Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kad būsi īstens pašvaldībnieks, tad varēsi nodot sveicieni pāris Purvciema un Pļavnieku prominentām personām. Normāli čaļi, agrāk tirgoja šaibas, tagad strādā kā pašvaldībnieki.

Anonimitāte datiem....hehehe. Saņemies.

:D K uspexu

Edited by CRAFTLV
Link to comment
Share on other sites

Kāds iepērkas tajā Cash n carry orange bāzē? Interesē turienes piedāvājums un cenas, vai tiešām ir tik lēti... Biju ieskrējis šonedēļ, bet tā kā nav klienta karte, nekur tālu netiku... Iekšā izskatījās sūdīgāk kā supernetto, taču pēc mašīnām stāvlaukumā likās, ka esmu piebraucis Sky...

Īpašnieks ir viens, tāpēc var teikt, ka esi piebraucis pie Sky. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds iepērkas tajā Cash n carry orange bāzē? Interesē turienes piedāvājums un cenas, vai tiešām ir tik lēti... Biju ieskrējis šonedēļ, bet tā kā nav klienta karte, nekur tālu netiku... Iekšā izskatījās sūdīgāk kā supernetto, taču pēc mašīnām stāvlaukumā likās, ka esmu piebraucis Sky...

Pašam gan nav sanācis iepirkties, bet cik nopratu tur uzvsars vairāk likts uz precēm kas paredzētas rietumeiropas tirgum, piemēram Vācijai. Tapēc kvalitāte varētu nedaudz labāka, ka def veikalos kur 80% preces ir no Polijas un Trucijas :) .

Par cenām es domāju, ka nekāds ūber ieguvums nebūs jo SKY (lasīt ORANGE) pats par sevi nav lētā gala veikals.

Man pašam ļoti patīk PROMO CASH&CARRY. Šmiga tur ir viss lētākā kādu esmu redzējis, vismaz no tās ko es lietoju. Kā arī tur ir praktiski viss. Tur jābrauc pirkties kādām divām nedēļām tad ir izdevīgi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tur tak tikai juridiskās personas var nokārtot to karti, ne tā?

Kas ir lētāk, neesmu kapeikpisējs, tamdēļ maznozīmīgs skidons nav pa ceļam...

es nezinu, es biju rudenii, varbut, kas mainijies, bet tur nekada karte nav jakarto, var uzprasit pie administratores un ejot ara vienkarsi atdod atpakal.

Link to comment
Share on other sites

es nezinu, es neuztors 2, 3dienas dzerot barchikos :D kadreiz pulkvedis stradaja katru dienu, ja nemaldos, ta vel ir salidzinosi normala vieta. Kriminala vieta, bet leeta ir ljeningrada, bet hvz kaa strada

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Tā ir profila bilde - avatars, bet es runāju par signature. Signature ir paraksts, kas ir tieši zem tava posta. Principā signature nevar ielikt neko sakarīgu, jo maksimālais izmērs ir 400x100, kaut dabūju tieši identisku parakstu, tas tāpat nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...