajag no pamatskolas ko tādu jau sākt, lai uz vidusskolu ejot būtu jau nedaudz tāds funktieris paurī iedzīts.

vsjo, eju par izgl. ministru. gl&hf

edit. Kam nav galvā, tam būs kājās.

Edited by enjoi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...