Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man ir jautājums, vai ir izdomāta tāda android aplikācija kas uzķer auto radio signālu?

Ir šitie apdateri ar USB kuriem var uzlikt staciju, un ķer ja nemaldos 10 metru radiusā! Un tad visiem skan kas tev. Bet vai ir tāda programma ar ko var izdariit tā pat?

Bilde

http://image.dhgate.com/albu_367164940_00-1.0x0/lcd-screen-car-mp3-player-usb-sd-mmc-slot.jpg

Link to comment
Share on other sites

kāda jēga no 10 metriem ja policijas radars fiksē tavu ātrumu no 150 un jaunie radari, kas būs stacionārie ķers pa 300?

^ lol, ouzijs fm modulatoru domā. Un nē, softiski (ar aplikāciju) to nevar izdarīt. Ja nemaldos N8 noška nāca ar fm transmiteru. Laba štelle, ja negribās paneli izvarot.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, tātad man vajag bildīti, ja nemaldos 3x4 izmēros viņas nāk stokā, tākā Rīgā esmu galīgi zaļš gurķis kur viss ērtāk varētu tādu uzstaisīt, lielveikalos vēl var sastapt foto kabīnītes? mybe kkur citur? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Zini kur ir riktīgi lēti un ātri? Pie tallinas ielas sarkanās baznīcas ir kantoris pretī 9 autobusa pieturai, ja nemaldos pa 3ls uztaisīju kad vēl lati bija un max 5min bija jāgaida

vēl ir variants uz brīvības ielas, kur cēsu iela tur ir salons vecs tāds onka strādā un pa 5euro ir gatavasa tikai kādas 10min jāgaida, jo ar ps apstrādā bildi :D

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka nezinot joslas tur var tādos neceļos iebraukt, ka vemt gribas...

Vislabāk man patīk vietas, kur normāli braucot pa labo joslu parādās zīme, ka no attiecīgās joslas drīkst nogriezties tikai pa labi... Nu nahujam, ja tā nav papildjosla....

Vietām vajag strauji nomainīt joslu, bet tā kā centrā gandrīz nonstop ir blīva satiksme, tad to izdarīt ir diezgan pagrūti, ja tā kā pimpim negribas raut citam sānos, lai palaiž...

Vēl jautri ir krustojumi ar kādiem 5+ atzariem, braucot pēc navigācijas saka, nogriezieties pa labi... a tur bļa 3 vietas uz kurām nogriezties, tad nu ej zīlē, kurā jātrāpa... vienreiz jau iešāvu pirmajā, izrādās, ka vajadzēja otrajā... dusmas uz sevi, uz navigāciju un izpisto laiku...

Link to comment
Share on other sites

Centrā ir vieglāk ar auto pārvietoties kā kaut kādos mistiskos mikrorajonos. Pats, pats (Dzirnavu, Čaka etc) centrs vispār iizii piizi - 90 grādu krustojumi ar luksaforiem - kas var būt vieglāks par to. Nightmare kur tu tur biji iepēries - HZ :D

Link to comment
Share on other sites

Nē nu nav jau tik traki, ar katru reizi jau liekās nedaudz vienkāršāk, taču besī tāpat... Līdz Spicei aizbraukt varu veiglu garu, bet ja tālāk jākratās iekšā pāri tiltiem, tad jau sāk iet bļadnahuj pa gaisu ar visiem krustojumiem un pidariem, kas uz ceļa... Lai gan viņu acīs es droši, ka arī izskatos pēc pidara, jo nezinu vietējo paražas braukšanas ziņā... Man reāli nepatīkt bāzties iekšā pilnajās joslās un čakarēt citiem satiksmi, jo man nepatīk, ja man čakarē satiksmi... Lielākajai daļai jau tas ir pierasta lieta un daudzi to apzinās, palaiž un tā, taču nesmuki...

Manās acīs Jelgava un Rīga ir pretīgākās pilsētas, pa kurām man nepatīk braukt iekš LV.

Jelgava jau galvenokārt ar to, ka tur nonstop kaut ko remontē, un apvedceļi reizēm ir tādi, ka var apmaldīties pat vietējais :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nea, uz Krieviju negribas braukt, nav bijusi interese :D Bet varbūt šogad aizlaidīšu uz vasaras beigām, apskatīties kā vietējie dzīvo :D

Varbūt kādam ir zināma forša atpūtas vieta Latgalē? Nu kāda forša mājiņa pie upes/ezera ar copes/vēžu iespējām or smtn?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...