Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

šitai bundžai visos review vēlamais ir trijnieks :)

a ko ne Q? nav pat sline? pēc ārpuses nepateiksi, bet kurš gads (šitie amplitūdā no 2004-2008, pēctam aizgāja FL)?

Ar varu pastaipīt! :D

Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI Quattro S-Line 2k8

post-22531-0-15824600-1407819956_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man vel pre-facelifts 2006. 2.7\30 ir +- vienadi. Sho dabuju vienk pa labu ciparu, dieganostikaa izgaja cauri perfekti, jo njemts no sava cilveka. Quattro neredzu jegu, es ar savu veco meeslu vareju visur izbrauk, ar jaunu jau nu tochna tikshu cauri :D

Link to comment
Share on other sites

It īpaši šitādi krāsainie patīk vīriem/sievām spilgti zaļajās vestēs ar VP simboliku :D

Iz dzīves pāris mēneši atpakaļ, čoms atsūta korvetes bildi whatsappā, es prasu, uz cik ta lidoja, - šamais, - normāli brauca, vnk gribējās apskatīties tuvāk :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

It īpaši šitādi krāsainie patīk vīriem/sievām spilgti zaļajās vestēs ar VP simboliku :D

Iz dzīves pāris mēneši atpakaļ, čoms atsūta korvetes bildi whatsappā, es prasu, uz cik ta lidoja, - šamais, - normāli brauca, vnk gribējās apskatīties tuvāk :D

Sarkans A6 diezvai būs tas aparāts kuru gribēsies apskatīt tuvāk . :)

Link to comment
Share on other sites

Nu GIGNā un visā LV točna viņš ir Nr.1 knaiferis :) Atceros, ka viņam ar nazi bija vairāk killi, nekā man ar gloku un pīli kopā :D

Bet stāsts jau vairāk ir par to atmosfēru, kas bija tos gadus atpakaļ, kad visi reāli tusēja pubā un piesmēja fragerus taisot torņus un griežot ar nazi, dzerot alu un dziedot miķī :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu GIGNā un visā LV točna viņš ir Nr.1 knaiferis :) Atceros, ka viņam ar nazi bija vairāk killi, nekā man ar gloku un pīli kopā :D

Bet stāsts jau vairāk ir par to atmosfēru, kas bija tos gadus atpakaļ, kad visi reāli tusēja pubā un piesmēja fragerus taisot torņus un griežot ar nazi, dzerot alu un dziedot miķī :D

Ar kubikiem jebkurš varētu būt nr1, vai ne ezīt =) Bet nu jā, bija labi laiki

http://www.youtube.com/watch?v=B6e1fKLg-mc&list=UU6zSX6YV7kauCnZkg8xoY6w

Link to comment
Share on other sites

Sviesta...

Ja nemaldos, tad bez atļaujas nedrīkst vadāt gandrīz nekādu tuteni, neskaitot kaut kādu šveices saliecīti...

Pa lielam jau nazis futlārī gan jau var mētāties, viens... Ja tas tiks pielietots kādā noziegumā, tad tas automātiski klasificēsies kā aukstais ierocis.

Kādam mērķim tas paredzēts?

Cik izbūros cauri, nekur nekas nav pilnīgi skaidri definēts, man šķiet, ka jebkurš normāls sēņu, saliekamais nazis var stāvēt mašīnā, tikai to nedrīkst izmantot dzīvības atņemšanai.

Link to comment
Share on other sites

Kādam mērķim tas paredzēts?

Cik izbūros cauri, nekur nekas nav pilnīgi skaidri definēts, man šķiet, ka jebkurš normāls sēņu, saliekamais nazis var stāvēt mašīnā, tikai to nedrīkst izmantot dzīvības atņemšanai.

Es ari neatradu skaidru specifikaciju. Vnk gribu lai ir kaut kads nazis mashinaa visadam gadijumam, abolu nomizot vai kaut ko pielabot, piegriezt. Prieksh self defence man ir paartaisita plastmasas truba.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...