Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

es jau teicu, ka nosacīti. negribēju līdz galam. :D

bet uzsēdināt meiču, kura ir pilnībā aprijusies nav māksla

kas tad tavā izpratnē ir līdz galam? ķipa divas reizes ieliki un pateici ai zajebal? :D kaut kas man neiet kopā tevis teiktajā :s

Link to comment
Share on other sites

Negribēju līdz galam asociējās ar: "Viņa paspaidīja man caur biksēm, es teicu, ka tas ir pārāk sasteigti un viņa aizgāja, es paliku ar paceltu karogu un sasulojušos pleķi biksēs", karoč GAYYYY :D

Bet nu par aprijušām es piekrītu, ja ir redzams, ka meitēns vairs nedomā līdz ko dara, grib darīt, tad ir ļoti ļauni izvarot baļķi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu atguvis sievu atpakaļ :) 2vas nedēļas bija pietiekami laika ,lai atpūstos un nāktu pie prāta :) Congratzzzz :DD

Es nekad neesmu sapratis kā var šitā izšķirties uz divām nedēļām, tad atkal saiet kopā. Tevi neuztrauc tas, ko viņa darīja divas nedēļas, kāmēr bija brīva? :o

Link to comment
Share on other sites

Es nekad neesmu sapratis kā var šitā izšķirties uz divām nedēļām, tad atkal saiet kopā. Tevi neuztrauc tas, ko viņa darīja divas nedēļas, kāmēr bija brīva? :o

Es laikam zinu ko Emys spaidija positivusa laika....

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Es nekad neesmu sapratis kā var šitā izšķirties uz divām nedēļām, tad atkal saiet kopā. Tevi neuztrauc tas, ko viņa darīja divas nedēļas, kāmēr bija brīva? :o

Nu tici man esmu drošs, ka pa tām 2vām nedēļām neko aizliegtu vai man kaitīgu toč nav darījusi...Aizgaja , jau tikai tapēc ka es sūdus regulāri taisu...Ja nebūtu atstāts 2vas ned/. 1ns diezvai vai kadreiz saprastu kāds cūka es īstenībā mēdzu būt...Tā kā tas nācas par labu abiem, lai gana pēdējā nedēļā es jau biju iedzīvojies savā vientuļajā dzīvē :P

P.s. B0ring sēd biksēs :D Nekaitini :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nebaidies goodij anyway pat ja nolaida pa kreizi piedot var. 1 reize + tava uzvediba = piedosana :)

Sievietei vienu fikso atrast ir daudz reiz vieglak neka virietim.

Es saprotu, ka tu esi ģimenes cilvēks n'shit, bet man liekās tu smagi auzās brauc...

Link to comment
Share on other sites

Kas pie velna ir supervaizers? :D

Ļoti mazs načaļniks, kuru visi augstākie načaļniki drāž pakaļā, ja low-end čaļi kaut ko salaiž dēlī.

EDĪTE

Kādam ir kāds paziņa kas nodarbojas ar auto tirdzniecību? Interesē V70 līdz 7k.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ļoti mazs načaļniks, kuru visi augstākie načaļniki drāž pakaļā, ja low-end čaļi kaut ko salaiž dēlī.

EDĪTE

Kādam ir kāds paziņa kas nodarbojas ar auto tirdzniecību? Interesē V70 līdz 7k.

Man ir daži paziņas. Mēs tieši tiko vedējam meklējam V70 - neko prātīgu no V70 neatradām un uz Vāciju neviens neparakstijās braukti.

Arī līdz 7k sanāk tikai vecā bundža - tipa šāda http://www.ss.lv/msg.../v70/aamgp.html

Jauno labā stāvoklī ar +- normālu nobraukumu un komplektāciju švaki vai izraksi par 7k - es domāju šādu bundžu http://www.ss.lv/msg.../v70/okjlk.html

Es ieteiku skatīties ko citu - daudzas citas ķeras par šādu $$ var dabūt ar labu komplektāciju un arī neizskatīsies pēc vecā tēva siena šķūņa.

p.s. - man ir viens klients kas nodarbojās tikai ar Volvo tirdzniecību. Ja vajag varu iedoti kontaktus.

Link to comment
Share on other sites

Man ir daži paziņas. Mēs tieši tiko vedējam meklējam V70 - neko prātīgu no V70 neatradām un uz Vāciju neviens neparakstijās braukti.

Arī līdz 7k sanāk tikai vecā bundža - tipa šāda http://www.ss.lv/msg.../v70/aamgp.html

Jauno labā stāvoklī ar +- normālu nobraukumu un komplektāciju švaki vai izraksi par 7k - es domāju šādu bundžu http://www.ss.lv/msg.../v70/okjlk.html

Es ieteiku skatīties ko citu - daudzas citas ķeras par šādu $$ var dabūt ar labu komplektāciju un arī neizskatīsies pēc vecā tēva siena šķūņa.

p.s. - man ir viens klients kas nodarbojās tikai ar Volvo tirdzniecību. Ja vajag varu iedoti kontaktus.

Arii veco gribu. 3rd generation man nepatiik kaarbas/motora zinjaa. Patik tie vecie common rail dvizhoki.

Numuru vari privati. Paldies jau ieprieksh.

Un par citiem runajot - passats pliks, RWD negribu jo sieva driz tiesibas nokartos, bail ka nenovaldis. Njemt opeli\aziatus ari nav prata lieta.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...