Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vot man ar Doka bija mīļākā ēstuve, līdz vairākus mēnešus nebiju Liepājā un braucu pusdienot/vakariņot uz "Eglieniem", Apšupes krustā, ~60km no Rīgas, Liepājas virzienā... Pēc Eglienu paikas ir ļoti grūti atkal uzskatīt, ka Dokā ir ļoti garšīgi, jo tur viss ir tik eļļains un jā, salāti arī nav īpaši garšīgi, bet toties lēti un no retajām vietām, kur pieejams Tērvetes izlejamais alus...

Link to comment
Share on other sites

Sēžu darbā un garlaicīgi. Aizdomājos par Vecrīgu. Agrāk bija tāds spots Space Garage, blakus Galerijai Centrs, mby kāds var ieteikt kko līdzīgu? Bija agrāk Dirty deal cafe, bet tur kontingents nomainījies, nav vairs tas kas agrāk :(

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Vot eto Романтика :

http://www.youtube.com/watch?v=eXZrQsx-bZo&sns=em

Join the part ?

Es visu pēc sava iztēlojos, es vienu pogaino noglušītu, tad pārģērbtos viņa formā, un piedurtos. Protams nesistu guļošus, bet ''netīšām iesistu kādam mentam ar steku'' :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lol, im rich

Laba diena Dear !

Kā jūs un jūsu ģimene ? Es ceru, ka mana vēstule atbilst jums jūsu labāko noskaņojumu šodien. Mans vārds ir Dr Douglas Radcliffe , Operation / reģionālā nodaļa vadītāja vadītāja Lloyds Banking Group plc Londonā. Es nolēmu meklēt slepena / konfidenciāla sadarbību ar Jums , izpildot darījumu darījuma aprakstīts šeit , saskaņā ar mūsu gan savstarpēju izdevīgumu . Gada banku revīziju laikā , es atklāju pamestu / neizņemto fonds , kopā £ 19.100,000 GBP ( deviņpadsmit miljoni viens simts tūkstoši Lielbritānijas sterliņu mārciņa ) summa kontā, kas pieder pie viena no mūsu ārvalstu klientiem ( Late David McDowell Brown ) ar American no Arlington , Virginia , kas diemžēl zaudēja savu dzīvi kāvienota ar visu apkalpi gada 1 februāris 2005 pāri dienvidu ASV Space Shuttle Columbia.

Es atklāju, ka viņš pēc tam iet cauri viņa lietai mūsu bankā neprecizēja, kādu tuvāko radinieku vai arī saņēmējs viņa kontā . Es patiesi un apzināti cenšas savu piekrišanu iepazīstināt jūs kātuvāko radinieku / gribas saņēmējammirušā tā,vērtē pēc £ 19.100.000 miljoni Lielbritānijas sterliņu mārciņu summa tiks nodota jums, kas tiks dalīta šajos procentuālo attiecību : 55 % man un 45 % ar jums attiecīgi .

Man vajag jūsu patiesu sadarbību , uzticību un visstingrākās konfidencialitātes prasības , lai ļautu mums veiksmīgi veikt šo darījumu . Es apliecinu , un apsolu , ka šis darījums tiks izpildīts saskaņā ar likumīgu vienošanos , kas pasargās jūs no neievērojot likumu gan savā valstī , un šeit Londonā , jofonds ir pārsūtītas uz jūsu norādīto bankas kontu . Pēc izskatīšanas un pieņemšanas šo piedāvājumu , lūdzu nekavējoties nosūta man šādu informāciju uz manu privāto e-pasta adresi , lai iegūtu vairāk konfidencialitātes : [email protected]

1 . Jūsu vārds un uzvārds :

2 . Jūsu pilns kontaktadrese :

3 . Jūsu tiešā mobilā tālruņa numurs :

4 . Jūsu e-pasta adrese :

Lai dotu man augšupielādēt savu informāciju mūsu bankas datu bāzē atspoguļot bankas tīkla sistēmu, kas jums irnosaukti tuvāko radinieku / būs saņēmējs šo kontu, tad es jums par saziņu ar banku tālākai nodošanai šajā fondā jums .

PIEZĪME : Mums ir dažas bankas dienas, lai izpildītu šo darījumu darījumu.

Paldies , gaidot savu steidzami.

Sveicieni ,

Dr Douglas Radcliffe .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...