Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pist smadzenes pa 7 euro? :D lol

Kurš privātskolotājs vispār tik maz prasa stundā, ņemot vērā, ka te ar stundu būs par īsu :D

Var jau būt, ka kāds tiešām to dara, kuram tas ir kā ābeci lasīt - http://www.ss.lv/msg...tion/kdnme.html

Uzdevumu nav daudz parasti, 2-3. spečukiem nedomāju, ka ilgāk par 45min aizņem.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, bet cik saprotu, tad jau tev ir vajadzīgs iemācīties, nevis tikai, lai izpilda kaut kādus piemērus, kas nav viens un tas pats :D

nē, man vajag tikai lai izpilda. mācīties negribu. stulbi skan, bet tā ir. haha

traktorist- viss ir zem Matemātiskās statistikas, bet tā sīkāk ir jāskatās darbos.

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs variet paspēlēt šitās COD un tāda tipa spēles ar kontrolieri? Sen neesmu spēlējis konsoļveidīgos, bet atceros, ka agrāk smagi riebās kaut tas pats resident evil, dēļ tā, ka kustēties ar kontrolieri bija baigi stulbi... Tagad tā visa spēles mehānika ir baigi augusi un šaujamie gabali ar pulti ir baigi spēlējamie?

Link to comment
Share on other sites

teiksim tā par to ps4. es ilgi apdomāju vai pirkt konsoli. kad izdomāju ka jāpērk - sāku domāt kad tieši. tā sanāca, ka atradās piķis un nolēmu uzreiz paķert lai neiztērēt uz visādiem nevajadzīgiem sūdiem. pirkt konsoli vajag, bet es ieteiktu pagaidīt līdz vasarai, kad būs daudz maz vairāk spēļu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par xboxu lasiiju kad tur arii hrenja kautkaada kad citaas valstiis var neiet pilnas funkcijas lai arii ko tas noziimetu. gribeetos uzzinat cik daudz ps4 ir "labaks" par 3 varbut tiesham jaaperk 3 nevis 4 ja tur daudzmaz nekas neatpaliek.

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...